Jerzy Stuhr

Jerzy Oskar Stuhr

8,4
35 301 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Stuhr

17 najlepszy na świecie aktor ? Rozumiem że był też reżyserem a ten ranking to chłam . ale jego nie powinno być w pierwszej 500 . Z tego co tam piszo to jest lepszym aktorem niż Christian Bale , Alan Rickman , Sean Connery , Russell Crowe , Liam Neeson czy Leonardo Di Caprio .

SlasherManiak

Nie rozumiesz,że w rankingu na filmwebie brana jest pod uwagę ilość oddanych głosów i ich średnia? :/ Co w tym dziwnego,że polski aktor na polskim portalu ma więcej głosów niż aktorzy zagraniczni? Poza tym jeżeli imponują Ci jedynie aktorzy z krajów anglojęzycznych to nie wiesz co tracisz. A Stuhr na pewno w niczym im nie ustępuje pod względem gry aktorskiej.

japieprze

Stuhr ??? Dobry aktor ??? Skoro jest takim dobrym aktorem to czemu gra w takich filmach jak np. Killer

SlasherManiak

A widziałeś jak grał w tym kilerze? I w kilerach dwóch? Rola jak i gra rewelacyjna. Wg mnie najwybitniejszy polski aktor

SlasherManiak

Dla twojej wiadomości on ostatnio gra we włoskich filmach.

SlasherManiak

Zgadzam się że Jurek jest troszeeeczkę za wysoko, co nie zmienia faktu że szanuję go jako aktora oraz człowieka :)

SlasherManiak

Wiesz po takim zarzucie "Stuhr ??? Dobry aktor ???to czemu gra w takich filmach jak np. Killer" to spodziewałem się że i oceniający będzie reprezentował bardzo wysoki poziom spodziewałem sie filmów Bergmana Kurosavy Tarkowskiego, a co widze w najwyzej ocenianych SlasherManiak "duze dzieci", "łoś super ktoś", "robin i batman", "piatego 13"..... Nie odbierz tego osobiscie ..... Stuhr to czołówka Polskich aktorów, Amator Wodzirej Spis Cudzołożnic przeciez te filmy to najwyższa półka a co do reszty zgadzam sie w 100% z odpowiedzią japieprze

solitarius_lupus

Lubie różne gatunki filmów . Komedie , filmy animowane ale też fantastykę , thillery czy sensacyjne XD

SlasherManiak

To jak lubisz łosia super ktosia to nie zażucaj Stuhrowi słabizne, trącisz hipokryzją

SlasherManiak

a ciebie nie powinno być na świcie, szkoda, że twoi starzy na to nie wpadli.

SlasherManiak

Stuhr jest jednym z najlepszych polskich aktorów, którzy stąpali po Ziemi i grał w wielu ciekawych i artystycznie perfekcyjnych przedstawieniach <Kontrabasista> i filmach <Trzy Kolory:Biały>

SlasherManiak

Dlaczego najlepszy polski aktor nie powinien być w pierwszej setce? Bo nie grywa w amerykańsko-hollywoodzkich superprodukcjach prosto ze Junajted Stejts of Amerika? Dlaczego Neeson ma być lepszy? Bo ktoś uznał, że jest podobny do Oscara Schindlera i dał mu jedną jedyną godną uwagi rolę?
Taki Christoph Waltz nie od dziś jest przecież świetnym aktorem, ale ktoś tam na Zachodzie dał mu rolę w amerykańskim hicie i już jest bożyszczem. Że niby akurat ta rola z beztalencia zrobiła z niego wybitnego aktora? Osobiście myślę, że taki Stuhr zawstydziłby niejednego bożka amerykańskiego przemysłu.

użytkownik usunięty
NickError

Chciałbym, aby reżyser Jerzy Stuhr nakręcił film pod tytułem ,,Rocznik 85''. Film mógłby się także inaczej nazywac. Może ,,Gnoje 85''.
Tytuł należałby do decyzji Jerzego Stuhra.

Akcja filmu toczyłaby się w Krakowie lub Warszawie. Na warszawskim podwórku chłopcy i dziewczynki w wieku 8, 9 lat marzyliby jaka będzie Polska za 20 lat. Potem pokazano by dzisiejsze czasy. Powrót nastąpiłby znowu po scenie do lat osiemdziesiątych. Film byłby poświęcony dla Macieja Stuhra i jego dzieciństwa oraz dzieciństwa młodego pokolenia.

Obsada w filmie:

- Jakub Gierszał (Mały Janek)
- chłopiec w wieku 8 lat (????) - wyboru doprowadziłby casting dzieci
- Jerzy Stuhr - dziadek
- Michał Żebrowski (Jan w dzisiejszych czasach)
- Olga Frycz (Róża)
- Jakub Wesołowski (Czerwony Kubuś)
- Nauczyciel Historii (Przemysław Sadowski)
- Nauczyciel Matematyki (Szymon Bobrowski)
- Nauczycielka Polskiego (Ania Przybylska)
- Dziewczyna Janka (Weronika Rosati)
- Matka Janka (Kinga Preis)
- Matka Jana (Danuta Stenka)
- Ojciec Jana (Jan Frycz)
- Ojciec Jana (Edward Linde-Lubaszenko)

Cała fabuła i aktorzy to moje marzenie. Nigdy może nie powstac taki film w reżyserii Jerzego Stuhra czy innego reżysera.

NickError

Cebulski,Niemczyk,GAJOS...najlepszy polski aktor?

udun17

Kolego, nie znasz nawet ich nazwisk, a wypowiadasz się na ich temat... To znakomity aktor i jego umiejętności aktorskie zarówno komediowe jaki dramatyczne są ogromne, zresztą spis filmów do wglądu. Parędziesiąt wybitnych kreacji toteż w mojej opinie miejsce w rankingu jak najbardziej zasłużone. Generalnie jest wielką osobistością, ambasadorem kina, jako reżyser tworzy filmy o niesamowitej wrażliwości, często też pytające o moralność. Ehhh...

SlasherManiak

Nie ma to jak postawić bale obok rickmana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones