Jim Caviezel

James Patrick Caviezel

8,4
15 128 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Caviezel

Piszecie,że JC ma trójkę adoptowanych dzieci.Dziewczynkę i dwóch chłopców.Czytając wywiad z wyżej wymienionym Panem pochodzący z kwietnia tego roku wyczytałam,że ma synka 13 letniego,który trenuje gimnastykę artystyczną i córkę 11 letnią-dobrze zapowiadająca się baletnicę. Gdzie wywnioskowaliście,że posiada 3 dzieci? Ciekawe jak wyglądałyby Jego biologiczne dzieci,których z żoną nie posiada i ciekawe,które z nich nie może być rodzicem,bo jako aktor powinien to wyjawić swoim fanom.........................

faustynia

powinien ?

miki19

Powinien być szczery wobec kinomana,ale to tylko moje uwagi

faustynia

Ok.Przesadziłam z tematem o możliwości posiadania dzieci-nie liczy się to w sumie u aktorów.Ważne,że stworzył z żoną dobra rodzinę nawet adoptując dzieci....

faustynia

Skąd wiesz że stworzył dobrą rodzinę a nie urządza kłótni od rana do wieczora, nie zdradza żony, nie bije jej i dzieci, i nie znęca się nad nimi psychicznie?

Sabot

A może żona go maltretuje? Wyglądą na normalnego ojca i męża- raczej...

faustynia

Ted Bundy też wyglądał na normalnego, kobiety twierdziły wręcz że był czarujący.

Sabot

Słyszałem tylko o Alu Bundym.
Ale ten, to raczej czarującym nie był. :)

faustynia

Kilka lat temu wspominał, ze jeden z jego synów jest śmiertelnie chory, może chłopiec zmarł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones