Julianna Margulies

Julianna Luisa Margulies

7,6
3 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianna Margulies

jesli by powstal film na podstawie ksiazek sapkowskiego to ja widze w roli kobity wieśka:)

goraca_bulka

Film był powstał, serial nawet - ale zapomnijmy o obu - żenada. I akurat rola Yennefer była całkiem nieźle obsadzona przez Grażynę Wolszczak, która całkiem nieźle wywiązała się ze swojej roli.

Kocio

no niezle dala sobie rade ale ta byla by lepsza, takie moje zdanie.

goraca_bulka

nieee, kompletnie jej nie widzę w roli yennefer - nie ma tego błysku w oku i chyba jednak jest trochę za stara,poza tym chyba kiepsko wyglądałaby w burzy loków - hah chyba mój sceptycyzm wynika z tego, że moją wymarzona Yennefer jest Ewa Green :)
Niestety obawiam się, że jak amerykanie sie za wiedźmina nie wezmą, to my raczej tego nie będziemy umieli zrobić, a szkoda bo materiał jest, i jestem pewna że grę o tron by zdeklasował !!!tak jak sapkowski deklasuje martina

ewabres

Ewa Cycki Green? Na szczęście to się nigdy wydarzy.

Pozdrawiam

goraca_bulka

Tez o tym pomyślałem gdy ją zobaczyłem w rodzinie Soprano - idealna na Yennefer. Chociaz trzeba przyznac, że Wolszczak też poradziła sobie świetnie. Oczywiście pomijam fakt, że w rodzinie Soprano grała pewnie z 10 lat temu. Ale gdyby tak była młodsza o te 15 lat to na Yen nadawałaby się idealnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones