Jude Law

David Jude Law

8,3
76 555 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

Nie mogę się na niego napatrzeć:) Mogłabym oglądać filmy z nim tylko po to, żeby podziwiać jego urodę. Do tego taki zdolny aktor... Chyba platoniczna miłość mnie dopadła hahaha

stefania04

czas potrzec noge o noge

stefania04

zgadam się :) najpiękniejszy jet w Holiday

lassa_2

:D:D:D:D:D:D:D:D

stefania04

Wiem o czym mówisz. Też się nie mogę na niego napatrzeć, chodź jestem.... facetem, ale nie gejem.

Amestan

he he widzę, że i facetom się podoba :)
Ja go osobiście uwielbiam :)

sandrasakaszfil

Na swoją obronę mogę powiedzieć, że Ty mi się podobasz bardziej :)

Amestan

he he he dziękuję za komplementy ;)

sandrasakaszfil

Takie komplementy chyba słyszysz na co dzień :)

Amestan

:) :) :)

Amestan

Poruchałeś w końcu czy nie?

Gyp

X D

Amestan

Nic dziwnego, Jude ma dość androgyniczną urodę. Tutaj przebrany za kobietę w filmie Rage:
http://twi-ny.com/blog/wp-content/uploads/2010/07/rage.jpg

stefania04

Jeśli jeszcze nie widziałaś, to polecam Ci "Alfiego", tam się można napatrzeć do woli (chociaż właściwie nigdy dość ;D)

yogobelka

Oj widziałam;) I całkowicie masz rację! Chyba właśnie w tym filmie mi się tak 1 raz spodobał.

stefania04

Muszę się z Wami zgodzić, mnie też jak go widzę dopada platoniczna miłość :D Dodam jeszcze, że im starszy tym jeszcze bardziej seksowny się robi :D

Offca_2

Polemizowałabym.. W niedzielę oglądałam Jude'a we "Wzgórzu Nadziei", a dzień później w "Rozstaniach i Powrotach", do których zresztą było to moje drugie podejście i spowodowane tylko tym, że w programie zobaczyłam nazwisko Jude'a pod tym filmem. Zmierzam do tego, że za pierwszym podejściem totalnie przeoczyłam tego aktora. Za drugim razem odbiór był co prawda był lepszy, ale myślę, że jest w tym wielka zasługa świeżego obrazu kreacji tego aktora we "Wzgórzu.." (Inman po prostu mnie zawojował;)) po którym miałam dla niego sporo bardzo ciepłych uczuć.;> Dodam, jeszcze, że moje pierwsze wrażenie, kiedy zobaczyłam Willa ("Rozstania..") można wyrazić tak: "Jak on się postarzał! Nie dość, ze zszarzał to jeszcze się utlenił.." No i zostałam z bólem w sercu..

stars1_2

Wiecznie młodym to nikt nie jest ;) Mnie tam się podoba, Jude jest jak wino ;)

stars1_2

Dla mnie tak samo- Jude jak wino ;) Chociaż w Sherlocku jego wygląd psują wąsy i już niestety nie jest taką ucztą dla oka. Przyćmiewa go też trochę Robert Downey Jr., który też powala na kolana ;)

stefania04

Co ty ? W Sherlocku wygląda zjawiskowo.
Osobiście nie podobają mi się faceci z wąsem, ale Jude z wąsem jest nadal bardzo charyzmatyczny.
Nie sadzę by Downey Jr. go przyćmił raczej sądzę że obydwoje są w tym filmie na takim samym poziomie.

użytkownik usunięty
stefania04

Fakt. Jest przystojny, nie da się ukryć:)

stefania04

Taki seksi <33 Trzeba by zmienić zdjęcie na jakieś ładniejsze .

ewa0206

Zgadzam się wyszedł niezbyt korzystnie ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones