Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Jaki waszym zdaniem jest najlepszy film z Johnny'm Depp'em?

Katherine_Smith

Standarowo "Piraci z Karaibów " , ale jeszcze mnie ujął film z tym aktorem tesz klasyk "Alicja w Krainie Czarów"

guitarockHD

poprawka , (((też)))

guitarockHD

Z trollami nie gadamy. Istnieje świat poza "Piratami..."

użytkownik usunięty
vilya_73

Nazywasz go trollem, bo podobają mu się "Piraci z Karaibów"? Brawo.

Nie dlatego. Raczej dlatego, że wydaje mi się, że to wypowiedź trollująca. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie nazwałby "Alicji..." klasykiem. Stąd odczytałam to jako wypowiedź ironiczno-sarkastyczną (w domyśle trollującą).
Czytanie ze zrozumieniem to dziś trudna sztuka...

Katherine_Smith

więc Depp zanim zaczął grać w komercyjnych gównianych produkcjach Disneya ... występował w bardzo dobrych ambitnych projektach u świetnych reżyserów. Nie mam jednego filmu ulubionego, mam wiele ...

the Nith Gate, Fear and Loathing in Las Vegas, Donnie Brasco, Blow, The Libertine, From Hell, Arizona Dream, Ed Wood, Dead Man, Sleepy Hollow, Chocolat, What's Eating Gilbert Grape, Benny & Joe, Finding Neverland, ... ostania dobra rola była w Public Enemies, Johnny obecnie wybiera super słabe gówniane filmy, które przynoszą siano, życze mu żeby na starość przejrzał na oczy i wybrał jakiś abitny projekt. Nie u Burtona ani nie u Disneya.




mieszkoxxx

"Jeździec bez głowy" czy "Ed Wood" przecież jest Burtona :3
Filmy Burtona to magia <3 kocham je wszystkie...owszem te ostatnie "Mroczne cienie" czy "Alicja..." to nie rewelacja... ale Jego filmy są GENIALNE :D
Kocham Deppa i wszystkie filmy z jego udziałem... ale gdybym musiała wybrać tylko trzy wybrałabym "Cry baby", "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street" i "Charlie i fabryka Czekolady"

WerciaGoth

magia Burtona była tylko w starych filmach gdzie stosowali scenografię albo makiety z miniaturami, te nowe produkcje to plastikowy kicz,

Katherine_Smith

Nie mam ulubionego filmu z nim. Uwielbiam wszystkie, które widziałam (15). Choć gdybym jednak musiała wybrać to wszystkie cztery części "Piratów z Karaibów", "Sweeney Todd" , "Sekretne okno" i może "Turysta". Ale każdy jest genialny.

Katherine_Smith

Transcendencja.

Troublesome

Miałem na myśli Truposza. Przepraszam.

Katherine_Smith

Moim zdaniem "Mroczne Cienie" są warte obejrzenia.
Przynajmniej mi się film pod każdym względem podobał.

Katherine_Smith

Oczywiście, że Piraci z Karaibów. Doskonale wcielił się w rolę opętanego Jacka :D :D :D. Ta jego mimika, mowa ciała, gestykulacja ... żyć nie umierać xDD

Lepszego aktora szukać ze świecą w ręku.

Katherine_Smith

Najbardziej lubię Demonicznego golibrodę oraz Koszmar z ulicy wiązów, dodatkowo trylogia Piratów (nie liczę czwartej części)

Katherine_Smith

Koszmar z Ulicy wiązów, ale mało tam gra :)

Katherine_Smith

''Edward Nożycoręki'' oraz ''Marzyciel''

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Katherine_Smith

Rozpustnik, Truposz, Ed Wood, Blow, Las Vegas Parano, Sweeney Todd, Dziewiate Wrota, Z piekła rodem. Ogólnie te starsze filmy no i oczywiście Piraci...:)

Katherine_Smith

Sweeney Todd Demoniczny Golibroda z Fleet Street.
Rewelacyjna rola.
Śpiewający Johnny :)
Film Najlepszy z jego udziałem (no chyba że Dziewiąte Wrota na równi)

Katherine_Smith

Co gryzie Glilberta Grape's
Marzyciel
Jeździec znikąd
noo i jako Jack Sparrow :)

Katherine_Smith

Jack Sparrow ♥♡♥
zdecydowanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones