Joanna Moro

6,6
673 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Moro

oglądając Anne German można stwierdzić że to stateczna, miła, mądra osoba, ale ostatnio oglądam Taniec z Gwiazdami i ona zachowuje się tam jak kompletna idiotka! Te jej krzyki, ochy achy jaka to ona jest piękna (chociaż tylko ona tak twierdzi), że jest super! szczerze nie wiedziałam że jest taką idiotyczną i niezrównoważoną osobą;/ bardzo się jakoś zawiodłam i zdziwiłam!
A Wy jakie macie odczucia na jej temat.
P.S. oglądając TZG już bardziej przekonałam się do Siwiec....żallll

justas1

i tu się zdziwisz bo Pani Joasia niedługo zagra w barwach szczęścia i w Ojcu Mateuszu. Cieszę się że zagra bo to moja ulubiona aktorka odkąd zagrała Annę German.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

widze że niektórzy nie rozróżniają fikcji od prawdziwego życia:D

użytkownik usunięty
justas1

taaaaaa
bo w serialu to ona jest taaaaka dobraaaaaa
szkoda że nie przekłada się to na życie prywatne gdzie jest zarozumiała wredna i nadęta

A ktoś widać ma tak zwany ból dupy ! Naprawdę nie rozumiem naszego społeczeństwa, które obrzydza błotem ludzi, moim zdaniem bardzo dobrze zagrała Anne German .

użytkownik usunięty
buterfly

może idz odrób lekcje zamiast się wypowiadać o sprawach do których nie dorosłaś
chyba masz 11 lat skoro dalej nie potrafisz odróżnić serialu od realnego życia

No proszę, za to ty wypowiadasz się jakbyś znała Joanne Moro osobiście ! Ja je nie znam, dlatego zauważ nie oceniam jej charakteru - i nie obrzucam ją błotem, tak jak ty tutaj czynisz tylko oceniam jej grę .

użytkownik usunięty
buterfly

jakbyś nie zauważyła ja nie oceniam jej gry bo i tak nie ma czego
po drugie skoro pisze jaka jest prywatnie to może znam ją osobiście albo ludzi z jej kręgu

po 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdaj sobie sprawe że ona nie jest ANNĄ GERMAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyobraź sobie, że zdaje sobie sprawę że ona nie jest Anną German ! Tak zapewne ją znasz - wiesz coś ci powiem ,,bardzo lubię takich ludzi jak ty '' - oceniają ludzi po komentarzach innych osób, ale tak naprawdę kompletnie ich nie znają !

użytkownik usunięty
buterfly

mam pytanie
czy ty jesteś chora umysłowo?
nie obraź się ale takie mam wrażenie
albo masz 8 lat albo IQ poniżej przeciętnej
piszesz w temacie nie na temat i mimo że ci jasno daje do zrozumienia że ją znam i wiem jaka jest ty ciągle piszesz że oceniam ją po komentarzach innych ludzi a jej nie znam
ja myślałam podobnie jak ty jak miałam 6 lat
wydawało m się że Kevin Sorbo to naprawde herkules i gdzieś tam walczy z jolaosem

W to, że znasz Joanne Moro bardzo wątpię - bardzo mi przykro, ale mnie nie przekonasz ! a po 2 - jeżeli nie zauważyłaś nie jestem kobietą komuś się wydaje, że ma duże IQ a nie może rozróżnić płci .

użytkownik usunięty
buterfly

nie zauważyłam
przepraszam
myślałam że idiotyczny pseudonim motyl może wymyślić tylko infantylna kobieta a tu proszę mężczyzna pewnie gej:)
łał
świat jest tak ogromny a ty nie potrafisz uwierzyć że ktoś zna kogoś znanego bo może jest sąsiadem,chodzili o szkoły,był u niego na wakacjach
nie chcę cie zszokować ale mam ciotkę w LA która sąsiaduje z wieloma gwiazdami byłam tam co roku prócz kilku ostatnich lat i widziałam wiele sław ciotka wydaje przyjęcia na które chadza cała śmietanka hollywood
a teraz dzwoń po pogotowie bo to może być zawał!

Wyobraź sobie, że jakoś mnie to nie wzruszyło ;) A i jeszcze jedna uwaga z tego co wiem motyl po angielsku pisze się przez dwa t - no tak ale, jak tak mało inteligentna osoba może, to zauważyć .

użytkownik usunięty
buterfly

o jej niemożliwe
inteligentna osoba nie skojarzy tego z owadem tylko z klubem odbytnica zapewne

Wyobraź sobie, że naprawdę z cały sił próbuje zniżyć się do twojego poziomu, ale nie mogę powiedz mi tylko jak tego dokonałaś, że stałaś się tak debilną istotką ?

użytkownik usunięty
buterfly

właśnie widze twój poziom dziecko

A ja twój - naprawdę miło się czyta twoich wypocin chcesz się pochwalić swoją inteligencją tylko zapomniałaś, że jej nie posiadasz .

użytkownik usunięty
buterfly

o boże nie możliwe!!!!siedze i płacze:(ale mi pojechano....
popełnie samobójstwo moje życie straciło sens.......

Twoje życie już dawno straciło sens - wiec daruj sobie odpisywanie swoich nad zwyczaj inteligentnych komentarzy, które emanują wręcz głupotą WIELKIE BRAWA DLA CIEBIE - i skończ ten swój cyrk !

użytkownik usunięty
buterfly

nie rozumem tylko jednego po co tu jeszcze piszesz hahahhahahahhhhhahhahahahahhah

Ach powiem ci, żeby pośmiać się z twoich nadzwyczaj debilnych komentarzy ; )

użytkownik usunięty
buterfly

ogólnie wstyd z toba pisać dziecko
10 letni gówniarz wracaj do krainy fantazji
widze po filmach że masz nasrane we łbie

A ja widzę, to samo - po twoich innych także ,, mądrych '' postach - wiesz, co to znaczy że każdy ma inny gust ? Oj, chyba nie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones