Jonathan JacksonI

Jonathan Stevens Jackson

7,1
878 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonathan Jackson

Hej... nie przypomina on wam młodego Leonarda Di Caprio?? Chodzi mi o te czasy, gdy grał w "Titanicu"...
Bo mi tak...

użytkownik usunięty
marrtoola

Mi on wcale nie przypomina Di Caprio... <za krótki, za krótki>

marrtoola

Właśnie miałam założyć ten wątek!!:) On jest strasznie podobny do Leo w młodości (nie to, że teraz jest stary, po prostu z wcześniejszych filmów). Nawet podobnie mówią, jakby lekka wada wymowy. Tylko DiCaprio jest lepszym aktorem;p

DizzyMissLizzy

Moim zadaniem bardzo podobny do Leo :)

marrtoola

Właśnie... jakby tak zapuścił troszkę włoski to brat bliźniak...
Ale niech lepiej nie zapuszcza... dobrze mu w takich... ;*

marrtoola

Do Leo? Zero podobieństwa. Za to kilka razy pomyliłam go z Jessie Spencerem.

blowingbubble

Zgadzam się z blowingbubble ja też pomyliłam go z Jessie Spencerem, zastanawiałam się dlaczego nie ma go w obsadzie Housa ;/

marrtoola

Właśnie obejrzałam "źródło młodości" i rzeczywiście, oglądając ten film, patrząc na Jonathana, przypominał mi się młodziutki DiCaprio z "titanica". To nawet nie chodzi o podobieństwo w rysach twarzy, ale o młodość, lekko dłuższe włosy, uśmiech i taki ogólny styl bycia, styl grania, choć Leo jest niewątpliwie lepszym aktorem.

marrtoola

zgadzam się - zdecydowanie ma coś z DiCaprio z "Titanica". opinia na świeżo po obejrzeniu Dirty Dancing 2, w pewnym momencie przez głowę przeszły mi podobne myśli. ;).

marrtoola

też mi go przypomina :)

marrtoola

wcale nie jest!! :P

marrtoola

Jesli jest do kogos podobny to napewno do tego gościa http://www.filmweb.pl/person/Christopher+Khayman+Lee-226596

marrtoola

Mnie także go bardzo przypomina. Szczególnie z oczu piękne niebieskie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones