Julianna Margulies

Julianna Luisa Margulies

7,6
3 289 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianna Margulies

Nie dziwię Ci się: też mi się podoba...:-))

dubler

Zaskoczyły mnie Wasze komentarze.. Oglądam właśnie Żonę Idealną z jej udziałem.. Jestem po 15 odcinkach. I wszedłem właśnie na jej stronę na filmwebie z ciekawości, czy ktoś podziela moje zdanie, że sprawia wrazenie... aseksualnej.. Podobają mi się kobiety w jej wieku, ale może to film, sceneria i charakteryzacja (nie mam porównania z jej innymi rolami), ale ani razu nie pomyślałem, ze chciałbym pójśc z nia do łóżka (co po 15 odcinkach biorąc pod uwagę, ze jestem facetem oznacza naprawdę rzadki wynik..) Jest ładna, ale jakby to powiedzieć.. Yyy, oziębła z widoku..

snierzyn

Chyba producenci zauważyli to samo co ja, bo od 17 odcinka aktorka zaczęła dostawać bardziej odważne sceny, chociaż nadal jest sztywna..

dubler

Fakt, bardzo fajna.

Mogę się zgodzić, ale nagrać tak w połowie lat 90-tych bo teraz ma prawie 50-kę i jej partnerem łóżkowym mógłby być np Morgan Freeman albo Clint Eastwood. :)

Van_21

Ojtam ojtam, fajna jeszcze jest ;-)

Niezły z ciebie dewiant xD ma leżeć jak kłoda nieruchomo i tylko patrzec srogo, 'spod byka'?xD Chyba że naoglądałeś się takich zdjęćhttp://static.e-kino.tv/static/seriale/the-good-wife-zona-idealna.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones