Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 178 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Oglądał ktoś > jakość filmu i gra Deppa? Pomysłowe, z napięciem kino, czy może pretensjonalny,
mdły chłam?

Sparow5

Jak dla mnie warty uwagi, nie przekonasz się jak nie zobaczysz ;)

aguska798

Wydaje mi się, słuch wysiada czy Depp tam strasznie bełkocze? Pytam poważnie. Nawet grając pijaków wyraźniej mu to wychodziło. Chyba, że teraz gra pijany. Hmm

Troublesome

Myślę, że to tak miało być. Kwestia charakteryzacji.

MunecaBrava_filmweb

Być może. : )

Sparow5

Warty obejrzenia, Depp gra spokojnie i eksponuje swą grą mroczną osobowość doktora od spraw transcendencyjnych. ;)
Przypomina trochę detektywa z "Z piekła rodem".

Sparow5

Nie jest to dzieło najwyższych lotów i słusznie oceniono je na szóstkę. Nie znaczy to,że Deep źle gra - on chyba nie potrafi źle grać :-) ale w ogólnym rozrachunku wypada dość słabo - właśnie z uwagi na udział w tej przeciętnej produkcji. Moim zdaniem można sobie podarować

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

Danielek to pretensjonalny choojek, pogodz sie z tym :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

mysle, ze la_pierde celowo i swiadomie piertoli takie rzeczy, zeby miec potem breche z tepakow, ktore biora wszystko wprost

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

No własnie o to chodzi, że jego nie da sie do konca rozszyfrowac. Widzialem duzo jego postow, ktore pachna pretensjonalnym, pseudointeligentym belkotem, za ktorymi chyba chce zakryc swoje kompleksy i ogolnie, ze mu sie takie gowno jak Antychryst podoba swiadczy o pewnej niestabilnosci emocjonalnej. Ale tez widzialem troche postow napisanych konkretnie, z jajem bez wchodzenia na pseudofilozoficzne tereny. Co by nie powiedzieć barwna postać. Z tą piłką nożną to jak się widzi wyniki Ruchu klubu o wielkich tradycjach piłkarskich itd. w pojedynku z jakims klubem z Liechtensteinu z kraju, ktory ma 30 tys osob. Ale to jest nic z porownaniu z tym co zrobil Lech...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

Nie o polska lige mi chodzilo tylko o el.LM i LE. Lewy jak będzie grał tak jak w BVB to spokojnie bedzie w 11.

spycialec

sam rzadko wchodze ostatnio na filmweba, wiec nikt nie ma sposobnosci mnie wnerwic ( dlona92 nie znam nawet ) ale wystarczy wejsc na forum Deppa i widziec jakie ciecie tu siedza, nie majace zadnej wiedzy o kinie, pieprzace jedno zdanie w kolko, ze Depp najlepszy grajac Jacka. Drugi temat swietna ma charakteryzacje, potem cos z znowu z piratami i tak urvva do zajebiania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones