Julian MorrisI

Julian David Morris

7,2
1 148 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julian Morris

ten aktor ma cudowny brytyjski akcent. aż nie ważne co mówi, byle tylko dalej mówił tym cudnym akcentem.

Francesc

ja dokładnie to samo myślę kiedy oglądam go w jakimś filmie.. o jego akcencie.........! ;)

careless_whisper

Uwielbiam jego akcent :)

ja93

znam go tylko z PLL ale jest mega przystojny + seksowny glos <3

Francesc

Dokładnie<333

użytkownik usunięty
Francesc

masz rację! ;)

użytkownik usunięty
Francesc

Popieram :)

Francesc

Chciałam założyć ten sam temat, ale on już istnieje :) Czuję to samo, "his british accent is lovely". Można go słuchać i słuchać.

Poolaxoxo

Kocham jego akcent <3
Ale wydawało mi się, że różni się on od zwykłego brytyjskiego akcentu. Poszukałam i znalazłam, że urodził się w Londynie, ale wychował w południowej Afryce. Więc to chyba nie do końca brytyjski akcent.

Poolaxoxo

Kocham jego akcent <3
Ale wydawało mi się, że różni się on od zwykłego brytyjskiego akcentu. Poszukałam i znalazłam, że urodził się w Londynie, ale wychował w południowej Afryce. Więc to chyba nie do końca brytyjski akcent.

Oliwia1

nie wiem, nie ważne czemu, ale jego sposób mówienia jest absolutnie awesome. od 20 min oglądam z nim wywiady.

NanaPL

hahahah, robiłam to samo :D
Jeden z najlepszych akcentów jaki słyszałam, do tego strasznie prosty w zrozumieniu.

Oliwia1

Zgadzam się w pełni :D..
Jak dla mnie w jego wykonaniu nawet "kur*a" nabrałoby nowego wymiaru ;D
Jest uroczy, a jego akcent to już w ogóle cudny ;)

Francesc

haha.. to prawda, jak oglądałam PLL to on mówił tak rewelacyjnym british accent, że normalnie wow. aż mnie to tak zaciekawiło, że sprawdziłam na filmwebie skąd on pochodzi, bo wyczułam, że jego akcent dużo dużo różni się od tego wieśniackiego amerykańskiego :P

The_Indygo

Julian jest etnicznie z żydowskiej rodziny, której członkowie(dziadkowie Juliana) pochodzą z Rosji, Litwy, Białorusi oraz Francji, którzy emigrowali do Zimbabwe (od strony taty) oraz RPA (od strony mamy), on natomiast, gdy emigrowali jego rodzice urodził się w Londynie (W.Brytania), ale dorastał też w RPA i Zimbabwe, bo tam jeździł do dziadków, następnie przeniósł się do USA, ale jeździ po świecie i odwiedza rodzinę ;)

więc jest mega zmiksowany narodowościowo :) ale racja zarówno on jak i jego akcent są niesamowici :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones