John TravoltaI

John Joseph Travolta

8,3
38 784 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Travolta

Mój kolega powiedział, że spotkał Johna Travoltę w Grecji, gdzie był na wakacjach. Chciałem się dowiedzieć, czy ktoś ma jakieś info na ten temat i czy to mogła być prawda, czy mój znajomy najzwyczajniej w świecie kłamał? (ma do tego skłonności). Może ktoś zdementować / potwierdzić te informację?

Nie mogę zdementować, lub potwierdzić informacji, gdyż nie wiem, czy Twój kolega spotkał Johna Travoltę w Grecji. Skąd niby ktokolwiek poza Twoim kolegą i Johnem Traboltą miałby to wiedzieć?

użytkownik usunięty
Dobry_2

Nie zrozumiałeś mnie. Chciałem się po prostu dowiedzieć, czy ktoś przypadkiem nie czytał gdzieś, że Travolta pojechał na wakacje do Grecji, tyle. Wy już musicie dołożyć swoje 3 grosze.

tak, mogę to potwierdzić, byłem świadkiem tego spotkania, siedzieliśmy w w greckiej knajpie, jedliśmy sałatkę gdzie było bardzo dużo sera feta i popijaliśmy winkiem

booogi

Potwierdzam, byłem tam. Chociaż trzeba niestety powiedzieć, że wino było zwietrzałe, a kelnerki brzydkie.

dolce8

Gadasz, kelnerki były sympatyczne. Pamiętam, że któryś potem się umówił z jedną z nich po pracy.

naza

Napewno nie Travolta bo on wyszedł z masażystą.

dolce8

a ja siedziałem przy barze i gadałem z barmanką po włosku . Pamiętasz ?

Pieprzyć takich znajomych, którym nie można ufać.

Zwyczajnie w świecie zapytaj Boga bo zwyczajnie w świecie nam nie jest dane wiedzieć takie rzeczy Amen.Ale i tak twój kolega pewnie łże sam miałem takiego kumpla który opowiadał nie stworzone rzeczy ale zwyczajnie w świecie świecie światów go olewałem.

DemiaN

do mojej podstawówki chodził chłopiec, który twierdził, że wystrugał sobie komputer z drewna

dajcie_spokoj

Haha... :D -zabawne też miałem taki komputer i też sam go wystrugałem,niesamowity zbieg okoliczności ;D.Oczywiście żartuje ale jak już pisałem nie lubię bajkopisarzy i dlatego zwyczajnie ich olewam.

Tak, to prawda, Travolta był wtedy w Grecji i ja też wtedy byłam. Travolta siedział w knajpie i był w towarzystwie z kobitkami i kilkoma facetami. Nie chciałam mu przerywać bo to byłoby niegrzeczne więc skończyło się na tym że dopiłam piwo i opuściłam knajpę.

nudecroft

Ale śmieszne.... -.- Ale ty jesteś dowciapna... Autorowi wątku chodziło o to, czy fani Travolty orientują się, czy on jeździ w te rejony. Jeśli tego nie załapałaś, to nie świadczy najlepiej o Twojej inteligencji...

raVadrian

Ani o twojej, ja tylko mówię jak było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones