Joe AndersonVI

Joseph Anderson

6,9
3 024 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Anderson

mysle ze doskonale moglby zagrac cobaina w biograficznym filmie, ciekawe tylko dlaczego pozostaje nadal niedocenionym aktorem..

FlimoZnavca

zgadzam się absolutnie!! jak go zobaczyłam w "Zakochanej Jane" aż mnie zatkało, tak tam jest podobny do Kurta. no i poza tym niezłe z niego ciacho;)

joana020

A ja myślałam że tylko ja widze podobieństwo :))
Joe o wiele bardziej pasowałby do roli Kurta(w jego biografii)niż Gosling.

Zarrock

Dokładnie! Pierwszy raz widziałam go w "Ruinach" i byłam zdumiona tym, jak jest podobny do Kurt'a.
Myślę, że lepiej by było, gdyby w biografii grali mniej znani aktorzy... A w dodatku Joe umie śpiewać i to całkiem nieźle, więc kolejny plus.

FlimoZnavca

Teoretycznie nie o wygląd, a o grę chodzi, ale ten człowiek jest idealny do roli Kurta Cobaina. Śpiew, zachowanie, wygląd. Jest IDENTYCZNY. Zastanawia mnie tylko, nie mówię o aktorstwie, ale co skłoniło Courtney Love do wzięcia Goslinga.

miryjur

Być może nie przedstawiono jej jeszcze Andersona ;)

FlimoZnavca

tez się zgadzam.. do tej pory mysłam o Ryanie że by sie spisał- ale Joe - jest idealny, potrafi śpiewać i jest prawie identyczny!! trzymam kciuki żeby to byl on:)

jola_25

fakt bardzo siebie przypominają, ale ja wzięłabym również pod uwagę jareda
leto, który w blond włosach także jest podobny do kurta i to bardzo. :)

użytkownik usunięty
mercedesmaya

On musi go zagrać.
Jest prawie identyczny, a do tego ma podobny sposób bycia.
Jest świetny na Kurta, dziwne, że jeszcze nikt tego nie zauważył, a szczególnie Courtneyka.

mercedesmaya

jared leto moze podobny w blond wlosach ale ma troche zbyt ciemna oprawe oczu jak na Kurta. a ten Joe to normalnie jego sobowtór!!

mercedesmaya

Mi z kolei pasowałby też Ewan McGregor ale jest nieco za stary do tej roli..Póki co, Anderson powinien otrzymać główną rolę w filmie o Kurcie.

FlimoZnavca

No to jest chyba każdego pierwsze spostrzeżenie, że jak się człowiek na niego popatrzy to ma wrażenie, że Kurt żyje :) Dobry aktor, świetny do roli Cobaina :)

FlimoZnavca

Zgadzam się w 100%!!

FlimoZnavca

a wiecie kiedy ma powstać ten film biograficzny o Kurcie?

FlimoZnavca

No nie da się nie zgodzić, Kombain na 100% :)

FlimoZnavca

Też jestem na tak, na pewno by sobie poradził ;).

FlimoZnavca

Hahahaha, dokładnie to samo sobie pomyślałam! :)))

FlimoZnavca

ja tak samo!
Od razu gdy zobaczyłam tego aktora w filmie to skojarzył mi się po buzi z Kurtem ;o

FlimoZnavca

To obejrzyj jeszcze ten film:
http://www.filmweb.pl/film/The+27+Club-2008-392855

FlimoZnavca

Cobain - najbardziej oczywiste skojarzenie, ale kojarzy mi się też trochę z Tomem Hiddlestonem (podobne rysy twarzy - wąskie usta i duże, okrągłe niebieskie oczyska <3 ) Wg mnie Joe jest przystojniejszy niż z deczka przereklamowany Loki, ma w sobie coś z ... elfa :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones