Jerzy Owsiak

7,2
640 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Jerzy Owsiak

tak powiedziała Janina Ochojska i w pełni ja popieram!!!!
Jurek Owsiak jest osobą niesamowicie charyzmatyczną wyjątkową empatyczną
pomaga ludziom tak jak potrafi i robi to rewelacyjnie efekty tego są w każdym szpitalu
Nobel jest odpowiednia nagrodą
ale wszystko można zawistnie podważyć gadają głupoty dla samego gadania i utrudniając na siłę
ale ja wierze ze WOŚP BĘDZIE GRAŁA DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ
siema;)

kivinka

nie baw mnie, żyje z kasy którą ludzie dają na chore dzieciaki;/....za co tego Nobla? że dzieli kasiore nie swoją? .oszust , tyle w temacie

boo2

Zgodnie z polskim prawem nie tylko nie ma prawa żyć za te pieniądze, ale nawet utrzymywać fundacji, która te pieniądze zbiera i rozdaje. Ignorant z Ciebie i nienawistnik, tyle w temacie.

użytkownik usunięty
boo2

boo2... jesteś zerem, dnem społecznym i pełnym zawiści kmiote - prawdopodobnie głosujesz na pis, zgadłem, prawda ty nędzna namiastko człowieka? :)

użytkownik usunięty

Zwyrodnialec.

użytkownik usunięty

Nie - zdrowy na umyśle człownek społeczeństwa, na tle którego jawisz się jako odrażający wrzód. Jesteś taka sama jak boo2 - nic nie robisz dla innych a całą złość kierujesz przeciwko komuś kto odważy się powiedzić ci prawdę w oczy. Pomyśl jaka z ciebie katolka? Raczej pierwszoplanowa szmata i pałająca nienawiścią do innych pustogłowa idiotka.

użytkownik usunięty

Wróć lepiej do łazienki - nie domyłeś mi glazury.
P.S.
Zdrowy to ty napewno nie jesteś.

"Raczej pierwszoplanowa szmata i pałająca nienawiścią do innych pustogłowa idiotka. "

Smieszny jestes, bo kto to napisał jak nie Ty ?

"boo2... jesteś zerem, dnem społecznym i pełnym zawiści kmiote - prawdopodobnie głosujesz na pis, zgadłem, prawda ty nędzna namiastko człowieka? :)"

adryanusz_88

Wszystkim tym którzy piszą negatywnie o Jurku Owsiaku, serdecznie współczuję. Są albo to ludzie chorzy psychicznie, albo mają szambo zamiast mózgu. Nawet jeżeli bierze kasę za to co robi, to co z tego? Facet pracuje i bierze kasę jak każdy inny pracujący człowiek. Ma takie same świadczenia do zapłacenia co i my. Ale nie chce mi się pisać o tak banalnych sprawach że napiszę tylko a właściwie zapytam. Pokażcie mi drugą osobę w naszym kraju która zrobiła choć tylko w pewnym stopniu co Jurek? Powiedzcie Wy wszyscy krytykanci, co Wyście dobrego dla innych zrobili, w 1:1000 do Jurka, co?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
paul_van_dyk_87

Jego sprzęt, bo ktoś na nim przykleił serduszko? Naiwny jesteś jak dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones