Jonathan Crombie

Jonathan David Crombie

8,5
1 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Crombie

Jonathan jest bosssski! Ale Gilbert to ideał faceta....Przystojny,bezgranicznie oddany Ani... Ten jego wzrok i uśmiech...ehhh od zawsze i na zawsze pozostanie w moim sercu jako ideał;) ;* ehhh czemu już nie ma takich facetów???? ;(

imagination90

Mój też:) no własnie czemu takich już nie ma?

ewasia23

Po prostu nie ma tacy faceci jak Jonathan wyginęli dawno, i to jest niestety smutna prawda, Gilbert również jest moim ideałem, ale takiego nigdy nie spotkam:(

aniolo91

nie wyginęli, a dowodem na to jest mój luby :)

imagination90

tacy faceci są. ale jest ich tak samo mało jak mało jest ciekawych i wartościowych kobiet (ja na szczęście kilka takich w moim życiu spotkałem).

a kobiety, które chcą zrobić z faceta "bezgranicznie oddany" podnóżek do wartościowych nie należą :P

chrismoltisanti

tak tak facet zawsze bedzie swoich bronił...ja mam podstawy zeby twierdzić tak jak twierdze i zdania nie zmienie.Nie jestem jakąs tam wredną feministką ale spójrz prawdzie w oczy...Taki gatunek jest już na wymarciu albo poprostu w tym kierunku zmierza:)

imagination90

zawsze tych najlepszych jest najmniej ;( ja spotkałam może ze trzech takich wartościowych chłopców w całym moim życiu a reszta to banda kryminalistów.

kiara_94

ojj tak Crombie jest po prostu cudowny. Spotkać kogoś takiego.. ehhh rozmarzyłam się ;)

kathyyy

chrismoltisanti mylisz pojęcia.Bezgranicznie oddany nie oznacza że mężczyzna jest podnóżkiem czy pantoflarzem.Mężczyzna bezgranicznie oddany kocha swoją kobietę , szanuje , jest zdolny do kompromisów i poświęceń.Zresztą myślę że obie strony takie powinny być.

Cóż mężczyźni dziś nie rozumieją pojęć takich pojęć oddanie, dżentelmen,szarmanckość,szacunek do kobiety.Dziś już mało tak traktuję kobiety tak jak Gilbert Anie

Facet który myśli że oddanie kobiecie jest równoważne z byciem podnóżkiem i pantoflarzem nie jest wartościowym mężczyzną.

Dzisiejszy typ macho to po prostu , zakompleksiony , nie pewny siebie facet który maskuje to grubiańskim zachowaniem.

Gilbert jest mężczyzną , znającym swoją wartość ,pewnym siebie z klasą i tylko takiego faceta stać na odpowiednie zachowanie względem kobiet.Niestety , tacy zdarzają się rzadko ale się zdarzają to jest częściowo kwestia wychowania :)

Preity27

lepiej nie mogłabym tego ująć :)

Preity27

zgadzam się w 100% !! nic dodać nic ująć:)

Preity27

Temat trochę odległy w czasie, ale postanowiłam wtrącić swoje trzy grosze ;-D

Często powracam do oglądania przygód Ani i Gilberta i nigdy mi się nie nudzi. Taki mężczyzna jak Gilbert to marzenie wielu kobiet, również moje. Jednak w dzisiejszych czasach taki typ mężczyzny jest bardzo, bardzo rzadko spotykany. A szkoda, bo w dzisiejszym zwariowanym świecie, facetom brakuje tej prostoty i skromności, którą posiadał Gilbert. Zamiast tego, górę bierze testosteron, męskie ego, rywalizacja i chęć pokazania, że jest się lepszym od innych. A kiedy w grę wchodzi kobieta, niemal stają na głowie, by ją rozpieścic, rozkochać, wykorzystać i zostawić, a potem chwalić się przed kolegami ile to on d.u.p zaliczył. Jeśli jednak znajdą taką, przy której zechcą zostać, to i tak zrobią wszystko by znaleźć się na szczycie hierarchii, by dominować. Oczywiście nie twierdzę, że wszyscy mężczyźni są tacy sami, są przecież jakieś wyjątki. Po prostu daleko im do takich mężczyzn jak Gilbert Blythe.
Drodzy Panowie, bycie skromnym, szarmanckim, czułym dżentelmenem to nie jest powód do wstydu, lecz do dumy. A to, że kumple będą się z ciebie nabijać świadczy o nich samych, zakompleksione gbury, które zazdroszczą, bo nie potrafią ci dorównać, bo sami nie potrafią tacy być.

chrismoltisanti

popieram...;)

imagination90

Tacy faceci byli w Polsce przed wojną. Dziś trudno spotkać gentelmanów.

imagination90

wg mnie Gilbert był idiotą :) a uśmiechał się strasznie głupawo... ale cóż, gusta są różne... czasami aż zadziwiająco...

Napoleon.V

Dokładnie, głupawo :D idealne określenie :D

imagination90

mi ten aktor właśnie nigdy nie pasował na Gilberta, wcale nie był według mnie przystojny ...

moniq60

Zgadzam się. Zbyt pucołowaty, taki chłopek-roztropek, a przecież Gilbert to miał być dżentelmen, zdolny i z dobrego domu.

rose47919

*tak zwanego dobrego domu

rose47919

To że był zdolnym człowiekiem, jest ukazane w filmach .

Zbyt pucołowaty, tutaj też się nie zgodzę - Owszem miał zaokrągloną twarz, ale później bardzo wyprzystojniał .

imagination90

Doskonały to za mało powiedziane. Jako Gill był jedyny i to jest właśnie ta idealna rola grana przez tego właśnie aktora. Tak samo jak nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Ani jak Megan, tak samo nie wyobrażam sobie nikogo innego jako Gilberta.

kylma111

Ma miał cos w sobie...te szczere spojrzenie. Jakis ponadczasowy urok.

ladymoon

Dokładnie ten urok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones