Jessica Stroup

Jessica Leigh Stroup

6,9
2 576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Stroup

czy ona za dużo pije czy ćpa, ale w Iron Fist wygląda na 40lat, nie 30. Owszem, jest piękna. Tylko staro wygląda.

nunax4

Tak samo mysle. Te zyly na dloniach w ktoryms epizodzie i zmarmowana twarz to minimum 40.

nunax4

Właśnie miałem to samo napisać.

nunax4

Dokładnie. Owszem ładna 40 stka - tak sądziłem, aż tu nagle ku mojemu zaskoczeniu czytam, że ma 10 mniej

Jacek_Siewierski

miałem to samo wrażenie, pierwsze wrażenie wow jaka piękna kobieta a potem szok że miała dopiero 30stkę ale faktycznie te oczy i ten uśmiech robią wrażenie. Gdzieś przez przypadek widziałem na youtube jej kontakt z fanami była w króciutkich włosach i cały czas się uśmiechała wyglądała zjawiskowo pięknie, moim zdaniem o wiele piękniej od Hermiony, którą tak sztucznie eksponują na najpiękniejszą kobietę świata.

nunax4

Myślałem, że tylko ja tak myślę. Ostatni raz widziałem ja w 90210 gdzie wyglądała super a tu nagle nie tak długo później mam wrażenie, ze minęło kilka lat patrząc na jej twarz...

nunax4

Dokładnie, dziwiło mnie to, chociaż wogóle irytowała mnie jej postać tam, a przy końcu to już całkowicie jakieś wtf co jej się w łbie pokręciło.

nunax4

jak dla mnie wygląda dobrze w tej roli i jest mega ładna

nunax4

ogólnie jest piękna kobietą, ale faktycznie wygląda starzej niż na swój wiek, a gra przecież osobę młodszą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones