Jim Carrey

James Eugene Carrey

8,5
64 646 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Carrey

Jakie filmy (komedie) z tym aktorem polecacie? Widziałam na razie Bruce wszechmogący

MiReria232

Ja oglądałam Jestem na tak ( super film) i kłamca kłamca :))

jaga2409

i oczywiście Maska ale to chyba każdy widział :D

jaga2409

ja nie widziałem i bardzo nad tym ubolewam :(

Ghostface_22

Serio? Przecież to jest film z jego najlepszym udziałem, toć to grzech nie obejrzeć takiego arcydzieła! Tyle razy go puszczali w TV, nie mogę w to uwierzyć, że ani razu go nie obejrzałeś.

MiReria232

Ace Ventura ( 2 części ), Głupi i Głupszy, Ja Irena i ja

Ghostface_22

a ja dołożę jeszcze film "Dick i Jane: Niezły ubaw"

Wiencor

no właśnie! też fajna komedia

MiReria232

"Telemaniak" jest w czołówce najlepszych filmów z Jimim i musisz go obejrzeć :)

MiReria232

chcesz się dobrze pośmiać - jako pierwszy polecam "kłamca, kłamca" dalej "maska" (efekty specjalne wiele robią - ale dodają śmiechu) świetnie też zagrał w "batman forever" E.Nygmę i w filmie na faktach "człowiek z księżyca" i truman show" (jego rolę trzeba zrozumieć) dalej "Bruce wszechmogący" "ja irena, i ja" "pan popper i jego pingwiny" i kilka scen z pierwszego "ace ventury", a dalej już jak chcesz... dodam tylko, że w końcówce uśmiechu są filmy typu "zakochany bez pamięci" i "liczba 23" "grinch - świąt nie będzie" gdzieś po drodze zahacz o "telemaniak" - komedia PRZERAŻAJĄCA dalej też "jestem na tak" "dick i jane - niezły ubaw", "Lemmony Snicket...", "ace ventura 2". "opowieść wigilijna" "i'love you Phillip Morris" "głupi i głupszy"...

polecam wszystkie - w każdym jego filmie znajdziesz "coś" - oczywiście polecam oglądanie w odwrotnej kolejności - żeby TEN NAJLEPSZY zostawić na koniec... (czyli "kłamca, kłamca" - lepszego filmu z nim nie ma)...
miłego oglądania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones