Julia Stiles

Julia O'Hara Stiles

7,4
12 709 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Stiles
użytkownik usunięty
tonik1983

No, nie za ładna. Małe, rozbiegane oczka, twarz jak patelnia.

dla mnie wyglada jak zajechana alkocholiczka :P blllee

Hehe, mam takie same zdanie o twarzy Johanson. Trafiłes w dziesiątkę!

tonik1983

Zapewne pan taki piękny...

tonik1983

Zgadzam się wygląda jak Gołota po nokaucie.

tonik1983

Do "Zakochanej złośnicy" jej uroda pasowała, bo zazwyczaj brzydkie dziewczyny są szkolnymi złośnicami. Ale w "Książe i Ja" miałem wrażenie, że ktoś ją tam wkręcił na siłę. Jak koleś, który może mieć wszystko, kręci się u siebie z najfajniejszymi laskami nagle zakochuje się w pasztecie? Rozumiem, że w jakiejś lasce z ciekawą, obcą dla skandynawa urodą ale nie paszczurze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
brainshaker

kocham internetowców oceniających urodę pań. tutaj w sieci tyle do powiedzenia, a poza komputerkiem nie są w stanie nawet porozmawiać z dziewczynami ;3

Navajs

spokojna głowa o mnie ,ale powiedz szczerze no nie jest ohydna? dzieki takim portala mozna to wywalic z siebie , a tak abstrachujac do twojej nerdowkiej wypowiedzi z jakimi ty rozmawiasz poza komputerkie o ile sa takie bo wnioskuje ze oceniasz tu swoja miara

brainshaker

rzecz nie w tym czy rozmawiam czy nie, a w tym że nie jestem jak wy, pojeżdżając w internecie po paniach, samemu będąc smutnym nerdkiem :<

brainshaker

Naucz się pisać, a potem oceniaj innych po wyglądzie. ;)

brainshaker

Nie nie jest

tonik1983

Aha!? Też tak kiedyś oceniałem kobiety, ale w starczym wieku 30 lat zmieniłem zdanie. Ważne by miło się spędzało czas i miało o czym pogadać

borsuk96

Ale ja nie wiem nic o niej osobiście, napisałem tylko o jej twarzy :)

tonik1983

Ja myślę, że piękna nie jest, ale bardzo dobrze gra i pomimo wszystko ją lubie :)

tonik1983

tonik- nie rozumiem po co wchodzisz na forum pod profilem pięknej Julli Stiles i opisujesz swoje wrażenia po spojrzeniu w lustro? Kogo obchodzi opis twojej facjaty pod profilem tej pięknej kobiety?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tonik1983

Ja uważam, że jest śliczna:) Na pewno podoba mi się bardziej niż np. taka Scarlett Johansson, ale ja już tak mam, że wolę twarze które na pierwszy rzut oka wydają się niezbyt interesujące;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tonik1983

Cieszę się że nie ja to napisałem. To bardzo źle o Tobie świadczy...
Ale... ale ona też mi się za bardzo nie podoba. Są gusta i guściki.

Wojtulek

Jak by nie było w niej "tego czegoś" to nie zostałaby aktorką.

tonik1983

Moim zdaniem jest piękna, szczególnie uśmiech. Zresztą nie wiem co to za moda ,żeby oceniać aktora po jego wyglądzie.

Kirinoru

Aktorką jest w miarę dobrą, ja tylko subiektywnie napisałem jak ją postrzegam. Pisałem o jej wyglądzie, nie o możliwościach aktorskich. Jeśli Ci się podoba, to ok.

tonik1983

Normalnie nie udzielam się w takich dyskusjach ale po zderzeniu z tak odmienną od mojej opinią i to agresywną i wulgarną pomyślałam ,że stanę w jej obronie. I o ile uczucie mdłości może być subiektywne to z porównaniem jej do Predatora można by polemizować ( http://www.wolfgnards.com/media/blogs/photos/miscellaneous/predator-film.jpg -> podobieństw nie dostrzegam ; p )

Kirinoru

No to przecież ona, tylko ujęcie z innej strony :]

tonik1983

okej, to nie ma sensu xD"

tonik1983

Eeee tam, mnie osobiście się podoba i uważam, że jest ładna :)

Einherjer

fajna jest a po niektórych wypowiedziam mam wrażenie że tylko piękni mają prawo do miłości że nic tylko wygląd się liczy , otóż nie jest coś takiego jak charakter i to on jest najważniejszy a przynajmniej ważniejszy od urody .

TheGoldi07

Bla bla bla, przecież to jasne jak słońce. Do stwierdzenia oczywistego faktu (że Julia Stiles nie jest ładna, jest brzydka) nie trzeba dodawać teorii o wyższości wnętrza nad zewnętrzem.

sweet_anger

To nie jest oczywisty fakt, tylko subiektywna opinia.

milkaway

Przeważająca większość w tym wypadku nie może się mylić :]

sweet_anger

W nazistowskich Niemczech też panował taki pogląd. ;]

Einherjer

Może masz racje ona ma poprostu amerykański(typ twarzy) w tym kawałku jest naprawdę ponętna ach co znaczy dobra bielizna u dziewczyny http://www.youtube.com/watch?v=Dg59wBbegvk&list=TLRUIDbmIB4Fg

użytkownik usunięty
tonik1983

Ładna dziewczyna.
Pan chyba brzydkich nie widział. Pozazdrościć.

tonik1983

Mnie się podoba

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tonik1983

Jak można publicznie pisać tak o kobiecie.Osobiście julia mi się nie podoba ale ty chyba swojej starej nie widziales?to nie byla ironia,twoja stara to nie kobieta to nie czlowiek... to predator!

tonik1983

Nie ma się co obrażać Julia Stiles to taki amerykański średniak nie brzydka i nie piękna wg.mnie takie dziewczyny muszą się bardziej starać by być zauważonym i tyle bo figura też przeciętna ale nie powiem że jest brzydka taka średnia moich sąsiadek.

tonik1983

Rzeczywiście jest ochydna i nie rozumiem usilnego negowania tego faktu. Krzywda się jej nie dzieje, raczej tu nie przesiaduje i nie czyta ludzi piszących po Polsku. Mnie osobiście przypomina żabę ze spłaszczonym pyskiem i jest strasznie przeciętną aktorką. Śmieszy mnie dorabianie ideologii przez idiotów o tym, że ktoś jej zazdrości majątku bądź urody. A co ona takiego ma? Tyle samo, a na pewno mniej niż lepsze gwiazdy kina i to im co najwyżej można zazdrościć. Chociaż taka "sława" i obrzydliwie wielkie pieniądze również mają swoje złe strony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones