Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
237 853 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Mam na myśli, to co ostatnio dzieje się w mediach a propos rzekomego uderzenia swojej przyszłej ex małżonki. Historia stara jak świat, a ludzie łykają wszystko jak młode pelikany. Laska realizuje teraz decydujący punkt swojego (w sumie niedługiego)planu zniszczenia dorobku sławnego mężczyzny show biznesu i odebrania mu jego majątku na który pracował całe życie. Dodatkowo młoda może jeszcze przy tym ugrać większy rozgłos i współczucie. Show-biznes w końcu tak bardzo kocha i pomaga biednym bitym dziewczynom(patrz: Rihanna. Kim by dzisiaj była, gdyby nie sławne pobicie?). Uderzył, czy nie, to Depp już praktycznie jest tam skończony, nawet jak udowodni swoją niewinność w sądzie. Skoro homoseksualna laska potrafiła omotać starego kozła, do tego stopnia że wziął z nią tak szybki ślub bez sporządzania intercyzy, to oczywistym jest że przy rozwodzie nie cofnęłaby się do kłamstw, ani nawet samookaleczenia, kiedy chodzi o tak wielką kasę. Niejedna zmasakrowałaby sobie nawet całą twarz na myśl o setkach milionów. Przecież w większym, czy mniejszym stopniu na współczucie gra większość rozwodzących się kobiet. Istnieją też podwójne standardy sądów i mężczyzna nawet bez tego ma przewalone. Najgorsze to natrafić na swojej drodze modliszkę(a dzisiaj media produkują co drugą taką), a co dopiero dać się jej omotać.

albatron

A mnie w sumie nie szkoda, Johnny głupi chyba nie jest (albo przynajmniej nie był) i mógł to przewidzieć. A nawet jeśli nie mógł to nie podpisywanie intercyzy, w momencie kiedy jego majątek wycenia się na 400 milionów $, rodzi poważne pytania na temat jego stanu. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że w Hollywood małżeństwa trwają średnio rok (o czym on sam doskonale wie). Zdarzają się przypadki, gdzie związek starszy pan-młodsza pani albo starsza pani-młodszy pan funkcjonują w miarę zdrowo i są szczęśliwe, nie można powiedzieć, że nie. Ale tutaj ewidentnie mamy przykład małżeństwa będącego czystym, wykalkulowanym skokiem na kasę. Facet pracował całe życie na swój majątek, a teraz nie dość, że odda połowę młodej, pięknej i nieszczęśliwej małżonce, to jeszcze wypromuje ją bardziej niż samym małżeństwem.

Goszka_

Deppowi zdecydowanie nie można odmówić inteligencji... Mężczyźni nie przykładają, aż tak dużej wagi do intercyz, kiedy chodzi o to na czym niby całe małżeństwo ma się opierać - czyli zaufanie. Można też zwalić to na jakąś pierwotną słabość do hazardu. Postawić coś na jedną kartę, nieważne czy w kasynie, w małżeństwie, czy na wojnie - co moim zdaniem m.in. pozwalało żołnierzom iść w ogień walki i stawiać swoje życie na łut szczęścia. Nawet pójście do lekarza i zrobienie podstawowych badań, to dla nas niepotrzebny ambaras. Częściej się przegrywa, niż wygrywa, ale to z kolei już na korzyść kobiet ;)

Goszka_

Cóż, może po prostu się zakochał. Czy nie o to chodzi w braniu ślubu? O powiedzenie sobie, że jest się gotowym postawić wszystko właśnie na tę kartę?

albatron

Rozmyślała o milionach i potknęła się o dywan. Oj, nieuważna roztropka... To Johnny powinien zaryć facjatą, może wróciłaby mu ta klepka, którą gdzieś zgubił.
A tak na poważnie - sam se Depp naważył, więc teraz smacznego! A sucz nie jest głupia. Wiedząc, że J ma niemałe znajomości - kombinuje. W końcu taki pieniądz to nie w kij dmuchał.

albatron

coś mi tu śmierdzi , a że Amber to kombinatorka i perfidna oszustka wiadomo już bylo kiedy chciała nielegalnie przewieźć swoje pieski do Australii, juz samo to powinno dawac wszystkim do myślenia... a czy Johnny jest skonczony, mam nadzieje że nie.

Lunasol

Tam samo myślę

albatron

A ja mam nadzieję, że zapłaci jej dokładnie tyle ile powinien w związku z brakiem intercyzy. Może to ds mu trochę do myślenia. To był mój ulubiony aktor, widziałam większość jego filmów (przynajmniej tych starych bo ostatnie 3-5 lat to jakiś żart), robiło na mnie wrażenie, że gra różne role,czasami w filmach do których nikt inny nie dałby się namówić, miał fajną rodziną i to też były dla mnie przyjemne obrazki jak widziałam, że mój ulubiony aktor jest nie tylko zdolny ale ma też poukładane w głowie, ma partnerkę, dobry kontakt z dziećmi i nie odbija mu jak innym. A tu proszę! Sam zniszczył swoją karierę. Jeśli okaże się, że prał swoją żonę to powinien ponieść karę jak każdy. Kobiety są słabsze od mężczyzn i jakis trzeba być ch*jem żeby to wykorzystać i kobietę pobić? Może ona walczy o miliony ale nie wierzę, że sama się pobiła. Dostałaby kasę i bez tego - przecież nie ma intercyzy.

alien_2

To masz małe pojęcie na temat kobiet. Ja dalej jestem fanem kreacji Johnnego i mam nadzieje że przez głupią sucz się nie zatraci.

Beven

Sama jestem kobietą więc chyba coś tam wiem ;) Lubię Romana Polańskiego - rezysera i jestem w stanie docebić jego filmy, doceniam role Mela Gibsona i to samo będzie z Deppem. Jeśli okaże się, że ona nie kłamała to nie zmieni to mojego stosunku do ról Deppa. Tylko może niech zagra w końcu w jakinś wartym uwagi filmie.

Beven

Dokladnie!

alien_2

Mój był i jest... Kocham go nawet z jednym centem w kieszeni ...Nie zapłaci... są jeszcze sądy...ma dzieci. Poza tym już wychodzi, ze gwiazdka kombinuje...Nie te czasy, żeby na kłamstwie zyskała majątek...

alien_2

Przecież już wszystko wyszło na jaw. Johnny jej nie bił a ona poleciała na kasę. Też jestem kobietą, ale nie bronię kobiet, które zamiast same się wziąć do pracy to wolą wyłudzić. Okaleczyć? Widziałam zdjęcie zrobione przez papparazi jak wchodzi na rozprawę ta dziewoja Amber. Miała malutką krechę na twarzy. To wyglądało jak odciśnięcie. Ja miałam identyczną po tym, jak zasnęłam z policzkiem na krawędzi książki.
Tak więc dla wielu ludzi sprawa od razu była podejrzana i jak się okazało- laska po prostu chciała mieć dogodne życie cudzym kosztem

alien_2

No i wszystko wyszło na jaw :)

albatron

Nie cierpię przemocy wobec kobiet ale tu coś jest nie tak.Pani Amber twierdzi,że Johnny ją uderzył telefonem,a godzinę po tym zajściu umieściła zdjęcie ,na którym jest uśmiechnięta,już je usunęła.Poza tym nawet policja nie daje wiary jej zeznaniom.Facet ma znów problem z nałogami przyszedł pod wpływem zaczęli się kłócić i rzucił tel.Jednorazowa akcja a ona to teraz rozdmuchuje.Z drugiej strony jak był z Kate Moss to brał,pił i rozwalali razem pokoje hotelowe i Kate powiedziała,że Depp lubi przemoc rzekomo.Paradis broni go,ale jak był z nią to się ogarnął.Nigdy się nie dowiemy jaka jest prawda,ale jedno jest pewne trudno mu będzie udowodnić swoją niewinność.

katrinafw

Myślę że dopóki nie poznamy jakichkolwiek dowodów (od obydwu stron) to nic nie będzie jasne. A to co przedstawia na razie Amber jest śmieszne. Dopóki nie ma obdukcji a policja twierdzi że nie widać było śladów-nie ma dowodów.

katrinafw

Nie wierzę w ani jedno słowo tej gwiazdki... JD to wielkie nazwisko i na tym sfałszowanym skandalu straci ona, anie on...

albatron

Dlaczego to zawsze kobieta jest winna kiedy facet za nią poleci, i jest głupi i ślepy i w ogóle? To znaczy, ze ona go omiotała, że to jej wina? Niech myśli sam.

Po drugie, dlatego, że jest sławny i uwielbiany przez wszystkich od lat ma mu ujść na sucho bicie kobiet? Może tak było, może nie. Nie potępiajcie ciągle jej, a bądźcie choć trochę krytyczni wobec niego.

Riiko

Nic nie jest tu oczywiste, ale polecam biografie Deppa, mamy w Polsce az trzy. Autoryzowane dwie. Palic zaczął gdy mial lat 12, ćpać gdy 13, i to twarde narkotyki. W jego knajpie w Hollywood-mecie ćpunów zaćpał się i zmarł młody Phoenix.Itd, itd..A zdemolowane pokoje hotelowe, pobici paparazzi?? Wszyscy zapomnieli o tym, bo związek z Vanessa go zmienił. Ale to juz nieaktualne. Chleje i cpa non stop teraz. W Wenecji podtrzymywała go owa Amber jak byłam na festiwalu-nie mógł stać na nogach, na Złotych Globach był tak nawalony, że bełkotał, i zabrano mu mikrofon....Polecam relacje na YT, z ub.r. Wnioski wysnujcie sami,

justykob

Jeśli tak jej zależy na pieniądzach, to musi być wyjątkowo pazerna, bo to nie biedna panienka z ulicy, skoro zagrała już w tylu filmach

Carlito78

Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

justykob

Pytanie co sprawia/sprawiło że znów pije i ćpa. Jakoś ta jego zła aktorska i prywatna passa wiąże się właśnie z momentem małżeństwa z Amber.

whitestripes_333

Zgadza sie. Po slubie zaczal wygladac jak kupa g...

whitestripes_333

Laska chciała go od początku wykończyć
On sam nie jest bez winy, no ale jednak

justykob

Nie wiedziałem, że aż tak dawał w czajnik za młodu i że miał coś wspólnego z tym jak skończył Phoenix... Natomiast musi być jakiś powód, który sprawił, że znów do tego wrócił po tylu latach. Dziwnie się składa ale zbiega się to z momentem, kiedy w jego życiu pojawia się owa Amber. Nie wiem też jak to tam dokładnie było, ale kojarzę, że weszła z butami między jego a Vanesse, kiedy ci jeszcze byli razem. No, dla mnie ta laska to co najmniej niezła żmija, dlatego tak czy siak, nadal go lubię i szkoda, że dał się tak owinąć i ogłupić. Teraz jego cały genialny dorobek aktorski będzie na długo kojarzony z tą chorą sytuacją. Kto też będzie chciał zatrudnić do dobrego projektu aktora z taką plamą - nawet jakby udało mu się udowodnić swoją niewinność.

albatron

Wybaczcie, ale chyba chłop ma swój rozum. Jakby nie chciał, to by nie zostawił Vanessy, nawet jakby niewiadomo co się działo. Chciał i zostawił. nie można zwalać winy tylko na Amber. Tak samo jak z ćpaniem, czy piciem. Jakoś nie wierzę, że podstępem mu dolewała wódy, czy dosypywała narkotyki. Czasami człowiek wraca do starych nałogów i tyle.
Co do tego, kto go zatrudni, cóż, jakoś Mel Gibson, czy Roman Polański sobie radzą.

Riiko

Rzekome pobicie. Bo facet nie mysli głową tylko główką.

Beven

Amber pewnie wynajeła kogoś żeby ją oklepał

giovanni50

Wydaje sie,ze Johnnemu ani ziębi ani grzeje ta cała sytuacja z rozwodem. Widziano go dwa dni temu z pewnymi laskami, hehe musiał odreagowac. Ja mu zycze wszystkiego najlepszego i jezeli dojdzie do batalii sadowej aby wygral. :)

nadzia_filmaniak

Ja też...:)

Riiko

Ja tu dostrzegam pewien schemat, a mianowicie to, że życiorys Deepa jest podobny do życiorysów części jeżeli nie całego Hoolywood. I stąd wynikają ciągłe problemy w kolejnych związkach. Kolejne partnerki co raz bardziej pazerne na pieniądze i stąd akcje w stylu me too.
Jest takie powiedzenie, że czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Można do tego dodać brak instynktu samozachowawczego i poprawność polityczną i stąd patologia.

albatron

Fakt, że kobiety często wykorzystują element współczucia przy sprawach rozwodowych powoduje to, że sądy z dużą ostrożnością i rezerwą podchodzą do relacji dotyczących przemocy domowej, uzależnień współmałżonka itd. Sprawy rozwodowe są najłatwiejszymi sprawami pod względem prawnym a jednocześnie jednymi z najtrudniejszych z uwagi na trudności przy ocenie dowodów - wyjaśnienia zainteresowanych są przeważnie całkowicie sprzeczne, a świadkowie klepią bezmyślnie zeznania, o które poprosili je rozwodzący się. Trzeba jednak powiedzieć, że przekonanie o tym, że kobiety grają ofiary niesie za sobą często to, że jako społeczeństwo, pochopnie i niesłusznie bagatelizujemy sytuacje, gdy kobiety są faktycznie ofiarami domowej przemocy.
Kierując się własnym doświadczeniem twierdzę, że prawdą jest, że Depp w ostatnich latach ochoczo sięga po używki - rozpasł się, jest ciągle opuchnięty, zdarzają mu się publiczne wpadki etc. Wielce prawdopodobne, że skutkiem sięgania po "czasoumilacze" jest jego zmienny nastrój, podatność na zaczepki i wdawanie się w konflikty. Mam podejrzenie, że jego małżonka umiała "grać" jego słabostkami i możliwe, że szturchańce i powierzchowne siniaki zamieni w ładną sumkę na koncie osobistym - jako aktorka, musi mieć niemałą wyobraźnię i do każdego siniaka może dorobić wzruszającą historię, a oto by cały rozwodowy scenariusz był logiczny zadba jej pełnomocnik.

madz20

Temat rzeka, ale tak pokrótce, to nie wydaje mi się, że sądy aż z taką ostrożnością podchodzą do spraw z podejrzeniem przemocy domowej. Mogę pisać tylko o polskich warunkach i tego co zaobserwowałem wśród znajomych, ale wystarczy że już tylko pojawi się takie podejrzenie, a kobiety traktowane są jak święte krowy. Mężczyzna oczywiście może się bronić, ale co z tego skoro pojawia się np. taki świadek o którym wspominasz i sprawa jest już praktycznie skończona, wiadomo na czyją korzyść. Klepią bezmyślnie, a nawet bez strachu o zarzut krzywoprzysięstwa, właśnie przez te trudności przy ocenie. O sprawie wygrywania przez ojców opieki nad dzieckiem już nawet nie wspomnę - bez względu czy matka, zła, patologiczna, czy dziecko podrzuca do wychowania dziadkom. Warto też napomknąć, że 90 procent polskich sędziów rodzinnych to kobiety... To mówi samo za siebie o powodach tych podwójnych standardów, o których pisałem. Mężczyzna sądzony o rozwód z orzeczeniem o wyłącznej winie, czy walczący o prawo do wychowywania swojego dziecka, znaczy mniej niż zero w polskich realiach.

albatron

Bez urazy ale to co piszesz to androny. Pogląd, który opiera się na doświadczeniu znajomych nie może uchodzić za trafny. Proces wygrywa tylko jedna strona a co za tym idzie jest tylu samo zadowolonych co niezadowolonych z polskiego wymiaru sprawiedliwości. Opinie ludzkie są silnie subiektywne, co potęguje w tym wypadku poczucie krzywdy i niezadowolenia. Trzeba wziąć pod uwagę, że Polacy, którzy z jednej strony są społeczeństwem stosunkowo dobrze wykształconym, ludźmi obytymi i mającymi coraz mniejsze kompleksy są ciągle niewyedukowani prawnie. Świadomość obowiązującego prawa, procedur sądowych jest bardzo niska, co uniemożliwia rzeczową ocenę tego co ich spotyka w toku postępowania. Sędziowie są zawodem sfeminizowanym. W większości wydziałów orzeka więcej kobiet niż mężczyzn. Sugerowanie, że za płcią idzie jakość sądzenia jest nie na miejscu. Sędziowie orzekając w ważnych sprawach rodziny, np. o władzy rodzicielskiej czy kontaktach przy braku porozumienia rodziców zawsze opierają się na wiedzy specjalistów, którzy w sprawach takich opiniują, często sięgają po dowód z rozmowy z dzieckiem właśnie po to by dziecko mieszkało z rodzicem, który daje lepszą gwarancje jego dobrego wychowania. Sąd zawsze zachęca do ugody, często kieruje do mediacji po to by dać pierwszeństwo polubownemu załatwieniu sprawy, niestety niewielki (ba, śladowy) odsetek rodziców chce ze sobą rozmawiać o dobru wspólnych dzieci - nie dziwi zatem czemu potem mamy tylu niezadowolonych z orzeczeń, skoro mało kto w ogóle rozumie doniosłość spraw, o których rozstrzygają te niedobre, stronnicze sądy. Najlepiej własną niedojrzałość i roszczeniowy stosunek usprawiedliwić podwójnymi standardami.

albatron

Bo wszystko co Amber jest złe;)))) Amber Head i Amber Gold;))) I tu i tu poszło o kase.....

albatron

Moim zdaniem to niekoniecznie musiało być "rzekome uderzenie". Depp ostatnio chodzi nawalony jak bela, a znając jego porywczy charakter, to mógł ją szturchnąć podczas kłótni czy za mocno złapać za rękę, a laska to wykorzystała. Cała ta sytuacja jest podejrzana i chyba wygląda na to, że dobrze zaplanowana. Johnny to typ faceta, który potrzebuje odpowiedniej kobiecej ręki, a Heard z pewnością takiej nie ma. Co więcej pod jej wpływem Depp stacza się coraz bardziej, aż przykro patrzeć... Biorąc pod uwagę sam fakt, że zwykle młode żony odmładzają starszych panów i "dodają im wigoru", może wydać się dziwne, że Johnny nie wygląda ostatnio najlepiej - tłuste włosy, przebarwione zęby (zapewne od fajek/narkotyków) i wiecznie opuchnięta twarz z podkrążonymi oczami. Przyczyna - chyba oczywista...
Amber to kombinatorka. Omamiła go zgrabnym tyłkiem i rzucił dla niej rodzinę, przeniósł się do Hollywood, którego ponoć nie znosi, i wrócił na dawną ścieżkę. To, że dołączył do Hollywood Vampires (bodajże za jej namową) też daje okazję do imprezowania, a po pijaku łatwiej nim manipulować. Zawsze mogła powiedzieć, że był pijany, więc nie pamięta albo nie panował nad sobą, nie wiedział, co robi... To smutne, ale wprost nie sposób nie pomyśleć, że przyczyniła się do jego stanu. Gdyby nie bajeczka o znęcaniu się, wszyscy by wiedzieli, że zrobiła to dla kasy, a tak, jeśli by wygrała, nikt oficjalnie jej tego nie zarzuci, a kasę i tak dostanie. Czy nie warto trochę się pomęczyć dla takiego finału...?
Pytanie tylko, gdzie Depp miał głowę, że dał się aż tak bardzo omotać. Miłość jest ślepa? W sumie należało mu się, może to mu da do myślenia. Mam nadzieję, że pójdzie w końcu po rozum do głowy i ogarnie się.

albatron

https://www.youtube.com/watch?v=Nhz9PCbnkkQ

FretkaVonT

WRAŻLIWE OSOBY niech nie otwierają: https://pmchollywoodlife.files.wordpress.com/2016/08/johnny-depp-finger.jpg?w=48 0&h=360
http://hollywoodlife.com/2016/08/15/johnny-depp-cuts-off-finger-paints-blood-amb er-heard-cheating-pics/

FretkaVonT

WTF?! Kompletnie mu odbiło.

albatron

Żeby było ciekawiej w Internecie pojawiła się jakiś czas temu notatka Vanessy Paradis http://e5.pudelek.pl/05f8019a5e43ee5b414e4880192af15478e32f99.jpg "Johnny Depp jest ojcem dwójki moich dzieci, jest wrażliwą, kochającą i kochaną osobą. Wierzę całym moim sercem, że te ostatnie zarzuty rzucane przeciw niemu są fałszywe. Przez te lata, kiedy znam Johnny'ego, nigdy nie stosował wobec mnie przemocy, a to wszystko w ogóle nie przypomina mężczyzny, z którym spędziłam 14 cudownych lat. Vanessa Paradis - 27 maja 2016r."

albatron

też mi szkoda johnny'ego

panna_x_filmweb

Naważył sobie piwa niech je teraz wypije.

ChubakaCieLubi

nie wiadomo czy ją pobił, czy ona kłamiee to czemu ma ponosić konsekwencje za coś czego nie zrobił? przeciez prawo opiera się na domniemaniu niewinnosci, jesli się bezsprzecznie nie dowiedzie winy to powinno się uznac podejrzanego za niewinnego, na tym opiera się cały system prawa. a john to taki sam obywatel jak inni, to czemu w jego przypadku miałoby sie nie stosować tej zasady?

panna_x_filmweb

Nie wiadomo czy jej nie pobił, czy ona mówi prawdę to czemu ma nie ponosić konsekwencji? Gadanie bez sensu. Niech o tym już rozstrzyga sąd nie fani. Ewidentnie z gościem jest coś nie tak, normalnie ludzie się tak nie zachowują (film gdzie Johnny awanturuje się pod wpływem, zdjęcie niemal odciętego palca).

panna_x_filmweb

Często aktorzy którzy wydają są bożyszczami tłumów w życiu prywatnym są totalną porażką. Johny udowodnił że idealnie do tego pasuje porzucił rodzinę dla niej, nie stronił od alkoholu i jak widać od innych rzeczy też nie.

Wiem że większość fanów powiesiła by jego portret na ścianie i wielbiła ale jak dochodzi do zderzenia z realiami to nie mogą się pogodzić że krzywdzą inne osoby.

Podobnie miało się to z Kińskim, Jacksonem, Polańskim.

Nie że czuję satysfakcję że te kółko wzajemnej adoracji Deepa upadło i się rozkłada ale to tylko wyjdzie na zdrowie.

albatron

Jeśli to prawda co tutaj zostało powiedziane i napisane : http://www.plotek.pl/plotek/7,78649,20569416,amber-heard-dostanie-7-mln-dolarow- co-z-nimi-zrobi-pomoge.html ,to jednak tej cwaniarze nie chodziło o kasę, a o rozgłos. Zresztą nie wierzę w to rzekome pobicie, a Depp i tak pozostanie jednym z moich ulubionych aktorów.

MartiniKS

W sumie to prawdopodobnie przegrała z kretesem, ze względu na brak dowodów, a Depp rzucił pieniędzmi na jakieś tam fundacje (bo go w końcu stać) i pozwolił jej wyjść z twarzą. Tak czy inaczej to o czym wcześniej napisałem, osiągnęła :)

MartiniKS

sam jest sobie winien ,kryzys wieku sredniego nie jest zadnym usprawiedliwieniem to cos jak wojewodzki z zenulka ,dziewczyna zrobi swoje i kopnie go w dupe a on tak samo jak gleboki bedzie spalony

albatron

z Rihanną to grubo przesadziłeś już przed pobiciem była sławna i na szczytach list przebojów i zdążyła już zdobyć American Music Awards, Grammy, MTV Awards.Łatwo się broni ulubionego aktora, jest świetny na ekranie ale w realnym życiu może być zupełnie inny.Na filmie w którym kopie w mebel, trzaska drzwiczkami od szafki nie wygląda to normalnie, jak wielki ja pan gwiażdzior.Nie chce tu nikogo bronić bo nie śledzę sprawy.Słyszałem że Depp wali w czajnik chleje ostro.Teraz po rozstaniu do psychiatry trafił.53 letni koleś zachowuje się jak głupi małolacik.Otrząsnął by się ,ma grubą kase może żyć na luzie.Nie wiem co mu dolega

albatron

A wiesz to wszystko, ponieważ...?
Przecież to takie same osądzanie na podstawie szczątkowych informacji jak te wobec Deppa - tyle że osądziłeś laskę, a nie jego. Na czym polega różnica dla kogoś kto widzi dwójkę ludzi, a nie słynnego, lubianego aktora i jego anonimową partnerkę?
Po bzdurnym tekście o Rihannie dochodzi jeszcze widoczna stronniczość na niekorzyść kobiet - temat kompletnie bezwartościowy.

albatron

Pani Heard to pazerna kobietka i okropna osoba, zrezygnowałam z seansu Aquamana tylko dlatego, że niestety jest w obsadzie. Wystarczająco $$$ się nabrała, ode mnie ani grosza nie zobaczy.
Cieszy mnie tylko to, że Johnny ostatnio wygląda trochę lepiej niż wcześniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones