Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

najlepsze cytaty z filmów jakie pamiętacie? (zainspirował mnie jeden z tematów)
*Sekretne Okno -"..prostuje to i owo.."

Agata17u2

'kocham sie bo jeść i jem by móc sie znowu kochać' :P no to był żart ale cytat fajny. Mój lubiony to chyba "Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, słońce rozjaśnia twarz, a wiatr przeznaczenia porwie Cię w taniec z gwiazdami" z Blow :D

NonaT

'kocham sie by jeść i jem by móc sie znowu kochać'* mały błąd :D

NonaT

masz racje fajy cyctat ;d;d;d :) hehe :)::):):):):):):)

Agata17u2

zmotywujcie sie troche ;) czekam na odpowiedzi:)

Agata17u2

"marzenia sie spelniaja, wystarczy tylko odpowiednio dlugo i mocno czegos pragnac..." nie pamietam czy dokladnie tak :))
to z "marzyciela" oczywiscie xDD

Asiek03

"Pozwolę sobie na szczerość już na samym początku.
Nie polubicie mnie.
Dżentelmeni będą zazdrośni, a damy zniesmaczone.
Nie polubicie mnie teraz, a im dalej będziemy brnąć,tym większą niechęć w was wzbudzę."-to genialny początek filmu "The Libertine"!

_Tanya_

Miałam pisać to samo.Wyjęłaś mmi to z usta,że tak powiem:)Najlepszy moment w filmie. I jeszcze dorzuciłabym "Do you like me now?".Swoja drogą końcówka filmu tez mnie powaliła.

Joasia16

*ust :)

użytkownik usunięty
Joasia16

jeden z moich ulubionych cytatów (w kategorii zabawnych) to "Why is the rum gone?" XD a tak na serio to może... nie, jednak "Why is the rum gone" :)

Hmm.. to jest pierwsze co mi do głowy przyszło :P

"Nie mamy klucza, nie możemy otworzyć tego,
tym czego nie mamy, co otwiera to,co jest zamknięte.
Więc jaki cel w tym, by szukać tego, co ma być otwarte...
a tego nie mamy, bez znalezienia klucza otwierającego to."

Za każdym razem jak to słysze poprostu nie wytrzymuje ze śmiechu xDD xDD

RedAngel

"Przytul mnie"- Winona
"Nie mogę"- Johnny
Edward Nożycoręki
Nie jest to jakieś niesamowite, ale spodobało mi się :)

Harl

"Widzisz, zanim się pojawił w naszym domu,|nigdy nie padał śnieg. A od tamtego momentu - pada. Czasami jeszcze tańczę, gdy pada."
I znowu Edward ;)

Harl

To jest niesamowite :)

RedAngel

Troszkę to pokręciłeś dokładnie jest to tak : "bez klucza nie otworzymy tego czego nie mamy i co otwiera, więc po co myśleć czego nie mamy i co otwiera, nieznaląwszy wpierw klucza? "

_Tanya_

I koniec: "Well, do you like me now. Do you like me now..."

Fajne jest to połączenie.

goslawa25

To jest dopisek do cytatu z Rozpustnika, nie wiem czemu tutaj zapisało.

Agata17u2

Nie mogę się powstrzymać;)

Jack Sparrow: Kay-lay lam. Lam piki-piki. Lam meensy weensy. Lam say-say... eunuchy. Snip-snip.
Cannibal crowd: Ahhh... eunuchy!

...

Jack Sparrow: Say-say lam shoop-shoop sha smalay-lama shoo-koo. Savvy? Ball licky-licky
Cannibal crowd: Ball licky-licky!

...

Cannibal woman: A-geev-nee. A-boogie?
Jack Sparrow: Bugger.

Madame

-Pachniesz fistaszkami.Lubię fistaszki.
- Dziękuję.
-Pani pachnie jak...starzy ludzie.I mydło.
-Podoba mi się.
Charlie i fabryka czekolady,a to powyżej dobreXD

_Tanya_

uwielbiam ten tekst.

"Nikczemność nosi różne maski. Najgroźniejszą z nich jest cnota."

Jeździec Bez Głowy.

ladyinchocolate

albo jeszcze;d
– Panie Gibbs, może Pan rzucić moim kapeluszem.
(Gibbs rzuca kapeluszem Jacka)
– A teraz przynieś go z powrotem.


– Jack! Gdzie Elizabeth?!
– Jest bezpieczna – jak przyrzekłem. Wyjdzie za Norringtona – jak przyrzekła. A ty za nią umrzesz – jak przyrzekłeś... Mamy swój męski honor, lub kobiecy w przypadku Elizabeth.

ladyinchocolate

oo to też mi się podobało ;d;d;d :):):-) :p

Agata17u2

"Panie T.!|Nie zrobił pan tego!
Jesteś obłąkany!|Zabijasz niewinnego człowieka?
Rozpoznał mnie.
Zaszantażował.
Chciał połowy zysków.
No cóż...|to już inna sytuacja.
Już myślałam, że straciłeś fason."

Sweeney Todd

"Umie gotować, co?
Pewnie,ale do topienia sera wystarczyłoby ustawienie dla wełny.
Też mu to powiedziałam.
Serio? A na co nastawił?
Sztuczny jedwab.
Na jedwab byłyby za miękkie.
A na bawełnę...Spaliłyby się.
Właśnie.
Na szczęście spytał mnie zanim użył pary. Byłam temu przeciwna."

Benny i Joon ( mnóstwo obłędnych cytatów;))

"Chcesz aby Don Juan DeMarco,|największy kochanek świata...
mówił do ciebie?
Co ty wiesz o wielkiej miłości?
Czy kiedykolwiek kochałeś kobietę...
dopóki mleko wyciekało z niej...
jak gdyby miała urodzić swoją miłość...
i teraz musi ją karmić albo rozerwać?
Czy kiedykolwiek smakowałeś kobiety...
dopóki wierzyła, że|mogłaby być zadowolona...
tylko przez konsumowanie języka,|który ją pożera?
Czy kiedykolwiek kochałeś kobietę|tak całkowicie...
że dźwięk twojego głosu w jej uszach...
mógłby spowodować dreszcze jej ciała...
i wybuchnąć z tak silną rozkoszą...
że tylko łkanie|mogłoby dać jej pełne wyswobodzenie."

Don Juan DeMarco - genialny film!

Te przyszły mi jako pierwsze na myśl;) do tego jeszcze oczywiście początek i koniec Rozpustnika, teksty z Piratów i wiele, wiele innych, których niestety nie pamiętam...;) fajny temat, pozdrawiam.

krowa_niebianska

"Nastały ciężkie czasy, toteż metody przeżycia są bardziej wyrafinowane..." <- jakoś tak :P

Sweeney oczywiście :)

użytkownik usunięty
Agata17u2

Jeśli chodzi o cytaty z POTC to by było:

-Wyglądasz okropnie! Co tu robisz?
-(Norrington)-Zatrudniłeś mnie! Moją winą jest, że masz małe wymagania?
-Dziwnie pachniesz...


-"I'm here to find the man I love
-"I'm deeply flattered, son, but my first and only love is the sea... Elizabeth!? (Do Gibsa:)
-Hide the rum...


Jeden Jack Sparrow do drugiego:
-Panie Sparrow...
-Tak jest kapitanie,
-Jak oceniasz stan takiego takielunku ?
-Po mojemu jest jak się patrzy...
-Jak się patrzy ?! Jest ani jak się patrzy ani jak trzeba ani zadowalający ani należyty , jest w stanie wołającym o pomstę do nieba...

– Elizabeth... nasz związek nie miał przyszłości, kochanie. Przykro mi.
– Will... Ładny kapelusz.

-Popłyniemy dokąd zechcemy – bo tym jest właśnie okręt. To nie ster, kap, kadłub, pokład, czy żagle. Okręt ich potrzebuje, ale tak na prawdę, okręt-Czarna Perła, to wolność...

-Wyglądasz znajomo. Groziłem ci już kiedyś?

-Come to negotiate, eh, ya slimy git? Look what I got! [singing] I got a jar of dirt! I got a jar of dirt! And guess what's inside it?!

-(Bloopers)-I shall help you find the compass if you'll do strange things to my dog. His name is Tim.

No i oczywiście "plelar.. palale.. parel.. PARLE, that's the one!"

"Nie bedzie juz bialych koni ani pieknych kobiet u moich drzwi"

nie wiem czemu mi sie spodobal :P moze dlatego ze lubie Blow :)

drabinka3

"May the wind always be at yourback and the sun upon your face. And may the winds of destiny carry you aloft to dance with the stars."

"Podczas mojego życia, zostawiałem fragmenty mojego serca tu i ówdzie...
A teraz okazało się,że mam go za mało by przeżyć."
Blow.

"Kiedy byłam mała. chciałam latać... Sfrunąć z dachu. W nocy, zamykałam oczy i wyobrażałam sobie, że jestem na dachu. Patrzyłam na rodziców w łóżku, potem zeskakiwałam z dachu i leciałam... Wszyscy sąsiedzi spali, a ja szybowałam w powietrzu. Zaglądałam im w okna. Leciałam... Odpoczywałam na drzewach. Wiedziałam że to potrafię ale nigdy im nie mówiłam. Jeśli ktoś się dowie może sprawić że spadniesz, że padniesz, o tak"...
Arizona Dream.

"zdarza się że dusza zrodzona w niebie dzieli sie na dwie identyczne części, które lecą ku Ziemi jak spadające gwiazdy. Choć rozdzielone przez morza i kontynenty, magiczna siła scala je na powrót w jedno. Jak inaczej wyjaśnic miłość od pierwszego wejrzenia"
Don Juan De Marco
;)

kamilakamila

i jeszcze:
"- Jaka piękna ryba.(...) Rodzi się z oczami po obu stronach?
- To dziwna ryba. Kiedy dorasta jedno z jej oczu przechodzi na drugą stronę.
- Po co?
- To oznaka dojrzałości. Znak, że przeszła przez koszmar.
- Jaki koszmar?
- Koszmar dzielący dzieci od dorosłych. (...)
- Jeśli jeden halibut siądzie drugiemu na głowie, ten pod spodem się nie rusza żeby nie wszczynać walki, ale czeka, aż tamten odpłynie.
- Nie chciałbym, żeby mi ktoś siedział na głowie.
- Jesteś jeszcze młody. Jedno oko zaczyna wędrować na drugą stronę.
- Lepiej mieć oczy z jednej strony?
- Nie lepiej. Inaczej.
- Co tracisz?
- Drugą stronę. Coś tracisz, ale też coś zyskujesz."
oczywiście Arizona Dream.

kamilakamila

Arizona Dream to piękny film co chwila jest genialny cytat.



'But what's the point of breathing if somebody already tells you the difference between an apple and a bicycle? If I bite a bicycle and ride an apple, then I'll know the difference. '

NonaT

,,-Skąd wiesz, że on wciąż żyje?
- Nie wiem tego, nie mam pewności, ale....wierze, że żyje. Widzisz, zanim pojawił się w naszym domu nigdy nie padał śnieg. A od tamtego momentu - pada. Gdyby go tam na górze nie było, nie padałby teraz śnieg. Czasami jeszcze tańcze, gdy pada'' (Edward Nożycoręki)

No i cały dialog między Edwardem a Kim:
(Kim) - Wróciłeś. Nie skrzywdzili cię chyba, co? (Edward kiwa głową na nie). Bałeś się? Próbowałam nakołonić Jima do powrotu, ale on jest taki uparty. Musiałes się czuc okropnie, jak ci powiedzieli, czyj to był dom.
(Edward) - Wiedziałem, że to był do Jima
(Kim) - Wiedziałeś
(Edward) - Tak
(Kim) - Więc dlaczego się zgodziłeś
(Edward) - Bo mnie o to poprosiłaś
(bardzo mnie wzruszył)

Wiele było wspaniałych cytatów

edytka20088

Aha i w tym dialogu byłojeszcze:
(Kim) - Dziękuję, ze nas nie wydałeś
(Edward) - Nie ma sprawy

edytka20088

fajny był a on jeszcze do tego tak słodko mówił :)???

Agata17u2

Na pewno wszystkich nie wymienię, bo było ich dużo ale:
1. "To weird to live, to rare to die" - Las Vegas Parano

2. "One word love: curiosity. You long for freedom. You long to do what you want to do because you want it. To act on selfish impulse. You want to see what it&amp;rsquo;s like. One day, you won't be able to resist."

3. "I do want to know what it taste like." - POTC

4. "Elizabeth ...it would never have worked between us, darling. I'm sorry. Will ...nice hat." - POTC

5. "She's safe, just like I promised. She's all set to marry Norrington, just like she promised. And you get to die for her, just like you promised. So we're all men of our word really except for Elizabeth who is, in fact, a woman."

6. "E: Jack, it would never have worked between us.
J:Keep tellin' yourself that, darlin'."

7. "Now, with a sigh, You grow warm in my hand, my friend." - Sweeney Todd

8. "Just a dog?! Just?! Porthos, don't listen to him. Porthos dreams of being a bear, and you want to dash those dreams by saying 'he's just a dog'. Tut tut. What a horrible candle-snuffing word. That's like saying 'he can't climb that mountain, he's just a man.' Or 'that's not a diamond, it's just a rock.' Just!" - Marzyciel

9. "LIANA Don't fuck with me, Corso.
CORSO: I thought that's what we were doing." - Dziewiąte Wrota

10. "A woman who would steal your love when your love was all you had wasn’t much of a woman. That at least was Tommy Haverlock’s opinion. He decided to kill her. He even knew the place he would bury her. The exact place. The little patch of garden she kept in the extreme angle formed where the old and new parts of the house came together. He’d bury her in the garden she loved more than she loved him.
[...]
Todd Downey thought that a woman who would steal your love when your love was really all you had was not much of a woman. He, therefore, decided to kill her. He would bury her in the deep corner formed where the house and the barn came together at an extreme angle. He would bury her where his wife kept her garden. The garden that she loved more than she loved him.
[...]
I know I can do it, Todd Downey said, helping himself to another ear of corn from the steaming bowl. I’m sure that in time, every bit of her will be gone, and her death will be a mystery. Even to me." Sekretne okno.

enigmatique92

aaa zapomniałam jeszcze o paru cytatach z Don Juana De Marco :P

"Czy spotkales kiedys kobiete, która wzbudzila w tobie taka milosc, ze to uczucie zawladnelo wszystkimi twoimi zmyslami? Oddychasz nia.Smakujesz.W jej oczach widzisz swoje nienarodzone dzieci.Wiesz, ze twoje serce znalazlo wreszcie dom.Twoje zycie rozpoczyna sie z nia, a bez niej na pewno sie skonczy."

"Co ty wiesz o wielkiej milosci? Czys kiedykolwiek kochal kobiete,az slodkie mleko splynelo z jej ciala, jakby zrodzila czysta milosc,która trzeba karmic, aby nie zginela? Czys kiedykolwiek smakowal kobiete,az uwierzyla, ze jedyne, co mogloby ja zaspokoic to odgryzienie jezyka, który ja pozera? Czys kiedykolwiek kochal kobiete tak calkowicie,ze dzwiek twojego glosu w jej uszach wywolywal drzenie jej ciala, które wybuchalo tak intensywna rozkosza, ze jedynie lzy mogly przyniesc ukojenie?"

"Patrze poza to, co jest widoczne dla oczu. Sa tacy, którzy nie podzielaja mojego sposobu postrzegania swiata. Kiedy mówie, ze wszystkie kobiety sa olsniewajaco piekne, oni protestuja. Jedna ma za duzy nos, Druga za szerokie biodra.A trzecia - za male piersi. Ale ja widze kobiety takimi, jakie sa naprawde. Wspaniale!Promienne!Wyjatkowe i doskonale! Nie jestem ograniczony przez swój wzrok. Kobiety reaguja na mnie w ten sposób, poniewaz wyczuwaja, ze szukam piekna wewnatrz nich i pozwalam mu sie obezwladnic. Nie potrafia oprzec sie pragnieniu,aby wyzwolic to piekno i otoczyc mnie nim."

"W zyciu istnieja tylko 4 pytania o podstawowe wartosci.
Co jest swiete?
Z czego stworzona jest dusza?
Po co warto zyc?
Za co warto umrzec?
Odpowiedz na kazde z nich jest taka sama.
Milosc."

ladyinchocolate

super cytat :) muszę koniecznie jeszcze sobie tego Jeźdźca powtórzyć :)

Agata17u2

"Dzien Dobry Kolumbie!-tymi slowami matka zawsze przypominala mi,ze Ameryka zostala juz odkryta i ,ze marzenia bardzo roznia sie od zyciowych prawd.
Po co oddychac skoro ktos juz mowil czym rozni sie rower od jablka.Jak ugryze rower i pojade na jablku sam poznam roznice,ale mysli o dzialaniu mecza mnie bardziej niz samo dzialanie"

ukochana "Arizona dream" <3

Agata17u2

"O marzenia należy walczyć. Co wiecej, warto poświęcić życie, żeby przekazać je innym ludziom." J.Depp

"Ed Wood"

pzdr

mesgerdigantka

co prawda to nie z filmu, ale autor napisów dodał na końcu i bardzo mi się spodobał... poza tym w jakiś sposób współgra z Ed Woodem ;)

"Czasami robimy coś głupiego, ale to nie oznacza,że jesteśmy głupcami"

maga89

Wszystkie wyżej wymienione cytaty są genialne.
Dodam jeszcze coś od siebie do kolekcji:

"Moje życie na tym sie kończy, teraz dręczyć mnie będą koszmary, a budzić się będę każdego dnia by ponownie sie zamartwiać." Sleepy Hollow

"Nie żyjemy więc nie możemy umrzeć lecz nie jesteśmy martwi" POTC

"I został przez ludzi wzgardzony i odrzucony człowiek smutków i oswojony z żalem" The Libertine

Jeszcze parę by sie znalazło ale póki co tylko tyle.
Pozdrawiam :*

Yoko_ono

ponawiam :) i czekam na odpowiedzi :):):):):):):):)

Agata17u2

...wow no coz sklamalbym mowiac ze nie mam ochoty na taniec radosci... sekretne okno
nie jest nadzwyczajny ale mnie sie podoba, pozdrwaiam :)

skrzat_7

tez go lubię :D

enigmatique92

i znowu ponawiam bo gdzieś ten temat spadł a pozatym ktoś nam zaśmieca forum ;/ wrrrr są ludzie i parapety jak im to przeszkadza to niech nie wchodzą ;/ a nie bd im piasała;/;/;/;

Agata17u2

- Nie lubisz rodzynek?
- Niespecjalnie.
- Czemu?
- Były kiedyś okrągłe i soczyste a teraz są takie pokurczone. Wykradziono z nich życie. Mimo że nadal są słodkie, są to jednak upokorzone winogrona. Widziałeś je w reklamach? Tańczą i śpiewają...
- Przerażają mnie.
- Mnie również.
- To chore. Śpiewają w reklamach po to, żeby ludzie chętniej je jedli. Naprawdę szkoda tych rodzynek.
- Kanibale.
- Dokładnie.

jak oglądam Benny&Joon i jest ta scena, to nie wiem czemu ale umieram ze śmiechu jak oni to mówią:P wogóle uwielbiam ten film:)

alynka_xD

wszystkie cytaty są świetne... ma ktoś więcej...? :) :D:D:D

użytkownik usunięty
Agata17u2

"Pożyczę ci maczetę byś przedarł się przez gąszcz wątpliwości".

Johnny, ściągając okulary słoneczne i pokazując dziury po wydłubanych oczach: "Spójrz mi w oczy... i pociągnij za spust."
Desperado 2

"Przyjaciele mówią mi 'John', ale takie szumowiny jak ty, 'panie Dillinger'."
"Wolisz być żywym tchórzem czy martwym bohaterem?"
Wrogowie Publiczni

"Myhew, przestań charczeć!"
"I zawiąż gorset porządnie. Bo słyszę, że mówisz nie sapiąc."
"Tą świecą... podpalę twoją matkę"
Gnijąca Panna Młoda

Sleeth

"ty widzisz wszystkich , a nikt nie widzi ciebie" Arizona Dream

Agata17u2

AT last my arms is completely again

sweeney todd

Justynka1995

"We're having too good a time today. We ain't thinking about tomorrow"
John Dilinger


Billie: What are you doing?
John: I'm catching a moment

B: And what do you want?
J: Everything. Right now.

J: It's cause they're all about where people come from only thing is important where somebody's going
Billie:and where're you going?
J: anywhere I want

:)

maga89

- Powiedz mi?
- Co?
- Co to znaczy "Zapomnij"?
- "Zapomnij" to na przykład...potwierdzenie. Mówisz: "Raquel Welch to syperdupa". "Zapomnij!". Albo zaprzeczenie: Lincoln jest lepszy od Cadillaca?". Jeśli na przykład...coś ci smakuje mówisz: "Ta papryka! Zapomnij!" Kapujesz? Znaczy też: "Idź do diabła"
- "Paulie masz centymetrowego fiutka!" Odpowiadasz: "Zapomnij, stary!"
- A czasami znaczy po prostu zapomnij...
Donnie Brasco

Niby błahe, ale coś w tym jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones