Joshua Sasse

Joshua Seymour Sasse

7,5
433 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joshua Sasse

W tym filmie grał ponoć polskiego żołnierza. Mógł się wysilić choć na kilka wyrazów artykułowanych po polsku, aby można w to było uwierzyć.

Rob_Rock

Nie oglądałem, ale imię 'Sergei' nie brzmi zbyt polsko?

Rob_Rock

Przecież to aktor - robi co mu każą. Wyobrażasz sobie ze na planie każdy wciela swoje pomysły lol?

fajnyborys

Przypadków improwizacji i wzbogacania treści scenariusza poprzez inwencję aktorów jest bardzo dużo. Onegdaj wspominał o tym sam Jerzy Kawalerowicz.

"(...) Aktor konkretyzuje postać. Pod wpły­wem aktora, dzięki sile jego osobo­wości rysunek postaci może jeszcze ulec sporym zmianom. Mam na myśli główne role, chociaż osobiście przy­wiązuję też wielką wagę do ról epi­zodycznych. Wzbogacają one i po­stać główną, i cały film".

fajnyborys

Reżyserzy często pozostawiają aktorom pole do popisu. Poza tym myślę, że gdyby mówił z polskim akcentem to by nie oberwał. Wiem, że to trudne (nasz język jest ciężki), ale np. Meryl Streep doskonale sobie poradziła. No ale do niej to nie ma co innych porównywać :P Tak czy siak zgadzam się, że imię Sergei bardziej mi przypomina rosyjskie niż polskie klimaty :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones