Jonathan GroffII

Jonathan Drew Groff

7,6
8 037 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Groff

Nie mogę oderwać od niego wzroku :) I żeby nie było, że tylko walory estetyczne mnie przekonują - jego wokal również jest niesamowity! On MUSI pozostać w obsadzie na stałe. Chemia z Leą Michele jest niezaprzeczalna, potencjał roli ogromny. Jeśli go usuną po tych paru odcinkach, to chyba się załamię!

noorey

też mam nadzieję, ze zostanie, bo jest genialny w swojej roli :D

Karola

ja też mam nadzieję, że Jessie jeszcze powróci w serialu, bo między nimi jest ta iskierka. ;) i uwielbiam ich duet kiedy śpiewają. ;D

urszulankaa

Ma świetny głos... tak dobry jak "Rachel" :)

noorey

Uwielbiam go ;) Szczególnie scenę w której śpiewał "Bohemian Rhapsody". mmm... te ruchy ;D
Mam nadzieję, że kiedyś tam wróci do tej roli...

użytkownik usunięty
karolaajn

ooochh też go uwielbiam i ma cudowny wzrok taki czarujący :D

karolaajn

Taak "Bohemian Rhapsody" uwielbiam :D

noorey

zauroczył mnie kompletnie! jest przesłodki, ma oczy nie z tej ziemi, a do tego wszystkiego bosko śpiewa. CUDO!

sandander

Ja też jestem pod jego urokiem hehe. Od pierwszej sceny jak się zjawił w Glee, w bibliotece spodobał mi się! Mniam!!! :) Głos, wygląd...Jaki on ma uśmiech <3333

kasia12088

Popieram poprzedników :) Jonathan jest niesamowity a jego głos jest taaaaki genialny, że nie moge przestać go słuchac :D

użytkownik usunięty
who_i_am

Chyba nie wymyśle nic nowego :) Popieram komentarze nade mną ! Uwielbiam go w " Glee " , właściwie to dzięki niemu zaczęłam oglądać ten serial... razem z Leą Michelle tworzą niezapomniany duet :)

noorey

Taaak, świetnie gra...;)

Oliens

I jestem gejem więc sobie odpuście :)

Aktualnie spotyka się z Z. Quinto.

Unibet_78

A co to ma do rzeczy?

iwonka55880

To, że laski marzą o nim, a on gej. :)

Unibet_78

Można sobie marzyć... tak czy tak jest nieosiągalny ;P

iwonka55880

a to prawda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones