Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

kogo byscie wybrali patrzac na aktorstwo wyglad i prezentujaca sie przyszlosc??
ja w sumie nie mam zdania bo obie sa dobre w tym co robia i sa piekne:)

Metal_up_Your_Ass

Nie da rady:-)

użytkownik usunięty
Metal_up_Your_Ass

W sumie swego czasu jak dla mnie swego czasu to dwie najpiękniejsze kobiety w Hollywood . Jeśli chodzi o urodę obie są boskie . Kiedyś chyba uważałam że , jednak Elisha jest piękniejsza . Jessica ma jak dla mnie taką przesłodzoną twarz , a Elisha wydawała mi się mieć bardziej oryginalną urodę i bardziej seksowna . Także za czasów Dziewczyny z Sąsiedztwa wybrałabym Elishę . Jednak teraz uważam , że Jessica jest najpiękniejszą obecnie aktorką w Hollywood. Ma naturalną urodę i ładnie się starzeje . Jest jak wino . Natomiast teraz Elisha nadal jest piękna , ale jej uroda trochę przygasła i daleko jej do siebie samej z czasów Dziewczyny...i Domu woskowych Ciał no i Jessiki . Aktorsko obie według mnie są dobrymi aktorkami . Może Elisha trochę lepszą np. świetnie zagrała w filmie W ciszy . Ale Jessica też była super w Honey i Sin City . Jessica ma też większą siłę przebicia co widać po jej karierze. Sądzę że , lepszą przyszłość ma przed sobą Jessica . Jest bardziej znana i grała w dużo większej ilości filmów . Niestety mimo wyjątkowej urody Elisha większej kariery nie zrobiła i jest kojarzona raczej przez wiernych fanów . Mam nadzieję że , obie aktorki będą częściej występować w filmach bo bardzo je lubię . Także u mnie również , remis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones