Jessica Alba

Jessica Marie Alba

7,4
17 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Alba

Trudno odmowic jej urody- jest naprawdę piękną kobietą. Gdybym miała stworzyć ranking najładniejszych aktorek, to z pewnością byłaby w czołówce.
Wydaje się też miłą osobą, dosyć normalną jak na Hollywood- a przynajmniej takie wrazenie sprawia w wywiadach.

Jest tylko jedno ,,ale''.
Ona nie potrafi grać. Jest bardzo, bardzo słabą aktorką. Obejrzałam kilka filmów z jej udziałem i właściwie poza walorami zewnętrznymi nic sobą nie reprezentuje na ekranie.
Dziwi mnie tak wysoka średnia, bo niestety, ale pani Alba jest marną aktorką.
U mnie po ocenie kilku filmów ma średnią 3.7. Chociaż i tak to nieco zawyżona średnia :)

Arvenare

Zgadzam się w 100%. Uroda to rzecz względna, jednym może się podobać, innym nie, ale grać ta Pani niestety nie potrafi i szczerze dziwi mnie, że z tak wątpliwym talentem zagrała tyle ról.

Arvenare

Uważam, że jest ładna, ale nie piękna. W moim rankingu najładniejszych aktorek nie byłoby jej.
Również uważam, że grać nie umie. Wydaje mi się, że tak wysoka średnia i spora ilość ról to zasługa właśnie jej urody.

Arvenare

Cóż piękno to rzecz względna, ona bardzo młodo za to wygląda, jak na nią patrzę to widzę dziewczynkę. Zwłaszcza w maczecie było to groteskowe, taka dziunia odjeżdża na motorze z takim typem. Ale może o to chodziło, cały ten film był groteskowy i kiczowaty.

Arvenare

miałam teraz dać taki sam post

into_the_moonlight

z tym że co do przepiękności taka typowa "lalka", że aż nudna, i w sumie 15lat temu wyglądała lepiej, jak była młoda

Arvenare

Zgadzam się.Jest przepiękna ale aktorka z niej żadna.Widzialam z nią parę filmów i utwierdziłam się w przekonaniu,że są lepsze

Arvenare

No niestety w duzej mierze musze sie zgodzic. Obejrzalam mnostwo produkcji w ktorych grala i jest to zawsze aktorstwo na poziomie slabo/srednio/ok. Jedynie w Dark Angel jako Max pokazala, ze potrafi grac.

Arvenare

Dokładnie. Ona jest dla mnie taką amerykańską wersją Anny Przybylskiej. Obie niby ładne, ale żadna nie umie grać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones