Jonathan Frakes

Jonathan Scott Frakes

7,2
1 296 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Frakes

Uwielbiam Go i co z tego że latka lecą i tak mam do Niego słabość

lizzie1983

Racja pierwszego w ST zagrał świetnie.

użytkownik usunięty
lizzie1983

Moim zdaniem do jeden z najslabszych punktów ST:TNG. Gra sztucznie a zdziwienie i radość w jego wykonaniu, wyglądają bardzo sztucznie. Ale to tylko moja ocena.

lizzie1983

Mnie ciekawi czy kolo ma jakieś problemy z kręgosłupem, ze cały czas jakiś taki skrzywiony chodzi.

kosiniak

hahahaha padłam :)

użytkownik usunięty
Deanna

Ja go zapamiętałem tylko ze sceny jak wszedł do sali badań siedziała ładna pani doktor i zrzucił szlafrok licząc na numerek ta go wyrzuciła :P.

kosiniak

Jak dla mnie chodzi jak gotowy do aktów godowych paw. Ręce lekko rozłożone, klata wypięta. Ogladam teraz 1 sezon TNG i okropnie mnie to razi po oczach. Generalnie, nie wiem czy to kwestia czasów, czy celowy efekt, ale jego reakcje czasem w serialu sa bardzo opóźnione. Nie mniej, całkiem przystojny jest/był.

Wescik

Dla mnie najsłabszy punkt aktorski tego serialu , gra sztucznie i sztampowo, nienaturalnie, natomiast Patric Steward jest genialny bo Patric Steward jest genialnym aktorem i pociagnał ten serial , który uwielbiam bardzo w górę. Przystojny jest , fakt ,ale aktor z niego kiepski niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones