John PowellI

John James Powell

7,7
4 684 oceny muzyki
powrót do forum osoby John Powell

John Powell tworzy świetną muzykę do filmów ale do jak wytresować smoka chyba przeszedł sam siebie muzyka po prostu genialna zapiera dech w piersiach rewelacyjnie podkreśla akcję filmu np w scenki kiedy Czkawka spadł ze Szczerbatka i musiał zpowrotem na niego wsiąść i ominąć wszystkie skały aż mnie ciarki przeszły po prostu mistrzostwo 11/10 :D

rocket120

Zgadzam się. Muzyka w JWS i w JWS2 jest arcydziełem. Te emocjonujące melodie jeszcze bardziej wpływają na widza. To sztuka w najwyższym tego słowa znaczeniu. Nie mogę pojąć jak mógł nie dostać w 2010 oscara, a teraz nawet nominacji... Pewnie stwierdzili, że i tak nie nagrodzą niczego co jest z DreamWorks, a tym bardziej nie od Disney'a więc po co?...

RayOfLight13

Chyba należy się tylko pocieszać tym, że do tej serii podchodzi bardzo ambitnie, starając się przebijać swoje wcześniejsze dokonania. O ile pierwsza część to porządna, wręcz solidna oprawa do filmu animowanego z kilkoma momentami i solidną tematyką, tak druga część to już małe dzieło sztuki. Wziął pierwszą część na warsztat i ją rozwinął do wspaniałego poziomu.

rocket120

Jakoś nikt nie wspomina o muzyce w filmie X-Men The Last Stand. "Phoenix Rises" - po prostu lecą ciary....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones