Joanna Liszowska

Joanna Patrycja Liszowska

5,5
4 681 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Liszowska

owszem prowadziła samochód po alkoholu ale mimo wszystko ją lubię. I mam nadzieję że mimo że prowadziła po pijaku auto , to będą takie osoby które do dziś lubią Panią Joasię.

kinomanka_13

a znasz ja osobiscie ze ja lubisz ? Zeby moc kogos lubic trzeba go poznac osobiscie a nie tylko ze szklanego ekranu. Nie wiadomo jaka jest na prawde i co soba reprezentuje. Jezdzac po pijaku jak dla mnie jest nikim.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bruno

Wątpię, żeby kinomanka_13 wiedziała kim był Josef Mengele... Jak się dowie to napisze, że mimo wszystko kogoś kiedyś wyleczył i pewnie ktoś go lubił ;/...

kinomanka_13

fajnie gra podoba mi się w filmach,ale jazda po pijanemu świadczy,że rozumu mam mało Oby dostała kare jak każdy bez litości

ewi184

mi też się podoba, bardzo ją lubię, i mam nadzieję że szybko jej ludzie wybaczą czy zapomną o tym że jechała po pijanemu bo ja chce żeby zagrała Violette Villas bo się do tego nadaje, nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej roli.

kinomanka_13

jeżeli zostanie potraktowana jak każdy,a nie jak ,,gwiazda,, to ok a jak wpłaci tak jak chcę 10 tys. i bedzie prowadzić kampanie przeciw pijanym kierowcą to będzie lincz Chociaż w moich oczach straciła podejrzewam,że to nie pierwszy raz wsiadła w takim stanie za kierownice, świadczy to o jej głupocie,albo prózności

kinomanka_13

Liszowska jest skończona. Ja wiem ze ocena na filmwebie nie jest wyrocznią, ale osiągnąć tylko ocenę 5 na tym forum to znaczy tyle co osiągnięcię mistrzostwa w zrażaniu do siebie odbiorców.

5 ! kuźwa to nawet taki nikt jak pusta Wendzikowska ma ocenę ponad 6. Wendzikowska! masakra...

kinomanka_13

Zgadzam się ze wszystkim...ja nadal ją lubię

przemofan

ja ją bardzo lubię za urodę, za to że jest fajna, że jest super aktorką, pamiętam jej rolę w Na dobre i na złe jako Dorotę, i przed Dorotą grała epizodycznie jakąś dziewczynę chłopaka co miał jakiś wypadek nie pamiętam dokładnie, i jeszcze ją pamiętam z serialu u fryzjera grała Laurę. A poza tym przeprosiła i zrozumiała swój błąd i tym bardziej ją lubię. A byli tacy co nie przeprosili i nie zrozumieli swojego błędu np. taki Stockinger jechał po pijanemu i nie wyciągnął z tego wniosków.

kinomanka_13

osoby prowadzące po pijaku powinny zniknąć z życia publicznego, a zwłaszcza zrezygnować z akorstwa, zawsze może sprzątać toalety - żadna praca nie hańbi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones