Joanna Moro

6,6
675 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Moro

Nie rozumiem fali hejterstwa jaka się przetacza przez to forum. Zwłaszcza, że większość
komentatorów krytykuje wygląd Joanny, który jest moim zdaniem jej największym atutem. Posiada
ona wyraziste, charakterystyczne, troche elfie, a jednocześnie typowo słowiańskie rysy twarzy. Blond
włosy, wystające kości policzkowe, posągowy wzrost- to wszystko są plusy. Poza tym, sądząc z kilku
wywiadów których udzieliła, wydaje się być bardzo sympatyczną, inteligentną, twardo stąpającą po
ziemi kobietą. Posiada też ten uroczy kresowy akcent, dzięki czemu wszystko co mówi, brzmi
śpiewniej i melodyjniej.

Norvid

ja też się z tobą zgadzam, nie wiem czemu naród się jej czepia, Pani Joanna ma talent, świetnie zagrała Annę German, nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej roli. Też uważam że to sympatyczna osoba. Chciałabym ją kiedyś poznać i powiedzieć jej że zmieniła moje życie o 360 stopni, zmieniła mi moje życie tym serialem o Annie German że stałam się ogromną melomanką. A piosenki Anny German też lubię najbardziej to człowieczy los.

kinomanka_13

Ja lubie najbardziej "Eurydyki tańczące" i "Gari gari maja zwiazda" :). Teraz Panią Joanne można podziwiać na ekranach rosyjskich telewizorów w serialu "Talyanka". Niestety, obawiam się, że prędzej obydwie osiwiejemy, niż telewizja publiczna zdecyduje się na zakup prawa do transmisji. W związku z tym zamierzam oglądać go online z jakiegoś rosyjskiego odpowiednika zalukaj :). Języki są podobne, rosyjskie kwestie w "Annie German" rozumiałam bez problemu, więc w Talyance też chyba wszystko ogarnę.

Norvid

ja też lubię tańczące Eurydyki. Ale bardziej człowieczy los nie wiem czemu. Moi 2 dużo starsi przyjaciele mieli przyjemność lecieć tym samym samolotem co Anna German, ci przyjaciele nie pamiętam gdzie lecieli, a Anna German z mamą leciała do Moskwy.

Norvid

Powiem Ci, że ci hejterzy to ten typ ludzi, którzy nienawidzą, jak komuś śsię udaje, jak komuś się powodzi. Przecież to śliczna kobieta, zrobiła się popularna i od razu zawiść, nienawiść... chore to po prostu

Norvid

Ona jest piękna? Dzięki, że to napisałeś, bo nie wiedziałem... Piękna, buahahahahahaha :)

WielkiSzu

Każdy ma prawo do innego zdania, jeżeli chodzi o urodę, więc nie wiem z czego się śmiejesz .

buterfly

Racja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones