Joanna Liszowska

Joanna Patrycja Liszowska

5,5
4 668 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Liszowska

Pomijam, że nie wiem kto wpadł na pomysł kilka lat temu, by nazwać ją sex bombą (w ogóle co to za określenie?!), ale irytuje mnie niemiłosiernie, bo w każdej roli prezentuje się tak samo. I te jej koszmarne włosy - czy naprawdę mając tylu stylistów dookoła nikt nie może jej powiedzieć, że ma siano na głowie i powinna coś z nim zrobić? No chyba, że to specjalnie taki image.

robipati

Włosy tragiczne. O tym samym pomyślałam. Jak można wpuszczać ja na plan w takim stanie? ????

robipati

akurat włosy ma piękne zawsze mi się podobały ;)

anza_filmweb

Naprawdę? Przecież ma siano...:(

robipati

mi się to "siano" a raczej po prostu burza loków podoba, kwestia gustu. ja bym takie włosy u siebie chętnie przygarnęła :P A Joasia mimo, że aktorką jest kiepską, to urody nie można jej odmówić. Nie wiem czemu tyle nienawistnych komentarzy odnośnie jej tuszy, akurat w jej przypadku powiedziałabym nawet że jej to pasuje i wcale nie ujmuje seksapilu, w odróżnieniu do niektórych innych kobiet "przy kości" ;)

anza_filmweb

Może to zazdrość po prostu;-)

kotek38

Gdyby to była zazdrość, to napisałabym, że zazdroszczę jej włosów. Ale tak nie jest. Sama mam długie włosy i o nie dbam, by nie wyglądały, jak siano, a u niej wiecznie spalony tapir :P

anza_filmweb

Smutne to, ale kobiety czesto sa bardzo okrutne dla siebie nawzajem.

robipati

Nie siano tylko loki ma. Dla mnie brzydkie jest to ze teraz wszystkie baby prostują. I mają własnie siano. Rozprasowane druciki przeschnięte.

Szarobure

Włosy są koszmarnie zniszczone. Czyli siano.

robipati

Rozumiem .ze mialas okazje analizowac jej wlosy pod mikroskopem i wiesz doskonale ze na 100% to jest siano. A siano kiedys w reku trzymałas?

Agix6_xo

Raczej, nie inaczej :D

robipati

A mnie sie ona podoba. Pomimo, ze nie jest w ,,moim typie". Pisze w cudzyslowie ponirwaz jestem kobieta hetero. Jednak zwykle podziwiam urode szczuplych brunetek. Liszowska jest dla mnie przykladem wiekszej kobiety, rownie atrakcyjnej jak te szczuplejsze. Jej to pasuje. Ma proporcjonalna sylwetke, piekne rysy twarzy i cos fajnego, slonecznego w sobie.;-)
Co do aktorstwa, dla mnie jest najciekawsza postacia w Przyjaciolkach. W sumie tylko dla watku Patrycji niedawno wciagnelam sie w ten serial. Brawa dla scenarzystow za pomysl pokazania przemocy domowej. Oby tylko dobrze ten watek poprowdzili, nie sprowadzajac go do pieciu odcinkow. Potrzebne, zeby ktos wreszcie dobrze i dluzej opowiedzial o problemie. Wielu kobietom moze dodac to otuchy.

Edna_fw

Dla mnie ten wątek jest dziwny. Jak kobieta, która ledwo zna faceta, nie odchodzi od niego, kiedy ten ją uderzył? Przecież to nie jest związek 10-letni, gdzie jest głęboka miłość i ustawione życie. Przecież ona ma gdzie iść i za co żyć. Moim zdaniem ten wątek tu nijak pasuje. Ale oczywiście bardzo dobrze, że takie tematy są poruszane.

robipati

Przyjaciolki ogladam od niedawna i zdarza mi sie pominac odcinek, ale z tego co widzialam Patrycja zdazyla sie bardzo zakochac. Zrezygnowala z pracy i chyba wyszla za maz(?). Teraz jest zagubiona jak kazda kobieta w takim zwiazku. Gdyby one sie szybko rozpadaly nie byloby przeciez problemu przemocy domowej.

robipati

Może z tą bombą to chodziło jednak o gabaryty,powinna spróbować wrestlingu.

JasonX68

Hej czy to ważne,że nalana,grubokoscista kiczowata?problem ze to trudno nazwać aktorką,artystką czy nawet rzemieslnikiem tego zawodu.jestesmy na filmwebie

basiaz1970

Ale dodam, że śpiewa fajnie i może na tym powinna się skupić

robipati

Mnie odpycha jej "gra aktorska" i ten straszny śmiech.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones