Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

....któremu wydawało się, że młoda du*pa leci na jego urok osobisty a nie hajs :) Jeszcze nie podpisali intercyzy i sucza Amber Heard oskubie go z połowy majątku, czyli około 200 milionów zielonych :D
Swoją drogą był jednym z najprzystojniejszych aktorów, a przy tej kobiecie zdziadział, że aż smutno.
Niech sobie wszystkie stare dziady z andropauzą uświadomią, co naprawdę widzą w nich 20 lat młodsze ładne, zgrabne dziewuszki.

krolowa_sniegu_2

Dawno mnie tu nie było, ale muszę skomentować Twój wpis – czysta prawda nie może pozostać bez odzewu! :)
JAK SE POSŁAŁ...! I bardzo dobrze! "J" był moim ulubionym aktorem, ale po tym cyrku dokumentnie stracił u mnie szacunek! Wiem, że nie powinno mieć to związku z grą aktorską, ale od czasu jego wyskoku nie obejrzałam ani jednego filmu. I co mnie trochę (ale tylko trochę) dziwi, że kompletnie nie mam na to ochoty.
Vanessa – świetna panna, byli przykładem. Johnny popisał się swoim występkiem, nie ma co!!! I dla kogo...?! Dla tej swołocz?! Zero gustu i rozumu!
"ładne, zgrabne dziewuszki" – kwestia gustu. Jak już kiedyś tu pisałam – dla mnie to ona wygląda na rasową dziwkę z za dużym ego.
P.s. Co do andropauzy – łapie po pięćdziesiątce, więc u Deppa bardzo prawdopodobna:)
Pozdrawiam!

JaFw

Ma pani absolutną rację!

JaFw

Nie jestem na bieżąco z nowinkami tego typu, ale bardzo ciekawa jestem co takiego konkretnie zrobił, że tak stracił u Ciebie szacunek? O jakim wyskoku piszesz? Jestem zwyczajnie ciekawa i będę wdzięczna za odpowiedź.

uwieziona

Chodzi o to, że rzekomo pobił swoją żoneczkę.

krolowa_sniegu_2

podobno podzielą się tylko majątkiem jaki wspólnie wygenerowali przez okres trwania małżeństwa czyli te 15 miesięcy. Chyba tak to działa, niemniej oznacza to dla Amber kilkanaście milionów pewnie :)

Kubson85

Tak działa prawo w Polsce, a wiesz jak jest w ich Stanie?

what__if

nie wiem, ale gdzieś czytałem że właśnie tak jak napisałem, ale to nie pewne źródło

what__if

Dobra aż sobie poszperałem w prawie Kalifornii. Więc teoretycznie ma zagwarantowaną połowę od wszelkich zysków jakie wypracowali w małżeństwie. Depp za Alicje dostał 61 mln i 40 mln za Black Mass (btw. niedługo przynajmniej o połowę mu spadnie gaża bo wszystkie filmy jak leci to klapy finansowe). Więc wychodzi na to że powinna dostać coś w granicach 50 mln. Ale z tego co pisze Dailymail to ponoć zawarli ugodę która wynosi 20 mln dolarów.

Podsumowując wszelkie pieniążki jakie Depp zarobił przed ślubem są tyklo jego i bezinteresowna i kochająca małżonka nie może ich dotknąć.

Kruchy_serious

100 milionów dolarów za 2 filmy dostał ? To ja chyba zaspalem z dzisiejszymi zarobkami aktorskimi. Więc to chyba prawda,że Hanks za Phillipsa dostał 50. Ale podobno murzynek grający terrorystę z Somalii ( a zagrał świetnie) dostał jakieś żenujące ochłapy. Nie wiem juz sam co jest bardziej przerażające.A co do Deppa i tej Amber to nie wiem gdzie leży prawda. Są sprzeczne relacje.Byleby tylko nie zszedl na psy jak Gibson.

Kruchy_serious

Dzis mowili o 30mln. Tak sie spiesza z dostarczaniem newsow ze sami sie juz myla w obliczeniach

Kruchy_serious

W sumie tez mi go nie szkoda bo zachowal sie jak typowy dziad z kryzysem wieku sredniego. Mial szczesliwa rodzine i to zniszczyl dla takiej siksy. Jej tez nie werze ale niech placi za glupote..nie zbiednieje od kilku milionw a moze czegos ie nauczy..

paczi88

A on nie rozstal sie z vanessa przed poznaniem amber? Nie jestm na bieżąco, ale wydawalo sie ,ze jest dość staly w uczuciach. Te akcje z tatuazem "winona forever", kilkunastoletni zwiazek z matka swoich dzieci, slub z charakteryzatorka itd. Zadnej chyba nie zdradzal? Po prostu jest w goracej wodzie kąpany. I dosc kochliwy jak widac. Tylko vanessa go jakis czas trzymala w ryzach. Peochy zrobiły z niego takiego dupka?

vilee

Jak bylo naprawde wiedza tylko oni sami ale prasa twierdzi ze byl jeszcze z Vanessa kiedy poznal Amber na planie filmowym. Mi Amber wydaje sie taka cwana su** (byla wczesniej przez wiele lat w zwiazku z kobieta) kotra poznala starzejacego sie aktora z problemami (byc moze z Vanessa mu sie nie ukladalo i znow zaczal brac) i wykorzystala sytuacje. Ja to widze tak ze ona go uwiodla (jest atrakcyjna mloda kobieta a on sie zakochal) i wszystko bylo tylko upozorowane dla kasy. Ostatnio czytalam ze podobno Johnny klocil sie z Amber o jej kontakty z byla dziewczyna, moze cpal a ona go dodatkowo prowokowala ? Trudno powiedziec, to wszystko tylko plotki ale glupi byl ze nie podpisal intercyzy ale to chyba kolejny dowod na to ze nie tylko zdziadzial ale i stracil kontrole nad swoim zyciem. Przykro patrzec..

paczi88

Czytalam gdzies rowniez z angelina jolie ostrzegala jonnego aby nie brał slubu z amber. Nie wiem dlaczego bo widzialam tylko naglowek.

vilee

Smiech na sali z ta Amber- zaslynela jako skandalistka i biseksualistka a nagle z Deppem po kilku miesiacach zwiazku wziela slub.. o ile Deppowi sie nie dziwie ze sie zakochal i chcial ozenic (podobno Vanessie oswiadczal sie kilka razy) to jej troche tak :P mysle ze prawda moze lezc po srodku bo jednak on wyglada zle i wierze ze cpa i pije a po takiej mieszance ludziom rozne rzeczy przychodza do glowy, jednak uwazam ze nawet jesli sie znecal (oczywiscie nie usprawiedliwa go nic i jesli tak bylo to powinien poniesc kare) to uwazam ze ona tez wykorzystala sytuacje i absolutnie nie wierze w to ze stala sie ofiara..

paczi88

Ofiarą to ona jest... LOSU! Zresztą obojgu niczego nie brakuje (prócz rozumu), hehehe...

krolowa_sniegu_2

A to nie jest tak, że ona ma prawo tylko do tej kasy, ktora on zarobil w ciagu 15msc malzenstwa? Czyli ok 30mln nn pół. Oczywiscie chce tez alimenty, bo juz przywykla do luksusu... :D

vilee

W sieci jest jest wniosek i wynika z niego ze zarabia ok 10 tys $ miesiecznie a wydaje ponad 40 tys $ cwaniara nie :p

paczi88

Jestem sklonna uwierzyc ze facet ja bil. Ale ja na jej miejscu kopnelabym go w dupe i do widzenia a nie ciagala sie po sadach dla kasy ktora nie jesg i nie byla nawet po czesci moja. Ok, niech podziela majatek, ale za co te alimenty? Co za glupie prawo.

vilee

O kurcze :P
Przecież jej od początku chodziło o kasę i rozgłos. Cała sytuacja wygląda na dokładnie realizowany plan rodem z Zaginionej Dziewczyny. Ale roszczenia ma fajne: psy, samochód Deppa ( to już trzeba być bezczelnym by tykać samochód mężczyzny... już by sobie mogła kupić z tych 30 mln), alimenty.

Co do alimentów ich przyznawanie jest podstawą Prawa rodzinnego na całym świecie. Co akurat w tym przypadku jest żałosne lecz niech jej będzie.

Kruchy_serious

No to wstydu nie ma :)

krolowa_sniegu_2

no prawda, milosc go oslepila. a amber to cwaniara

krolowa_sniegu_2

No i wyszło szydło z worka. Tak, wiem, że te posty nade mną są sprzed czterech lat, ale to Amber stosowała przemoc domową, kłamała, że to Johnny ją bije i wyciągnęła od niego pieniądze na ofiary przemocy domowej. Zrobiła im wilczą przysługę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones