Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Dlaczego wszystkie filmy z jego udziałem lecą na HBO albo na Cinemax, Ale Kino...a nie na stacjach publicznych, czy ja prosze o tak wiele, czy trudno zdobyć im film z lat dziewiędziesiątych? bo o tych od roku 2000 to już nie wspominam:( szkoda też że ani polsat ani tvn nie puszczają jego filmów

F_L

na tvn 7 lecial jezdziec bez glowy,ale to wszystko..apropo,czy piraci z karaibow lecialy w tv?ale to bez znaczenia czy film,ktory ogladam leci na polsacie czy na cinemaxie

nosferatu

Rzeczywiście swego czasu na tvn7 leciał "Jeździec bez głowy".
Jeśli chodzi o twoje pytanie co do "Piratów..." to kiedyś lecieli na HBO chyba...
Jeśli chodzi o to ostatnie i twoją wypowiedź "ale to bez znaczenia czy film,ktory ogladam leci na polsacie czy na cinemaxie" to chyba mnie zbytnio nie zrozumiałaś... chodziło mi o to, że filmu z jego udziałem nie lecą po prostu na stacjach, które posiada większość ludzi... bo nie sądze żeby więcej ludzi miało Cinemax niż np. TVP1

F_L

mnie to strasznie denerwuje bo nie mam satelity bo mojemu tacie ciezko isc i zalatwic co trzeba. Filmy z Deppem w publicznej TV koncza sie na Czekoladzie co jakis czas i Jeźdzcu bez głowy. Ja nie rozumiem czy oni go nie lubią?? Moze te filmy sa zbyt skompliowane i dlatego daja wiecznie mordobicia z Dudikoffem i van Dammem. Tego ostatniego lubie ale juz bez przesady. Zdecydowanie lepszym aktorem jest Depp a ostatni film z nim jaki widziałam w TV to chyba Czekolada. Chyba napisze specjalny list do TVP, chociaz ostatnio pisałam w sprawe Oscarów. Bo znowu gdzies przeczytałam ze w TVP nie będzie:

F_L

Ja sondze, rze tak jest bo Jony Dep sie nie zna na niczym i jest bżytki. (Ja myśle, rze to pedał, ale ciii). I dlatego terz szanujonca sie stacja jak Polsstat nie kupuje z nim filmuw, gdyrz wie rze sie nie opłaca.
Lepiej rezeby polsar kupował mecze z Franczesko Totim, bo on wie co ma robic i jest lepszy.

Franczesko

Franczesko czy to była jakaś prowokacja?? patrząc na błędy ortograficzne to wiesz... najpierw naucz się pisać, a jeśli to była jakaś prowokacja to idź się schowaj...była marna

F_L

nooo nie powiem co się we mnie gotuję jak widzę, że na HBO2 puszczają wciąż te same filmy z Johnnym (ale przynajmniej puszczają) aż do znudzenia a w tvp, polstat, tvn...cichosza, no tak mnie to denerwuje że po raz setny puszczają jakieś mordobicie, a pożądnego filmu z Deppem nie puszczą...ostatnio była "Żona Astronauty" no i skońcyło się dobre, finito...dlaczego ONI nie puszczają żadnych fajnych filmów z Deppem?
pozdrowienia

F_L

Oj.. nie przesadzajcie... leciało juz duzo filmow z Deppem w stacjach publicznych... "Czekolada", "Jeździec bez głowy", "Co gryzie Gilberta Grape'a" (jakos ostatnio na święta), "Żona stronauty", "Arizona Dream", "Don Juan DeMarco", "Człowiek, który płakał" czy też "Donnie Brasco"... wiec nie narzekajcie :P Pozdrawiam ;*

Angel_a

no ale lecą sporadycznie i to często na kanałach, których ja przynajniej nie mam np. Ale Kino, HBO
pozdrowienia:)

F_L

Heh, ja tez nie mam ani HBO ani Ale Kino, wiec wymienilam te filmy, ktore leciały m.in na Polsacie czy TVP 2. Pozdro ;*

Angel_a

poczekam jeszcze kilka lat to może zaczną na TCM puszczać te starsze filmy z Johnnym :D:D
pozdrowienia:);*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones