Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Jakim waszym zdaniem jest najbardziej romantyczny film z panem Deppem ? :)

Karla511

Alicja w Krainie Czarów.

MadHatter2010

No tak po tobie nie mozna spodziewać sie innej odpowiedzi :D

Karla511

Rozszyfrowałeś mnie Sherlocku.

MadHatter2010

Rozszyfrowałaś*

Karla511

I Prosze o uzasadnienie :)

Karla511

Wiesz, że ja wiem, że ty wiesz, że ja wiem. Domyśl się.

MadHatter2010

Bardzo kreatywna odpowiedz :D

Karla511

Jestem bardzo romantyczną postacią. Potrafię taaak mocno kochać. Mam bogate wnętrze. I jestem przystojniejszy od oryginalnego Deppa.

MadHatter2010

i to jest jakies uzasadnienie, ale niestety samej postaci a nie filmu :/ le trudno bardzo mi sie podoba :)

MadHatter2010

i to jest odpowiedź :Dale niestety jest to uzasadnienie dlaczego kapelusznik jest romantyczny a mi chodziło o sam film aczkolwiek podoba mi sie uzasadnienie :) a moim zdaniem orginalny Johnny jest przystojniejszy ale to juz rzecz gustu a o gustach sie nie dyskutuje

Karla511

Pluton

Hascosept

Niestety nie oglądałam tego filmu :/

Karla511

Bardzo polecam obejrzeć, poźniej daj znać jak przypasowała Ci rola JD. Pozdrawiam

Hascosept

Ok napewno dam znać ;)

Hascosept

A i jesze proszę uzasadnij swoją wypowiedz :)

Karla511

Ależ oczywiście, natomiast by to zrobić poprawnie będę musiał w najbliższym czasie zobaczyć Pluton jeszcze raz, ponieważ oglądałem go bardzo dawno temu.
Co prawda nie byłem jeszcze wtedy tak wybitnym koneserem kina jakim jestem teraz natomiast rola JD zapadła mi w pamięć do dzisiaj, na tym właśnie oparłem swoją przychylną opinię.
Pozdrawiam.

Hascosept

Aha dziękuje za wytłumaczenie mam nadzieje, ze to nabył kłopot i rownież pozdrawiam !

Karla511

Nie był *

Karla511

edward nożycoręki :D

dj_carlos

Wzruszylam sie na tym filmie :') jest po prostu piękny <3

Karla511

no a twój najbardziej romantyczny film z deppem,karla,załozycielko tematu?

dj_carlos

Pewne jest jedno, wszystkie film, ktore obejrze z Johnnym od razu mam fazę na ten film :D i wszystkie są moje ulubione i prawie wszędzie widzę ten wątek miłosny leczy chyba zgodzę sie z Tobą :) <3mój kochany Edziu :) :3 <3 !!!

Karla511

no nie w kazdym filmie z nim jest jakis wątek miłosny w takiej alicji w krainie czarów na przykład,to jakoś nie pamietam z nim żadnego wątku miłosnego ale ok

dj_carlos

Napisałam prawie :)

Karla511

Prosze o uzasadnienie swojego wyboru :D

dj_carlos

jezeli masz czas to prosze kolejny raz o uzasadnienie( dlaczego twoim zdaniem ten film jest najbardziej romantycznym filmem z Johnnym?)

Karla511

szczerze to napisałem to tak trochę dla jaj,jesli chodzi o sam romantyzm ale z pewnością jest to jedna z bardziej wzruszających i tragicznych postaci które grał johnny

dj_carlos

Yhmmmmmm.... A tak wg to Johnny wielka litera, a tak to nie mam sie do czekogo przyczepić i sie nawet z tobą zgadzam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones