Joey King

Joey Lynn King

7,1
13 705 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joey King

Ta dziewczynka przypomina mi Natalie Portman - z wyglądu. Mam nadzieję, że świat o niej
jeszcze nie raz usłyszy a dziewczynka rozwinie swoją karierę :D

LadyMiyuko

całkiem inny typ urody

Hmm_Ciastko

Mi też przypomina Natalie Portman jak była mała ;)

LadyMiyuko

bardzo podobna, zwlaszcza w mimice i spojrzeniu

fune

bardziej Rachel Weisz :3

LadyMiyuko

Mi bardzo przypomina Rachel Weisz ;)

LadyMiyuko

Jak dla mnie ona jest jak lustrzane odbicie młodej Alexis Blandel... a nie Natalie

Gareth

A kto to Alexis Blandel? Wpisałem w Google i pierwszym rządku wyskoczył mi mięśniak, blond cycatka i zdjęcie Joey (stąd):p Dalej sami faceci:d

Też przypomina mi Natalię, ale właśnie przez to główne zdjęcie, bo w Oz to była taka "podobna do nikogo";) (nawet jak nie grała porcelanowej lalki:d)

Zaciekawił mnie jej wiek, bo z tego zdjęcia powiedziałbym że ma z 10, podczas gdy patrząc na jej rówieśniczkę Camren B. grającą w Gotham miałem wrażenie, że dziewczyna ma z 18.
Makijaż, dobry fotograf i photoshop - i wtedy każdy może być podobny do każdego:)

Gubio

Miało być Alexis Bledel

Gareth

Mnie rowniez bardziej przypomina Alexis niz Natalie, zwłaszcza ze wzgledu na oczy.

LadyMiyuko

Mi natomiast przypomina trochę Chloë Grace Moretz ;-)

LadyMiyuko

Ona jest tu lubiana bardzo ma taki powiew świeżości i pogody ducha w sobie ostatnio ogl.ją w komedii 'W starym dobrym stylu'Mi też przypomina Natalie Portman jak była mała

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LadyMiyuko

mi Emily Blunt w filmie wish Upon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones