Judi Dench

Judith Olivia Dench

8,1
38 207 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Judi Dench

dla mnie ona zawsze będzie kierowniczką bonda

użytkownik usunięty
roki200

kierowniczką??

przełożoną dyrektorką głupia szefową jak zwał tak zwał

roki200

Pewnie "lada dzień" Bond / Agent 007 straci swoją szefową. Swoje lata kobieta już ma.

Kierownicą :D

roki200

Dla mnie była marnym M (no dobra - marną). Nie dorasta do pięt Bernardowi Lee.

bmwz5

jak dla mnie Bond zaczął się wraz z nią na "Golden eye" a zakończył na "Skyfall". nie ma Judi Dench - nie ma Bonda

karolyn17

Widać oglądałaś Bondy w złej kolejności - albo nie oglądałaś tych pierwszych. Również książkowy M zawsze był mężczyzną...

bmwz5

jakoś Judi Dench bardziej mi pasuje do tej roli.to jest tylko moje zdanie.nie każdy musi się z nim zgadzać

karolyn17

Też tak uważam. Właśnie zabrałem się za oglądanie starych 007 i jakby wgl w nich nie było M, Judi potrafiła się w jakiś sposób wyróżnić. Fiennes też jakiś marny.

bmwz5

Ale założyciel tematu nie pisał, że ona jest najlepsza, ale że będzie mu się z ta rolą kojarzyć. mnie też:)

roki200

"GOLDENEYE"

Nigdy wcześniej, ani później nie był/była lepsza.

"Jeśli myślisz, że nie będę potrafiła wysłać cię na śmierć, to się mylisz. Zrobię to. Ale nie bez zastanowienia."

roki200

Witaj w klubie :).

roki200

Dla mnie M to Brendan Lee nie wiem dlaczego zmienili płeć M bez sensu w Goldeneye słabo to wyglądało.

Ruben_fw

Chcą dac poczucie kobietom, że cokolwiek znaczą na wyższych szczeblach, tak samo jak murzynom, że jeździli orient expressem. Ot, taka nowa polityka wmawiania ludziom, żeby się nie burzyli, a czy to ma potwierdzenie w faktach jest drugorzędne.

lorelei_wants_revenge

Widać, że nie wiesz, kto to Margaret Thatcher czy Angela Merkel.

niunia123_filmweb

Widac, ze nie wiesz, kto nimi sterowal.

roki200

Potwierdzam!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones