Jon WattsII

7,2
1 336 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jon Watts

własnie to ogłosili. Ciekawe jakiego Spideya zekranizuje nam ten jak widać anonimowy reżyser

Anakin_Skywalker

mogli wziąć jakiegoś znanego reżysera, a nie Jona. Boję się że to będzie klapa

Prefect

Marvel nigdy nie brał znanych reżyserów do swoich projektów, np: Bracia Russo wcześniej tworzyli takie "Ja, ty i on" a potem Świetnego "Zimowego Żołnierza", z kolei Peyton Reed odpowiedzialny za pozytywnie przyjętego Ant Mana stworzył takie "arcydzieła" jak "Jestem na Tak" albo "Sztuka Zrywania", tutaj będzie tak samo - Reżyser z małym dobytkiem ale jednak z gigantycznym potencjałem

DR16

Dokładnie. Do tego Jon zrobił Klauna, który został całkiem dobrze przyjęty przez fanów tego typu horrorów (chociaż mnie się tam nie podobał :D). A jego najnowszy film Cop Car zbiera dobre recenzje. Czyli potencjał jest.

DR16

Akurat kręcenie filmu komiksowego nie nazwałbym gigantycznym potencjałem, zwłaszcza Ant Mana

katedra

żeby stworzyć porządną adaptację komiksu o superbohaterach potrzebne są jakieś umiejętności

DR16

Ta

Prefect

Marvel bierze mało znanych reżyserów żeby można było nimi sterować. DC próbuje brać znanych i dobrych reżyserów. Potem czytamy, że były problemy z dogadaniem się reżysera z producentami i sporo scen było usuniętych czy zmienionych.

Anakin_Skywalker

Cop car wymiata - jak dla mnie ścisła czołówka filmów z 2015 roku

ryan45

czołówka? nie wiem ale film dobry a moze nawet bardzo ;)

Anakin_Skywalker

Pozdrawiam z przyszłości. Już powstały 3 Spidermany wg tego reżysera. Jak wrażenia. Sceptycyzm był uzasadniony ? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones