Jude Law

David Jude Law

8,3
76 555 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jude Law

Pojechał tam z innymi znanymi piewcami otwartości, tolerancji i innych bzdur protestować przeciwko częściową likwidacją tzw. dżungli oraz apelować do Camerona (vel Kameruna) o przyjęcie przynajmniej dzieci. Akcja skończyła się tak, że jego ochroniarze zostali przez biednych imigrantów obrzucenie kamieniami i okradzeni. Taka ciekawostka z wielkiego, postępowego świata ;)

http://niezalezna.pl/76998-znany-aktor-pojechal-bronic-imigrantow-ci-rzucili-sie -na-jego-ochroniarzy

użytkownik usunięty
kawakao6

O ile ten artykuł jest prawdą, bo sądzę że ta strona jest swego rodzaju tubą propagandową w drugą stronę.

Aż musiałem sprawdzić, ale tak, jest to prawda. Fajnie wygląda porównanie nagłówków w wyszukiwaniu w Google ( https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=jude +law+calais ), a także samych artykułów (oprócz Wyborczej, bo przecież nie będzie się za takie coś płacić). Oczywiście niezależna, Wpolityce i Pikio piszą o tym ataku tak samo jak anglojęzyczne portale, ale Rmf, TVN24, wspomniana Wyborcza oraz PolishExpress (???) pięknie przemilczają incydent. Zgoda że niezależna jest tubą propagandy, ale każdy sobie może wybrać jaką propagandę chłonąć. Poza tym rzeczowy i obiektywny opis sytuacje przez "mainstream" (o ile można mówić o czymś takim w necie) pokazuje na naprawdę grubą i paskudną propagandę.

kawakao6

No i sam sobie dopisuję, ale... Po sprawdzeniu dat publikacji wychodzi na to, że "mainstreamowe" artykuły były sprzed ponad tygodnia, a informacje o ataku na ochroniarzy pojawiły się dopiero 4 dni temu (portale anglojęzyczne). To mogłoby być wyjaśnienie, ale późniejszych rozwinięć tematu na wspomnianych stronach brak.

użytkownik usunięty
kawakao6

Mi chodzi o to żeby nie zatracić się w 1 źródle informacji ponieważ wszędzie jest manipulacja. Np wszyscy myśleli że Kaczyński będzie lekiem na zło a on zamataczył tv państwową, wszystkie instytucje państwowe i powsadzał tam ludzi BMW Bierny Mierny ale Wierny.

Dobry przykład pani Gos w spółce Enea osoba nie mająca zielonego pojęcia, Pan Kurski TV państwowa człowiek nazywający ludzi ciemną masą która kupi wszystko.

Zamiast władzy mamy teatr i rozliczenia, ciekawe tylko kto ich rozliczy za to co robią. Trzeba pamiętać że trendy władzy się zmieniają nie zawsze będzie w modzie prawica czy lewica a ludzie chcą normalności nie kołtunów.

"Wszyscy myśleli że Kaczyński będzie lekiem na całe zło"? No na pewno nie wszyscy, bo wynik byłby 100% dla PiS ;) Ha, żeby się ustosunkować, to napiszę że na pewno osób tak jak ja było przede wszystkim przeciwko poprzedniej ekipie, ich megaprzekrętom, dzieleniu narodu i budowania pijarowskiego matrixu zielonej wyspy. Więc głosowało się na tych, którzy dawali największe szanse na odsunięcie tej ekipy.
Ale to trochę daleka droga - od sprawy ochroniarzy Jude'a Law'a do PiS-u ;) Bardziej chciałem zwrócić uwagę na zaangażowanie tego aktora w proimigrancką szopkę, większość twórców i odtwórców ze świata ma niestety lewicowe skłonności. A o tym jak tą sprawę przedstawiają różne media wyszło w praniu.

użytkownik usunięty
kawakao6

Imigrancie trafią tylko tam gdzie jest socjał i kasa a u nas tego nie ma więc jestem spokojny, dwa zachód sobie na nich grubo zasłużył dojąc świat w tym nas.

Imigranci to nie idioci tutaj nie przyjadą wiedzą co tu jest, dwa znam w Polsce tylko kilku i to są normalni ludzie, chyba dlatego że z Turcji a to jednak cywilizacja, nie wiem jak ekipa z afryki słyszałem o nich niewybredne opinie więc pewnie to oni robią cały ferment.

No to akurat w tej kwestii nie jestem swobodny. Zachód rzeczywiście zasłużył, albo raczej stworzył sobie ten problem, ale wraz z pogorszeniem sytuacji u nas też będzie się pojawiało więcej problemów. I nie chodzi tu o Unię (niech spocznie w pokoju jak najszybciej), ale prosty fakt sąsiedztwa - już teraz ci pseudouchodźcy zapuszczają się do lubuskiego (chyba Niemki im nie pasują).

"Imigranci to nie idioci tutaj nie przyjdą" No właśnie...
1) Wersja relokacji. Sami z siebie nie przyjdą, ani Polska do przyjścia ich nie będzie zachęcała. Ale w ramach "europejskiej solidarności" parę krajów (Niemcy, Szwecja) chciałaby wypchnąć od siebie do nas i innych krajów choć część muzułmanów, z pewnością nawet opłaciliby dla nich socjal, byle się ich pozbyć. Na szczęście obecny rząd nie powinien na to pójść.
2) Wersja ideologiczna. Na pewno duża część imigrantów idzie nie tylko po socjal, ale też rozpowszechniać islam. Dla takich największą ambicją będzie nieść ten islam do krajów najbardziej chrześcijańskich, szczególnie katolickich. We Włoszech socjalu też specjalnego nie mają, a podobno islamistów w Rzymie, wokół Watykanu masa.
3) Wersja realistyczna, niosąca największe zagrożenie dla Polski. Wiosna już za moment, szlak bałkański jest już prawie całkowicie zamknięty, więc imigranci zostaną pokierowani (pokierowani, bo to wędrówka bardzo sterowana) przez Morze Czarne na Ukrainę, a stamtąd przez Polskę do Niemiec. Z tym, że jak już ten najazd się zacznie, to Niemcy zamkną swą granicę i tysiące (milion? 2 miliony?) muslim-imigrantów znajdzie się po prostu u nas.

użytkownik usunięty
kawakao6

Szczerze czy to islamiści czy upierdliwi chrześcijanie nie ma to dla mnie znaczenia wszystkie te ekstremizmy biorą się na potrzebę chwili.

W stanach masz super miks ludzi ale jak się wychylisz to policja Cię zastrzeli i tyle z Twojego fikania a u nas, nieudolność.

Na moje osiedle nawet straż miejska nie przyjeżdża a wszyscy tu łamią przepisy, mają innych gdzieś.

Tak więc najpierw zaprowadźmy porządek u siebie a potem martwmy się imigrantami bo dla mnie to temat zastępczy.

Jak słyszę że Brytyjczycy mówią że najgorsi są Polacy i Pakistańczycy to co mam sądzić o naszych kochanych krajach zachodnich?

Oni kiedyś mówili na nas bydło, to samo co teraz chcą gadać na nowych imigrantów, dalej traktują nas jak śmieci.

Jedź pomieszkaj z nimi spróbuj wejść do lokalu bądź na imprezę zobaczysz jak reagują na Polaków.

Dlatego żadnej solidarności z problemami które sami sobie napędzili, to ich odpowiedzialność zaprosili tych ludzi to niech teraz ich goszczą.

Zgoda że nie powinniśmy być solidarni z Zachodnimi Europejczykami w tej kwestii, raz, że oni nigdy nie byli solidarni z nami, dwa, w sprawie imigracji islamskiej postępują idiotycznie. Uprzedzenia uprzedzeniami, zatęsknią na "Zachodzie" za Polakami, bo na pewno duża część rodaków się stamtąd ewakuuje.
Ale nie zgadzam się z stawianiem razem islamistów i "upierdliwych chrześcijan". Heh, dobre :)
No i nie jest to temat zastępczy, a raczej inne tematy są zastępczymi dla tego tematu. Najazd na Europę z Azji i Afryki to będzie najważniejszy temat roku, ważniejszy nawet od przepychanek między rządem a odepchniętymi od koryta.

użytkownik usunięty
kawakao6

Wiesz jak pukają ci do drzwi Jechowi czy Rydzyk jedzie ci po karku w TV to upierdliwi.

Smutne jest to że postępują wg reguły nie jesteś z nami to jesteś przeciw nam takie bibilijne powiedzonko pewnie przez nie są te wszystkie wojny.

Rydzyka można nie oglądać i go nie słuchać, Jehowitów nie wpuszczać, ale co do jednych i drugich najcięższym epitetem jest chyba nachalność. A nawet najbardziej nachalna nachalność nie może być stawiana w jednym szeregu z dżihadem. Sępienie składek na jakąś tam świątynię czy roznoszenie swoich broszur po domach vs. ucinanie głów niewiernym?
Tylko patrząc z perspektywy cywilizacyjnej w tym momencie historycznym brutalność i prymitywna agresja islamu działają na jego plus; muzułmanie są bardziej silni witalnie i ideologicznie, religia łączy się, a raczej kształtuje inne aspekty życia, pod tym względem biją na głowę zlaicyzowaną Europę. Chrześcijaństwo zostało zepchnięte do szafy ("to prywatna sprawa każdego"), ruchy patriotyczno-nacjonalistyczne są tępione, więc czym ma się motywować Europejczyk w konfrontacji z najeźdźcą? Ekologią i demokracją?
Tak sobie podywagowałem :)

kawakao6

Wszyscy myśleli, że Kaczyński będzie lekiem na całe zło? Dlaczego mówisz w imieniu wszystkich, skąd taka opinia? Chyba tylko dla moherów i ciemnoty, która głosuje na PiS.

_minotaur__

Czytać ze zrozumieniem, rozróżniać to co jest napisane w cudzysłowie (w tym wypadku nie swoich słów) od tego, co nie jest.

(Notabene, ponad rok od wyborów różnie można patrzeć na obecny rząd, ogólnie trochę słabo, ale w porównaniu do poprzedniej ekipy wciąż się broni - i będzie się bronił długo.)

głupek
http://wpolityce.pl/gwiazdy/283419-mrzonki-celebryty-w-zderzeniu-z-brutalna-rzec zywistoscia-jude-law-zostal-zaatakowany-w-obozie-dla-uchodzcow-w-calais

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones