Jodie Foster

Alicia Christian Foster

8,4
33 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jodie Foster

na nią patrzeć Sam nie wiem dlaczego a większość filmów z nią które oglądałem są dobre

Siwy280987

masz awersje, bo wszystkie kobiety takze na ciebie nie moga patrzec

black_bastard

Znasz mnie że piszesz coś takiego?

black_bastard

Widze że z Wrocławia większość tam takich jak ty

Siwy280987

glupszego argumentu, niz odwolanie sie do miasta to nie miales? Akurat Wroclaw to super miasto, w przeciwienstwie do zapyzialej Warszawy.
Jak obrazasz ladna utalentowana aktorke to licz sie z tym, ze ktos moze stanac w jej obronie i zluzuj pośłady bo sie napinasz jak Jaruś kaczorek przed wyborami :)

black_bastard

A więc znasz mnie? Wrocław jako miasto może i super ale nie ludzie w number mieszkający

Siwy280987

Co masz do ludzi z Wroclawia? Sa swietni, nie sa bufonami i nie zachowuja sie jak banda prymitywow, a ty jednak jestes z Warszawy co ? Przestyan skamlec jak rozjechany kot, uwage ci luzno zwrocilem, a ty placzesz jak mala panienka.

black_bastard

Dobra luz wrocławianinie nie spinamy się tak ;)

Siwy280987

Jak niecierpisz na nia patrzyc to po co olgladasz z nia filmy Dla mnie to ma nietypowo ladno URODE ..

udyafu

Nie napisałem że jest brrzydka tylko ze nie cierpie na nią patrzeć a to różnica

użytkownik usunięty
Siwy280987

Ma wąskie zaciśnięte usta, na ogół robi dziwne kwaśne miny i przez to jest odpychająca. Nawet jak się uśmiecha, to jakby pod przymusem. Faktycznie gra w niezłych filmach tylko przykro na nią patrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones