Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

Ja go lubię za wszystko .. dosłownie haha
nie tylko za jego urodę...

Hell_is_my_space

ja go lubie za to, ze dzieki jego popularnosci i pozycji w rankingu przybylo tu wielu zarowno fanow jak i antyfanow, ktorych bardzo lubie.
Jakby Depp byl poza 100 to raczej nie poznałbym ich.

Hell_is_my_space

ja go lubie za to ze nie ma przymusu ogladania filmow z nim

Hell_is_my_space

za wszystko.. oprócz urody , bo nie uważam go za przystojnego :)

użytkownik usunięty
ninek_w

<zdziwiona> przecież on ma przedewszystkim urodę

użytkownik usunięty

zgubiłaś hasło ?

nie wiem.. ja tam w nic nic nie widzę :D dużo osób się dziwi , ale ja naprawdę nie widzę w nim nic takiego ;)

facet jak facet :D pozdrawiam . :)

użytkownik usunięty
Hell_is_my_space

Nie lubię go za El Che.

Hell_is_my_space

Ja go uwielbiam za jego talent aktorski...
Co do wyglądu to wg mnie jest bardzo przystojny... sexy...
Lubię go także za skromność... (No dobra może nie mogę być w 100% pewna czy jest skromnym mężczyzną jednak twierdzę tak na podstawie jego wypowiedzi, itd...)

YouBetterLookAtYourself

Raczej większość aktorów udaje takich skromnych, o anielskim usposobieniu ludzi, żeby lud go uwielbiał. O prawdziwym jego charakterze się raczej nie dowiecie

tacyssup

no wiem...
wiem, że może tylko udawać, ale może akurat to co kiedyś mówił/mówi jest prawdą... (o ile to wgl powiedział, bo nie słyszałam na własne uszy...)

Hell_is_my_space

na pewno nie za to że porzucił Vanesse i związał sie z dużo młodszą,ale lubie go jako aktora,lubie go oglądać na ekranie.

Sol1987

a co sie lubisz wchodzic w prywatne sfery? Aktora ceni sie za aktorstwo i choćby był najgorszym człowiekiem na ziemi to trzeba doceniać jego umiejętności, a wy pudelkowce macie zaburzona percepecje...

Hell_is_my_space

Za jego poczucie humoru, wygląd staroświeckiego iluzjonisty i niesamowicie elastyczną twarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones