Jerzy Łukaszewicz

7,8
514 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Jerzy Łukaszewicz

Całkiem przypadkiem dowiedziałam się, że pan Jerzy Łukaszewicz jest bratem bliźniakiem znanego aktora, Olgierda Łukaszewicza.

martusia2000

Racja, wystąpili nawet razem w filmie "Sól ziemi czarnej" K. Kutza, było to wiele lat temu więc podobienstwo było jeszcze wieksze (zagrali w końcu braci). Ja cenię jednak pana Łukaszewicza za zdjęcia do "Doliny Issy", jednych z najpiękniejszych w historii polskiego kina.

Kilinski

Reżyserem natomiast jest marnym.

użytkownik usunięty
Sidious_

marnym, ale ja podobnie jak Kiliński,bardzo cenię go za świetne zdjęcia tyle, że z "Siekierezady".

Hmmm ja go bardzo cenię za ,, Tajemnicę Sagali'' to mu wyszło, za co Panu Jerzemu serdecznie dziękuję. :)
Uważam, że ,,WOW'' i ,, Przyjaciele wesołego diabła'' również były dobre. :)
Na ,,Słoneczną włócznię'' byłem już za ,,stary'', choć oczyścicie znam tą produkcję, ale już takich emocji nie wywołała u mnie ;)

Kilinski

(uwaga, spoiler) Ja w ''Soli Ziemi Czarnej'' malam klopot z nadazeniem za fabula, bo bylam przekonana, ze Gabriel (Olgierd Lukaszewicz) zginal, a tymczasem byl to Cyryl (Jerzy Lukaszewicz) - podobienstwo uderzajace !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones