Julia RobertsI

Julia Fiona Roberts

8,2
55 505 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Roberts

Nigdy nie żywiłem specjalną chęcą wobec Pani Roberts - spoglądałem na nią przez pryzmat tych
wszystkich nudnawych komedii nie do końca romantycznych - aż tu nagle zobaczyłem ją w firmie:
Sierpień w hrabstwie Osage, gdzie obok Meryl Streep gra niejaką Barbarę. Zatem Julio
przepraszam za wcześniejszą niechęć i pogardę, ale za tę szczególną rolę chylę czoła. Naprawdę
nie odstępowałaś zbytnio kunsztem od Meryl. Gratulację :)

schey

Polecam "Closer" lub "Erin Brockovich", by podziwiać talent dramatyczny Julii ;).

Goku

Dokładnie, ja już od wielu lat podziwiam talent Julii. W sumie rozumiem, że ktoś może postrzegać ją przez pryzmat komedii, ponieważ odniosły dość duże, komercyjne sukcesy. Tylko, że jej role w "Erin Brokovich", czy właśnie w "Closer" pozwały dostrzec, jak bardzo jest utalentowana. Niestety ostatnimi czasy rzadko dostawała role podkreślające ten talent. "Sierpień w hrabstwie Osage" zachwycił mnie. Może nawet nie sam film, a postaci odgrywane przez Meryl i Julie i na koniec , to co zapamiętam przede wszystkim to jednak Barbara, która była odegrana perfekcyjnie. Jednak gdybym przyznawała Oscary, to oba powędrowałyby do Meryl i Julii.

schey

mam identyczne odczucia, a fakt, że za tą rolę nie dostała oscara świadczy wyłącznie o tym , jak niski poziom osiągnęły nagrody akademii...

schey

powiem więcej - jej rola była tam najbardziej prawdziwa Meryl za bardzo przerysowała swoja bohaterkę i jej gra wyszła z deka sztucznie natomiast Julia zagrała zaje...biśćie . Mam nadzieje że reżyserzy wezmą to pod uwagę i zaczną obsadzać ją w tego typu kinie bo kolejna komedia z jej udziałem to marnowanie potencjału Pani Juli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones