Jim Jarmusch

James R. Jarmusch

8,1
4 465 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jim Jarmusch

Witam, czy jeśli Truposz kompletnie nie przypadł mi do gustu to jest szansa, że jakikolwiek inny film Jarmuscha mógłby mi się spodobać?

siweq

Szczerze, oglądałam wszystkie filmy Jarmuscha i Truposz podoba mi się najmniej:) Ghost Dog jest ciekawy, Broken Flowers też. Te filmy są dobre, nawet jeśli się nie jest jakimś wielkim fanem reżysera. Ma facet swój styl i rytm opowiadania i nie każdemu będzie to pasować. Powodzenia:)

siweq

myślę, że tak. jego nowsze filmy mocno odbiegają od tych "całkiem starych" i "nieco starszych" z Truposzem włącznie. jestem po seansie jego najnowszego filmu "Tylko kochankowie przeżyją" i myślę, że tym filmem otworzył zupełnie nowy rozdział w swojej twórczości :)

siweq

Wg mnie najciekawsza jest "Noc na Ziemi" i "Coffee and Cigarettes". są dużo lżejsze od Truposza i po prostu przyjemnie się je ogląda i można się nawet pośmiać. Polecam.

siweq

Moim ulubionym jego filmem jest Broken Flowers. Polecam. Na pewno inny niż Truposz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones