John CarneyV

7,5
277 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby John Carney

Dobra, John, oficjalnie Cię lubię, bo pokazałeś, że Once to nie był wypadek przy pracy, a pierwszy zalążek do tego, że posiadasz talent do realizowania teoretycznie prostych filmów, ale mających w sobie to coś, to coś magicznego. "Begin Again" to potwierdzenie - świetny film.
Byle tak dalej :)

Pauleta

Oglądałeś już może "Sing Street"? Jestem na świeżo po tym filmie i bardzo mi się spodobał, dopiero teraz zorientowałam się że John Carney wyreżyserował jeszcze "Once" i "Begin Again", moje dwa ulubione filmy. Tak w ogóle świetnie to ująłeś - filmy Carneya są proste, ale mają świetny klimat, mają to coś magicznego.
Jestem ciekawa Twojego zdania na temat "Sing Street" oraz czy utwierdzi cię w przekonaniu co do jego talentu lub może jednak trochę nadpsuje tą dobrą opinię ;)

Pozdrawiam serdecznie :)

isobel

Cześć. Niestety jeszcze nie miałem okazji. Mam w planach od dawien dawna, ale wiesz jak to bywa. Jak obejrzę, a mam nadzieję, że wydarzy się to prędzej niż później, to dam znać.

Pauleta

No więc ten, jak wcześniej Johna lubiłem, tak teraz go uwielbiam. Sing Street jest wulkanem pozytywnej energii, cudowni bohaterowie, historia, humor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones