Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

1. Jessica Alba
2. Angelina Jolie
3. Amanda Bynes
4. Reese Witherspoon
5. Eva Mendes
6. Cameron Diaz
7. Salma Hayek
8. Milla Jovovich
9. Hayden Panettiere
10.Michelle Rodriguez
kolejność oczywiscie przypadkowa :))

nika_55

Z tej listy wybrałabym tylko Reese i Angeline, a co do Amandy i Hayden to chyba przesadziłaś.
Reszta aktorek oczywiście nie jest najgorsza, aczkolwiek nie zasługują chyba na miano 'najbardziej utalentowanych'...

kaska_34

a ja uwazam ze Hayden to nie przesada za to do tj listy na czolowe miejsce dodalabym SMG.

Sachi

Ja bym tu dał Reese :) za krótki (no kurde co mam napisać, żeby nie by???!!!)

użytkownik usunięty
Nowy_Ruski

Powieś się na krótkim sznurku!!!!!!!!!!!!!!!.

Ekhem...Większość to ty dałeś chyba "najładniejszych" aktorek, ale nie powiem, Angleine J. można uznać za jedną z najbardziej utalentowanych

nika_55

Ja do tej listy dodałabym jeszcze Sandre Bullock oraz Keire Knightley :)) Pozdrawiam :*

Honey_19

Tak Sandrę a wyciełabym tą Jovich czy jak tam było i wszystko git

sara137

A ja rozumiem, że ta lista do żart? Pozdrawiam:)

Mikimoto_

Wrzuć na luz :-) Przecież to jest lista 10 najbardziej utalentowanych aktorek wg gustu dziewczyny która ją wymyśliła :) Dzis jeszcze dyskutowaliśmy o gustach co do aktorów, filmów i muzyki, pamiętasz? :) Pozdrawiam.

am1987

No dobra no:P Niech będzie:P Jest oki:P Pozdrowienia dla am1987:P

użytkownik usunięty
am1987

am1987 wyjaśnij co masz na mysli, bo nie kapuje.
Wrzuć na luz:-)podaj swoją listę, którą wymyślisz jeśli ci się uda. Dziś jeszcze dyskutowałaś o gustach, z kim?, na tym forum?, czy ktoś sobie ciebie przypomni?. Dziewczyno bądź otwarta,pogadajmy o wężach, padalcach, pizdach i jajcach. Dobry temat....masz lepszy, szanuj innych mądralino.

"Wrzuć na luz:-)" było przeznaczone do uzytkownika Tramell u którego byłem w domu i rozmawialiśmy własnie, ze kazdy moze sobie ustalac wlasna liste ulubionych aktorow, fimow itp... Jak mi nie wierzysz to napisz na blogu do Tramell (mojego najlepszego przyjaciela) to potwierdzi Ci, ze bylem dzis u niego :)

użytkownik usunięty
am1987

Przepraszam, zwracam honor, nastepnym razem pisz jaśniej, pewne rzeczy powinne być dopowiedziane do końca.

nika_55

Alba ma talent. Ale do listy dodałbym jeszcze hoho. Za dużo by mi to czasu zajęło :)

nika_55

Ja bym raczej nazwał tę listę "10 aktorek których filmy ostatnio widziałam i bardzo podobały mi się wizualnie" bo innego wytłumaczenia nie widzę.

Na podstawie wymienionych nazwisk stwierdzam że Nika nie widziała filmów z udziałem takich aktorek jak:
Emma Thompson, Glenn Close, Meryl Streep, Kathy Bates, Holly Hunter, Jessica Tandy, Maggie Smith, Emily Watson (cóż za debiut filmowy!!!), Michelle Pfeiffer, czy Nicole Kidman

Nie chcę stawiać w jednym szeregu z w.w. takich aktorek jak Julia Roberts, Hilary Swank czy Scarlett Johansson ale nawet one osiągnęły więcej niż większość z tej listy.

p.s. Nika: dlaczego umieszczasz na liście ulubionych filmów tytuł który jeszcze nie miał nawet światowej premiery? To o czymś świadczy...

bonzo

Z większosci aktorek, które wypisałeś widzialam filmy !!! i to nie po jednym :P Ja oosbiście uwazam aktorki, które wypisałam śą świetne !!! Każdy moze miec inne zdanie, każdy moze mieć inna ulubiona aktorkę!!! Ja wybrałam takie aktorki, i przy takiej liscie zostanę , moge do niej dodac jeszcze SANDRE BULLOCK o której zapomniałam !!!!!! a wykreślic z tej listy Amande Bynes :P:P:P:P:P:P:P

nika_55

Ależ nie bronię Tobie prawa do posiadania własnego gustu! Jesli o to chodzi to wedle mnie możesz mieć pokój wyplakatowany w.w. paniami. Ale prosze nie kalaj zawodu aktora(ki) sprowadzaniem do wspólnego mianownika świetnych aktorek z osobami które NIE SĄ ZAWODOWYMI AKTORKAMI tylko osobami wkręconymi w ten biznes, ktorych jedynym zadaniem jest ładnie wyglądać na ekranie. (np.: Milla Jovovich)

użytkownik usunięty
bonzo

Bonzo...a ty nie kalasz tego zawodu swoimi bredniami, dodam do tego tematu: Marynie Monroe, Zośkę Loren czy Gienię Lorybrygidę, wiesz o jakich aktorkach mówię. Weźmy na tapetę Monroe, dziewczę wzięte z ulicy, bez szkoły aktorskiej, a osiągneła tak wiele i jest uważana za najlepszą aktorkę wszech czasów. Więc nie pouczaj innych, nie rób wykładów o zawodowym aktorstwie, właśnie w tym biznesie chodzi o jedno o pieniądze i gówno to kogo obchodzi kto zagra w filmie, ważne by potem była kasa.

Twoja Julia Roberts....gdyby jej odciąć uszy to śmiała by się na okrągło, też mi gwiazda...ze spalonego teatru.

Po pierwsze naucz się czytać ze rozumieniem. Obecnośc Julii Roberts w moim poście nie był przejawem wielkiego podziwu dla jej talentu (i obecności na mojej liście TOP10) ale pokazaniem, iż NAWET ONA osiągnęła więcej niż wymienione przez Nikę "aktorki"

Po drugie z twego komentarza na temat tej aktorki wynika że oceniasz JEJ URODĘ a nie osiągnięcia aktorskie, talent, etc. A jeśli się nie mylę, to tytuł tego tematu to 10 NAJZDOLNIEJSZYCH aktorek a nie NAJPIĘKNIEJSZYCH

Po trzecie znowu brak umiejętności czytania ze zrozumieniem
"bez szkoły aktorskiej, a osiągneła tak wiele i jest uważana za najlepszą aktorkę wszech czasów. Więc nie pouczaj innych, nie rób wykładów o zawodowym aktorstwie,"
Wskaż mi w którym miejscu wspomniałem iż aby zostać zawodowym (i dobrym) aktorem trzeba skończyć szkołę aktorską. Owszem uważam ze jest to raczej przydatne ale nie jest obowiązkowe. Niestety panie z listy Niki raczej do tego grona się nie zaliczają. A przywołany przez ciebie przykład MM niczego nie dowodzi. Po pierwsze wcale aż tak dobra aktorką nie była. Raczej (mówiąc językiem muzycznym) "jechała na jednym chwycie". A całe zainteresowanie i fascynacją jej osobą wynika z całej otoczki (poza ekranowej) jaka jej towarzyszyła.

Po czwarte napisałes: "Bonzo...a ty nie kalasz tego zawodu swoimi bredniami,"
Konkretne zarzuty proszę poparte cytatami. Jak masz coś do zarzucenia nazwiskom z pierwszej części mego postu to słucham. Ale KONKRETNIE proszę

Po piąte również napisałes: "właśnie w tym biznesie chodzi o jedno o pieniądze i gówno to kogo obchodzi kto zagra w filmie, ważne by potem była kasa."
I to chyba jest doskonałe podsumowanie całej tej dyskusji w tym temacie. Nie liczy sie talent i gra aktorek. Ważne nazwisko, krągły tyłek, świecenie cyckami i nogi do samej szyi. Wtedy ludziska walą drzwiami i oknami do kina i kaska się kręci.

użytkownik usunięty
bonzo

Ale z Ciebie mądralina. Wypunktowałeś mnie (tak Ci się zdaje)jak sędzia Gołotę po walce z L.Lenox-em. To nie ktoś czyta bez zrozumienia, tylko Ty piszesz bez pojęcia, klepiąc co Ci ślina na język przyniesie. Ale do rzeczy.

1.Julia Roberts-chłopie pieprzysz, nie podziwiasz jej za talent tylko za to że osiągneła więcej, a temat zadany przez Nikę brzmi wyraźnie "utalentowane"...zrozumiałeś swoje brednie?. A tak na marginesie co ona tak wielkiego osiągneła, w ilu zagrała filmach?.

2.Aktorka oprócz talentu musi jeszcze wyglądać, brzydka nie ma szans na sukces....to nie te lata.

3.Albo Ty jesteś idiotą, albo innych masz za durniów."z osobami które NIE SĄ ZAWODOWYMI AKTORKAMI tylko osobami wkręconymi w ten biznes"- czy to Twoje słowa, widzę że nie wiesz i nie rozumiesz co napisałeś.
Dla mnie zawodowa aktorka to osoba która za udział w filmie bierze pieniądze, albo to taka osoba która ukończyła szkołę aktorską.

4.""Bonzo...a ty nie kalasz tego zawodu swoimi bredniami,"-Twoje wypociny są najlepszym tego dowodem, do tych bredni można dodać trio wspaniałych aktorek -"Julia Roberts, Hilary Swank czy Scarlett Johansson"- myślę że wystarczy.

Reasumując:
Bonzo...wydaje mi się że nieraz upadłeś na głowę i nie polazłeś nigdy do lekarza. Zacznij się leczyć, gdy wyzdrowiejesz przedstaw nam wipis na forum wtedy podejmę z Tobą dyskusję.

Życzę szybkiego powrotu to zdrowie...jeśli to możliwe.

Nie będę dyskutował (trudne słowo) z kimś kto chronicznie (jeszcze trudniejsze) używa inwektyw (to już Himalaje polskiego słownictwa) skierowanych w moją stronę.

Brak Ci klasy

nika_55

Nie chce Cię urazić ale to tak trochę wygląda na listę najbardziej popularnych aktorek (niekoniecznie najładniejszych jak to poprzednicy wypisywali). Nie piszę tego typu list ponieważ nienawidzę tej czynności jednak jestem pewna, że moja wytypowana 10 znacznie różniłaby się od Twojej.

użytkownik usunięty
superfrajer

To wymień 10 najpopularniejszych i 10 najlepszych aktorek. Ciekawy jestem czy jesteś do tego zdolny.

użytkownik usunięty

przepraszam ....zdolna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nika_55

Utalentowanych?
Nie, nie, nie.
Chociaż zależy w jakim szerszym rozumowaniu to pojmujesz.
Bo dla mnie większość z nicj jest tylko ładna, znana - ale na pewno nie utalentowana.

nika_55

Autorka tego tematu chyba pomylila pojecie Aktorki z osoba grajaca w filmie ( najczesciej z przypadku lub fuksem wygranego castingu lub z innej przyczyny.) Aktor to osoba nie tylko utalentowana w tym kierunku ( oczywiscie aktorskim )ale takze taka ktora ukonczyla szkole filmowa w wyzej wymienionym kierunku !!!! i ma ten zawod w malym paluszku jak to sie mowi od strony technicznej jak i praktycznej, potrafi zagrac na deskach teatru jak i w filmie, "bez problemu" potrafiaca zagrac kazda postac od prostej po skomplikowana. Oczywiscie zdarzaja sie wyjatki ale nie az tak czesto:) to tak jakby nazwac Britney Spears czy Mandaryne Vocalistkami a one sa po prostu artystkami bo nie potrafia tak naprawde spiewac robia za to dobre ( wedlug niektorych ) Show trzeba odroznic te dwie sprawy.Mozna kogos lubic, ale zeby od razu nazywac te osoby wybitnym badz najbardziej utalentowanym?!. Na miano wybitnego, utalentowanego trzeba zasluzyc swoja ciezka praca i jej efektem. Pozdrawiam
p.s Alba pokazala swoj talent zwlaszcza w F4,Amanda Bynes w tym miernym serialu Siostrzyczki chyba jakos tak albo ona to on WOW!!!,Milla ( z calym szacunkiem do RE bo lubie filmy z tzw "zombie w tle") to M O D E L K A nie aktorka!!! reszty nie komentuje no moze poza pania Witherspoon jest jedna z tych ambitniejszych Spacer po linie Szacunek:)) Oczywiscie to tylko moje zdanie nie trzeba sie z nim zgadzac aczkolwiem mozna good night!!!!!!!

nika_55

1.Jessica Alba
2.Hayden Panettiere
3.Hilary Duff
4.Jenna Dewan
5.Amanda Bynes
6.Shannen Doherty
7.Scarlett Johansson
8.Reese Witherspoon
9.Lindsay Lohan
10.Eva Longoria
TO MOJE ULUBIONE AKTORKI

jula0071

Hilary Duff to jedna z najgorszych aktorek ;]

nika_55

Wymienię tylko te, które lubię :)

1.Naomi Watts - Świetna w "21 Gramach", "Zostań" oraz "Mulholland Dr." Moja ulubiona aktorka.
2.Scarlet Johansson - Piękna i utalentowana. Sam Woody Allen nazywa ją swoją Muzą a to coś znaczy. Genialna w "Między Słowami".
3.Monica Bellucci - Czysta doskonałość. Szacunek dla niej za scenę gwałtu w "Nieodwracalne".
4.Rachel Weisz - Jej gra w "Źródle" i w "Wiernym Ogrodniku" zapierała dech w piersiach.
5.Jennifer Connelly - Przede wszystkim rewelacyjna gra w "Pięknym Umyśle" ale polecam z nią takie filmy jak "Dark City", "Requiem dla Snu" oraz "Krwawy Diament". Nieźle tam się spisywała.

nika_55

ja bym dodała Hilary Duff pozdrawiam :* i SmG :*

nika_55

POMYLILA CI SIE URODA Z TALENTEM?
ehh fatalna pomylka!!

guga_buzka

o k.... co za żałosna lista... ;-(

nika_55

Utalentowanych?
1. JANE FONDA
2. Ellen Burstyn
3. KRYSTYNA JANDA
4. Julie Christie
5. SISSY SPACEK
6. Jodie Foster
7. BETTE DAVIS
8. Faye Dunaway
9. INGRID BERGMAN
10. Michelle Pfeiffer

nika_55

Patrzac na twoja liste stwierdzam, ze wiekszosc z nich to aktorki "akcji". Wiec jesli mialabym podac moja liste bazujac na podobnym kryterium to bylyby to zapewne:
1. Chloe Bennet
2. Caity Lotz
3. Rose McIver

4. Adrianne Palicki
5. Ming Na Wen

6. Michelle Rodriguez
7. Kristen Bell
8. Emily VanCamp
9. Hayden Panettiere
10. Jessica Alba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones