John Cazale

John Holland Cazale

8,3
8 321 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cazale

Czytałam biografię Meryl Streep i było tam napisane jak umarł John. Kiedy ona dowiedziała się że on nie żyje zaczęła tłuc pięściami w jego ciało. John się obudził, powiedział że wszystko bedzie dobrze i umarł drugi raz...

Nick_Nina_

Możesz powiedzieć jaki tytuł nosi ta biografia? Artykuł czy książka?

Piotrek_4

Jasne. To książka. Nazywa się ,, Maryla Streep. Znowu ona!''

Nick_Nina_

Sorry błąd. ,, Meryl Streep. Znowu ona!''

Nick_Nina_

bardzo dobra biografia ;)

Nick_Nina_

Myślę że za pierwszym razem po prostu zasnął.

georgeAzbest

Myślę że dosyć łatwo odróżnić zmarłego od żywego. Choćby po tym czy oddycha

Nick_Nina_

No proszę Cię wierzysz w to że można umrzeć dwa razy? A co on babcia Rosa i Moniki Gellerów z serialu "Przyjaciele." ?

georgeAzbest

Istnieje cos takiego jak śmierć kliniczna. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę a wyskoczy ci to. Śmierć kliniczna jest stanem, w którym organizm ludzki nie daje żadnych oznak życia. Oznacza zatrzymanie akcji serca, krążenia i oddychania przy zachowanej aktywności elektrofizjologicznej mózgu. Zabiegi reanimacyjne mogą przywrócić funkcje życiowe.

Nick_Nina_

A jak tak to zwracam honor.

georgeAzbest

Miło że mogłam kogoś świecić

Nick_Nina_

zatem czuję się oświecony :)

georgeAzbest

... może to walenie w klatkę piersiową przywróciło akcję serca na chwilę?

m_a_c_88

Nie wiem czy ironizujesz czy piszesz na poważnie. Jeśli na poważnie to wybucham gromkim śmiechem :)

georgeAzbest

Uderzenie piersia w okolice przedsercowa moze spowodowac impuls, ktory pobudzi wezel przedionkowo komorowy w sercu i przywroci sie akcja serca, w niektorych przypadkach jest to nadal prawidlowe i dopuszczczalne postepowanie.

xxxpiotrekxxx

No to mogło go to na chwilę ożywić, czy nie mogło, bo pan George Azbest wybuchnął na to gromkim śmiechem!

xxxpiotrekxxx

Paranormalne istnieją, życie po śmierci również

xxxpiotrekxxx

Spoko. Celowo robiona reanimacja to znaczy masaż serca (chyba tak to się nazywa?) może przywróć akcję serce, ale jak sobie pomyślę, że kobita w rozpaczy zaczyna walić gościa i przypadkowo go reanimuje to jest to trochę śmieszne.

georgeAzbest

Tak jeśli chcesz wiedzieć to piszę to na poważnie, duchy, kryptydy, zjawiska paranormalne istnieją naprawdę. Życie po śmierci istnieje naprawdę.

AlexRener

Już prędzej delirka albo nadmiar narkotyków we krwi.

georgeAzbest

Tak czy siak life after life is true.

AlexRener

Skoro w to wierzysz twoja sprawa nic mi do tego.

AlexRener

Ludzie po prostu wariują zwyczajnie, schizofrenia, delirium tremens, narkotyki, zwidy i urojenia to codzienność na oddziale wewnetrznym Kraszewskiego Wrocław...

pawgep77

Nie ma rzeczy niemożliwych. Takie rzeczy są możliwe, życie po życiu jest

Nick_Nina_

Śmierć kliniczna w praktyce może trwać maksymalnie 5 minut. Po tym czasie zachodzą już nieodwracalne zmiany.

mipal_2

TYLE, że zjawiska paranormalne istnieją, śmierć nie jest końcem a reinkarnacja istnieje.

georgeAzbest

Można umrzeć dwa razy dlatego, że reinkarnacja istnieje nie mów mi tylko, że nie wierzysz w takie zjawiska proszę Cię.

Nick_Nina_

Ja jestem właśnie w trakcie czytania i to, co mnie najbardziej uderzyło, to fakt, jak bardzo był niedoceniany za życia, z jednej strony ogromnie lubiany przez otoczenie, z drugiej strony wiecznie z dziurą w budżecie i poszukując ról, a jednak nie zagrał w ani jednej złej produkcji i zarówno w kinie, jak i w teatrze dawał z siebie więcej jak 100%. Nawet Meryl, która też zawsze stara się zrozumieć swoje bohaterki i odkrywać w nich coś nieoczywistego, nie zadawała tylu pytań i nie rozkładała swoich postaci na czynniki pierwsze w takim stopniu, jak robił to John. Fascynująca postać, ta książka jest zresztą rewelacyjna i żałuję, że Schulman zakończył biografię na momencie zdobycia pierwszego Oscara, bo życie Meryl później też jest ciekawe i mało która aktorka może się poszczycić znajomością tylu legend świata teatru i filmu, co ona.

tolerancja91

Życie po śmierci istnieje .

Nick_Nina_

Jest to możliwe, jak mów dziadek umierał na raka wątroby to mój ojciec który był przy jego śmierci, jak wydawało się że już umarł to jakby po minucie wziął jakby "ostatni oddech" i wtedy umarł już naprawdę...

FrankSerpico4455

Śmierć nie jest końcem .

AlexRener

Ciało to tylko pojemnik na duszę...
"Posiadam ciało ale nie jestem ciałem"

AlexRener

Odstaw kryształy pajacu

sirCharles00

Ty jesteś pajacem. Po śmierci będziesz zdziwiony. Takie rzeczy istnieją. Lol.

sirCharles00

Po śmierci będzie zdziwko. :)

sirCharles00

Nie kryształy tylko rzeczywistość braciszku.

sirCharles00

Czemu takim jak ty się nie przetłumaczy?

sirCharles00

Odstaw kryształy pajacu. Jeśli mi nie wierzysz. Jak w ogóle można nie wierzyć w takie rzeczy.

sirCharles00

Ośmieszasz się przed ludźmi.

FrankSerpico4455

Dziadek śmieszek, żarciki się go trzymały na mecie życia.

Nick_Nina_

Strasznie ją "dobiła".On zmarł w marcu a ona na jesieni już była mężatką z mężem którego ma do dziś!

dobbiacco_attersee

He he, no to rzeczywiście wdówką długo nie była.

dobbiacco_attersee

Są osoby, które ze stratą radzą sobie "łataniem" emocji, których brakuje. Nie muszą w związku z tym wiecznie chodzić w żałobie i umartwiać się :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones