Jerzy Stuhr

Jerzy Oskar Stuhr

8,4
35 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Stuhr
LUSTERECZKO

Zostawię Cię, niech Cię kto inny karmi.

LUSTERECZKO

A czy to nie wystarczy, żeby być dobrym aktorem? Poza tym reżyseruje ciekawe filmy.

LUSTERECZKO

masz rację. Taki, dajmy na to, Karolak, to jest dopiero aktor, nie?
a tak serio to zgadzam się z qqryqu, nawet jeśli wg kogoś jest dobry tylko w komedii, kinie moralnego niepokoju i dubbingu[zabawnie brzmi te tylko], to w zupełności wystarczy w byciu dobrym aktorem.

veronika93

Karolak to może panu Jerzemu co najwyżej statystować
Najważniejsze że Pan Jerzy skopał 4 litery rakowi

giovanni50

Karolak statystą u Stuhra? niee, lepiej, żeby nie mieli ze sobą NIC wspólnego, Stuhr powinien być kojarzony wyłącznie z nazwiskami godnymi zapamiętania.
A co do raka - załamałabym się chyba, gdyby przegrał tą walkę. jestem mega szczęśliwa, że mu się udało :)

LUSTERECZKO

ohhh trollu, rozumiem wiele, otwarta jestem na wiele sugestii, na wiele dyskusji...ale rozmówca musi mieć coś sensownego do powiedzenia. Dlatego dyskusji nie rozpoczynam, bo to co napisałeś jest poniżej krytyki. Pan Jerzy jest ikoną, legendą, aktorem, dzięki któremu polskie kino, może szczycić się kimś, kto ma prawdziwy talent. To nie kasia cichopek, to nie jakiś mroczek, to legenda, to ktoś dzięki komu kino nabrało rozpędu,ktoś dzięki komu mogę powiedzieć "a seksmisję, a amatora, a przypadek widziałeś?" mogę to mowić do ludzi na całym globie, tylko dlatego,że człowiek o którym mówię to mistrz, to jak pisałam, ikona, to ktoś dzięki komu, ten syf zwany kinem polskim ma jeszcze jakąkolwiek rację bytu. Życzę mu zdrowia, niech gra jak najdłużej

LUSTERECZKO

Twój stary jest słaby.

LUSTERECZKO

Zobacz se stare filmy z nim to może zmienisz zdanie np Ga ga Chwała bohaterom,O-bi, o-ba: Koniec cywilizacji. Według mnie jeden z lepszych polskich aktorów :).

użytkownik usunięty
LUSTERECZKO

Zobacz w jakich spektaklach w teatrze występuje i idź na nie. Potem zastanów się nad tym co napisałeś.

LUSTERECZKO

Zgadzam się z Szanownego Pana opinią. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones