Joanna Orleańska

Joanna Pierzak

7,3
2 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Orleańska

Ta kobieta,to ewidentny przykład,że niektóre kobiety pięknieją dopiero koło 40-tki.Gdy pani Joanna była młodsza,była taka nijaka na ekranie,fizycznie również mnie nie pociągała,za to z wiekiem "wyrobiła" się zdecydowanie.Co do jej aktorstwa,to oglądnąłem z nią chyba z 7 czy 8 filmów i jakoś nigdzie nie zapadła mi szczególnie w pamięci.Gra raczej takie spokojne i delikatne kobiety.Ja jakbym był reżyserem,to bym ją obsadził jako mocny,ostry czarny charakter.

kleju30

I masz Koleżanko rację! Bardzo ładna, utalentowana aktorka, wcale nie gorsza od M. Kożuchowskiej i dziwię się tylko, ze jest jednak mało rozpoznawalna i nie wiedzieć dlaczego rzadko obsadzana w dużych produkcjach

kokobambo

Napisał : "oglądnąłem", więc chyba kolega a nie koleżanka i gdyby był bardziej rozgarnięty, to by napisał "obejrzałem"

prowrocek

Gdybyś Ty był bardziej rozgarnięty, to byś wiedział, że pochodzi pewnie z okolic Krakowa.

Forrest_Monk

A co? W Krakowie mają dyspensę na popełnianie błędów? Wystarczy że mówię "na pole" zamiast "na dwór".

kokobambo

Bo skromna i dlatego nie rozpoznawalna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones