Jet Li

Li Lian Jie

8,0
13 187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jet Li

W najbliższym czasie nie ma co oczekiwać jakiegokolwiek nowego filmu z Jetem. Być może wystąpi gdzieś kiedyś gościnnie, tak jak w Niezniszczalnych 3, na jakieś 40-50 sekund, ale może być też tak, że nic więcej Jeta nie zobaczymy :/

http://entertainment.toggle.sg/en/entertainment/asianbuzz/article/jet-li-speaks- about-his-5422004

Dentarg

Przeczytałam ten artykuł i wierząc w to, co tam napisano i z wypowiedzi samego Jeta, nie wygląda to zbyt dobrze.

karoman4

5 lat już choruje i widać po filmach, że jest go coraz mniej. Póki co jest źle, ale kto wie, może mu się polepszy.

Dentarg

Oby. Trzymam za niego kciuki.
A nawet jeśli Li tak powiedział, dla mnie on już zawsze będzie Wong Fei Hongiem. xD

karoman4

Do mnie najbardziej przemówił jako: Huo Yuan Jia (Fearless), Danny (Danny the Dog) i generał Ma Xinyi (Władcy Wojny). Nie widziałem jeszcze takiej kreacji Jeta, która by mi się nie podobała. Widziałem za to filmy z nim, które absolutnie nie były w moim guście (np.: Romeo musi umrzeć).

Dentarg

Jet mi w wiekszosci sie podoba nawet w amerykanskich swietnie walczy a z chinskich to mam do obejrzenia Latajace Miecze ze Smoczej Bramy nie wiecie czy dobry i Klasztor Shaolin tez bym z duza checia obejrzal bo dawno nie widzialem.

Dentarg

o kuźwa na co choruje?,co się z nim dzieje?

Psycho_Daddy

Masz podany link w głównym poście.

U Jeta, w 2010 roku, wykryto nadczynność tarczycy. Większy wysiłek fizyczny sprawia mu ból, może prowadzić też do kołatania serca, a w skrajnym przypadku do śmierci. Przez ostatnie lata Jet bardzo rzadko grywa w filmach. W ostatnim filmie w którym wystąpił, w Niezniszczalnych 3 z 2014 roku, był mniej więcej minutę na ekranie i nie miał sceny walki. To oraz treść podanego przeze mnie linku świadczy tylko o tym, że z jego stanem zdrowia jest coraz gorzej.

Dentarg

Jet Li powraca.
http://www.filmweb.pl/news/Jet+Li+i+Tony+Jaa+zobacz%C4%85%2C+jak+powraca+Xander+ Cage-115111

granat5

Dzięki za link. Ciekawe czy Li wróci jedynie na chwilę (jak w Ex2/Ex3) czy może jednak na dłużej.

Dentarg

Ciekawi mnie jego rola, ale raczej nie będzie zbyt wielka, skoro jest chory. :(

granat5

ALE NIE WRÓCIŁ ZASTAPIŁ GO Donnie Yen

Dentarg

Ze zdrowiem nie ma dobrze, odnośnie nowych informacjo jest coraz gorzej, nie morze wykonywać szybkich ruchów bo może to spowodować zawał serca :( XxX w filmie nie zagra zrezygnował. Ale za to otworzył szkołę https://www.youtube.com/watch?v=7P8CweS0xlk

elosidzej

Po tym filmiku widać chorobę na jego twarzy :( Szkoda, że z nim jest aż tak źle. Chciałem jego wushu jeszcze zobaczyć w jakimś nowym filmie :(

Dentarg

To przykre na choroby nie ma mocnych ,zawsze jakaś kur... się znajdź!!!

Translate:

Chiński mistrz sztuk walki i Kung-fu aktor, Jet Li, w dniu 1 marca otworzył centrum Tai-Chi w Pekinie. Podczas ceremonii otwarcia, Jet Li powiedział, że wspieranie chińskich sztuk walki przez więcej sposobów niż tylko filmy. Z Jet Li w centrum zostało krzesło Alibaba Group ma Yun Tai-Chi miłośnicy i fani Jet Li. "Jako ambasador zarówno dla chińskiego Związku Wushu oraz Światowej Federacji Wushu, mam wiele pomysłów, jak promować chińską kulturę na świecie za pośrednictwem sygnałów i symboli. Jeżeli Panda może wspierać chińskie sztuki walki, możemy sami mają więcej pomysłów i sposobów promocji. Zobaczysz wiele pomysłów na działania Promotive materializujące w tym roku ", powiedział Jet Li na ceremonii otwarcia. Dzięki swojej roli w" tai oczekiwano Chi master "movie, Jet Li ponownie odlany w dalszych filmach o Tai-Chi. Tai-Chi jest chiński sposób myślenia i filozofii yin i yang została wkomponowana różnych sposobów sztuk walki, takich jak boks Tai-Chi i Tai-Chi szermierki. "Rozumiem, że fani chcą mnie zastrzelić Film jak "Tai-Chi Mistrz 'znowu, ale powinny również działać zgodnie z własnym umyśle. Myślę, że moje główne dzieło na teraz jest utworzenie niektóre platformy i stworzyć jasną szansę dla młodych," Jet Li powiedział. jednak , popularny aktor kung-fu nie zawieść swoich fanów podczas ceremonii. Poprosił ich oczekiwać jego film 3D "The Legend of przebóstwienia", który premierę latem tego roku

elosidzej

Nigdy, ale to nigdy nie korzystaj z translatora do tłumaczenia tekstu dłuższego niż jeden lub dwa wyrazy :D
Patrz jakie głupoty wyszły:

" Jet Li w centrum zostało krzesło Alibaba Group ma Yun Tai-Chi miłośnicy i fani Jet Li. "
"Dzięki swojej roli w" tai oczekiwano Chi master "movie, Jet Li ponownie odlany w dalszych filmach o Tai-Chi."
""Rozumiem, że fani chcą mnie zastrzelić Film jak "Tai-Chi Mistrz 'znowu, ale powinny również działać zgodnie z własnym umyśle. "

To teraz ja spróbuję to przetłumaczyć własnoręcznie. Nie będzie to idealne tłumaczenie, ale z pewnością będzie lepsze od translatora.

Tłumaczenie:

Chiński mistrz sztuk walki i aktor kung-fu, Jet Li, 1 marca otworzył ośrodek Tai-Chi w Pekinie.

Podczas ceremonii otwarcia, Jet Li powiedział, że będzie promował chińskie sztuki walki nie tylko poprzez filmy.

Wraz z Jetem Li w ośrodku był przewodniczący Alibaba Group Man Yun, byli pasjonaci Tai-Chi i fani Jeta Li.

"Jako ambasador (przedstawiciel?) zarówno Chińskiego Związku Wushu oraz Światowej Federacji Wushu, mam wiele pomysłów jak promować chińską kulturę na świecie za pomocą sygnałów i symboli. Skoro panda może promować chińskie sztuki walki, to my także możemy mieć wiele pomysłów i sposobów na promowanie kung-fu. Zobaczycie mnóstwo zrealizowanych pomysłów już w tym roku." powiedział Jet Li podczas ceremonii.

Przez rolę w filmie "Mistrz Tai-Chi", fani spodziewali się, że Jet Li ponownie zagra w nadchodzących produkcjach filmowych związanych z Tai-Chi. Tai-Chi jest chińskim sposobem myślenia, filozofią yin-yang wkomponowaną w różne sztuki walki, takie jak boks Tai-Chi czy szermierka Tai-Chi.

"Doceniam to, że fani chcą żebym nagrał coś podobnego do "Mistrza Tai-Chi", ale uważam, że powinienem postąpić inaczej. Myślę, że moim głównym zadaniem w tym momencie jest zbudowanie pewnych podstaw i stworzenie realnej szansy młodym" powiedział Jet Li.

Niemniej jednak, popularny aktor kung-fu nie zawiódł swoich fanów podczas ceremonii. Poprosił ich by oczekiwali jego filmu 3D "The Legend of Deification", który będzie miał premierę tego lata.

Dentarg

Wiem o tym :D

elosidzej

Dzięki chłopaki za poprawę humoru tą translacją. Jak Wy dobrze wiecie, jak zrobić dobrze kobiecie. xD

Co do Jeta i jego choroby - przykra sprawa. Ale tak to już jest. Im więcej latek na karku, tym mniej sił i więcej chorób. Szkoda chłopaka, ale myślę, że i tak mamy co oglądać. Myślę, że za tych wiele wspaniałych, kopanych ról należy mu się odpoczynek. Chanowi też.

Dentarg

Nie martw się Jet, nikt nie ma zamiaru Cię zastrzelić. x'D

Dentarg

Dentarg pozwolisz, że skopiuje Twoje tłumaczenie i wrzucę je na stronę Forum Hong Kong Cinema? Bo widzę, że zgrabnie to przetłumaczyłeś. A najlepiej to sam załóż tam konto i dodaj taki wpis. :-)

Wujek_Bill

:) Jasne, że pozwalam. Sam nie będę w najbliższym czasie zakładać konta, ale nie mam nic przeciwko żebyś to wrzucił na to forum.

Dentarg

Ok, dzięki bardzo. Nie chciałem tak na pałę kopiować tłumaczenia i w ogóle tego wątku. Takie coś nabazgrałem jakby to kogoś interesowało:
http://hongkong.nevada.pl/forum/viewtopic.php?pid=3505#p3505
Swoją drogą Jet ma dzisiaj urodziny.

Wujek_Bill

Nie ma sprawy. Ładnie napisałeś ten wątek.
Szkoda, że Jet taki schorowany. Ciekawe ile go będzie w 3D Feng Shen Bang.

Dentarg

Dzięki. Pewnie nie za wiele, choć z drugiej strony jak mówił żeby czekać na jego najnowszy film to pewnie też na jakąś krótką chwilę się nie pojawi. Szkoda tylko, że to film w klimacie fantasy, bo nie przepadam za tym gatunkiem, choć dla Jeta wszystko się obejrzy.

elosidzej

Co za głupoty gadasz ;p przecież w tym samym roku powiedział w wywiadzie że już się wyleczył

Dentarg

Widzę, że minęło prawie pół roku odkąd założyłeś ten temat, a ja dopiero teraz to przeczytałem. Nie wiem jak to wcześniej przeoczyłem. Faktycznie sytuacja jest nieciekawa. Coś słyszałem jakiś czas temu o jego chorobie, która tłumaczyła przybranie na wadze, ale nie wiedziałem, że jest aż tak źle.
Jet trzym się chłopie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones