Juliette LewisI

Juliette Lake Lewis

7,5
18 346 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Juliette Lewis

No brzydszej aktorki

użytkownik usunięty

to ze świecą szukać :)

nie jest aż tak brzydka , poprostu ma wku**iający ryj ;)

kwloch96

Dobre podsumowanie ... tych słów mi brakowało ;-)

kwloch96

też prawda! Do tego zero sexu. Ale kurcze dobrze gra

Pokazać Ci brzydszą aktorkę?
Proszę bardzo :)
http://www.filmweb.pl/person/Rossy+de+Palma-5926
Ale to nie zmienia faktu, że jest dobrą aktorką :)

użytkownik usunięty
Weronekk

Fakt tamta też nie należy do pierwszej ligi. Ale jednak zgadzam się z kwloch96, ona ma po prostu wlu*wiający ryj.

też mnie strasznie irytuje, od wielu lat. nic nie poradzę ;)

Weronekk

Moim zdaniem Juliette Lewis jest bardzo ładna :) Ma zadarty nos ale żeby pisać, że jest aż taka brzydka? Im starsza tym się gorzej prezentuje ale dziwi mnie, że aż tylu z Was ma ją za tak odpychającą babkę. Moim zdaniem jest naprawdę zupełnie normalna ale muszę Wam przyznać, że faktycznie sprawia wrażenie wrednej i jest w niej coś irytującego :) Zauważyłam, że aktorzy najczęściej tacy jacy są w filmach są też prywatnie, więc pewnie jest dość wredną babką ;)

A co do brzydkich aktorek, od których mnie osobiście odrzuca to podaję moje typy:

http://www.filmweb.pl/person/Tilda+Swinton-3553
http://www.filmweb.pl/person/Clea+DuVall-5790
http://www.filmweb.pl/person/Kate+Linder-204663
http://www.filmweb.pl/person/Lena+Dunham-940978

AlexabezKeksa

Można wiedzieć ilu aktorów znasz prywatnie?

xxoxx

Mogę to wywnioskować po wywiadach, ich wypowiedziach, opiniach na jakiś temat gdy reporter o coś ich zapyta. wredna osoba może udawać milutką, ale dobry człowiek raczej nie będzie zgrywał wrednej osoby. Poza tym to moje zdanie i zgadzać się ze mną nie musisz - nie obchodzi mnie to.
A co do pytania czy można wiedzieć ilu znam aktorów prywatnie - nie, nie można wiedzieć :)

Twarz faktycznie odpychająca ale za to szalenie zgrabna. Polecam "Dziwne dni". Aktorką jest raczej przeciętną, ale ładnie śpiewała PJ Harvey.

użytkownik usunięty
duraq

Juliette ma przynajmniej "to cos", jest charakterna.
A brzydsza jest np. Anne Hathaway :)

No gdyby nie miała "tego czegoś" to by się nie przebiła, nie będąc jednocześnie Anne Hathaway : ). P.S. Szczerze mówiąc lepiej że ludzie podniecają się dziś Hathaway niż Evą Longoirą. A najładniejsza i tak pozostaje Anna Mouglalis! :D

użytkownik usunięty
duraq

Fakt, Mouglalis jest piekna :)

Są brzydsze: Jodie Foster, Amanda Plummer...

użytkownik usunięty
Pawcio_filmaniak

Jodie Foster jest brzydka dla ciebie? Chyba jej nie lubisz, albo żartujesz.

użytkownik usunięty

lista brzydszych:
tilda swinton
doda
krupa
gardias
blanchet
mucha
kożuchowska
szulim
chodakowska
joanna moro


użytkownik usunięty

o proszę
kultura?wychowanie?
hipokryto zamiast oceniac innych spójrz na siebie chamski dupku
lewis jest milion razy piękniejsza niż to gówno leszczak

użytkownik usunięty

teraz będziesz mnie paszteciaro prześladować? Jest to jeden z minusów wszechobecnej informatyzacji. Można trafić na przychlastów :|

użytkownik usunięty

paszteciara hahah gdybyś mnie zobaczył spuszczałbyś się dzień noc
nie zamierzam pisać z zakompleksionym brzydalem z kompleksem małego wacka nara:)

użytkownik usunięty

jasne, myślisz, że wygląd taki jak doda jest najbardziej pożądanym wyglądem dla mężczyzny? Możesz sobie wciskać kity, i to że wyrwało takiego badyla jak ciebie paru osiłków na wiejskiej potańcówce nie znaczy, że dla każdego jest ładna. Jestem 100% przekonany, że albo jest pustą blond lalą, która myśli, że cały świat ją kocha, albo bazylem, który odreagowuje frustracje. Po twoich wypowiedziach innej możliwości nie ma. Ale dalej pocieszaj się jak chcesz. Zresztą i tak jesteś dla mnie ohydna bo twoje wypowiedzi są tak odpychające, że nie możliwe żebyś spodobała mi się wiejska babo.

użytkownik usunięty

nie jestem blondynką a doda krupa i tym podobne są obleśne
jestem raczej trochę egzotyczna
widze że kobiety musiały cię skrzywdzić
mama nie przytulała? stąd nienawiść do kobiet? współczuje........

użytkownik usunięty

hehe, akurat nie pałam nienawiścią do kobiet. Natomiast od razu wyczuwam jakąś zazdrosną bladź, (czy to w realu bo dąsa się jak poj*bana czy na necie), która próbuje leczyć swoje kompleksy. Wtedy bluzgam równo. Ale gdy ktoś podchodzi do życia z pokorą, bez przechwałek to jest w porządku. Egzotyka pfff... słowo używane przez pospolitych ludzi chcących się wyróżnić. To, że ojciec turas zbałamucił ci matkę cygankę i tym sposobem wymieszały się geny nie czyni ciebie egzotyczną

użytkownik usunięty

pogadaj sobie pokaż swoją kulture i ogłade .........
dawaj dawaj

użytkownik usunięty

wspinasz się na wyżyny swej poniżej przeciętnej inteligencji ścierwo i potrafisz obrażać tylko czyiś rodziców?
łał..

użytkownik usunięty

a i nigdy nie byłam na żadnej potańcówie ani tym podobnym
ty po tym co piszesz wnioskuje że jesteś co tydzień
wyrywasz paszczury i jazda za kontenerem!a tu aids,kiła i mogiła!
badyla to masz między spasionymi girami
nawet bym na ciebie nie spojrzała
po twoich ociekających jadem i nienawiścią do kobiet tekstach widze jaki jesteś nieszczęśliwy:(
żal mi cię:( płacze.....

a bardziej bezkresnej glupoty jak twoja to jest raczej nie do spotkania. Jesli jestes facetem to za pewne masz sklonnosci pedrylskie i lubisz bawic sie w pociag z kolegami.
Julliet jest sliczna, bardzo naturalna i ma dziewczecą urode.

użytkownik usunięty
black_bastard

no i niech tak będzie. Ale chyba cię w dzieciństwie ojciec za mocno przytulał, bądź wchodził ci do wanny, skoro pałasz taką nienawiścią do gejów:-)

no i wydalo sie dlaczego nie podoba ci sie Julliet, jestes pedziem :)
Ciebie stary rypal w zada za dziecka, stad takie ciągotki masz teraz :)

Właśnie skończyłem oglądać "Przylądek Strachu" gdzie gra Juliette Lewis. Powiem Ci że bardzo korzystnie wygląda w tym filmie. Być może to rola i styl w jakim grała. Taką trochę kokietkę i powiedziałbym może "uwodzicielkę". Genialna scena w "teatrze" gdzie trochę flirtuję z De Niro, a na sam koniec dochodzi do tego pocałunek. Scena jest tym lepsza że podczas jej trwania nie ma żadnej muzyki w tle. Trochę się rozpisałem i na temat i nie. Zmierzam po prostu do tego że ładna z niej dziewczyna. Oczywiście każdemu podoba się co innego. Dodam jeszcze że w filmie który opisałem powyżej miała 18 lat. Teraz pewnie się trochę postarzała, przybyło jej kilka zmarszczek. :D
To tyle. ;]

Pozdrawiam.

jest pan wyjatkowo niekulturalnym gejem.

Pozdrawiam serdecznie

użytkownik usunięty
HRA

eh, więc jestem gejem, a to ciekawe. Tylko teraz się zmieszałem, bo zupełnie nie wiem jak zachowują się homosie. Teraz gdy heteryk skrytykuje brzydkie baby to jest przyrównywany do gejów. Smutne to, bo wychodzi na to, że nie można krytykować. A to wszystko przez homo propagandę :/

dokladnie tak jak Szanowny Pan się zachowuje. Tylko geje zakładaja tematy o "brzydocie Pań" co jest naukowo dowiedzione.

Pozdrawiam mimo wszystko serdecznie.

użytkownik usunięty
HRA

"Tylko geje zakładaja tematy o "brzydocie Pań" co jest naukowo dowiedzione." Proszę o źródło, albo wypad mi z takimi tezami.
Kolejna, która myśli, że jak dostała w naturze pochwę i piersi to uzurpuje sobie prawo do niekrytykowania jej płci. Trochę wam się już powaliło w główkach, nie sądzisz?

Naukowe żródła i tak nie mają żadnego znaczenia dla podobnych Panu sodomitów, a pańskie zainteresowanie moją pochwą jest nieuprzejme i nie na miejscu.

Pozdrawiam serdecznie ale bez entuzjazmu.

użytkownik usunięty
HRA

Co to za brednie wypisujesz. Nie wiem czy wiesz, ale twoje próby 'bronienia' swojego zdania są co najmniej głupie, jeśli nie śmieszne. Może jednak lepiej jak nie mam styczności z 'księżniczkami', których zadaniem jest leżeć i pachnieć.
Skończyłaś dziewczynko gimnazjum? Bo chyba tam uczą argumentować tezy. Zdanie "ja mam rację i nie muszę tego dowodzić" pasuje do podstawówki, a najlepiej do piaskownicy.

Pański troling jest absolutnie nieakceptowalny, albo zacznie Pan pisać po polsku, albo zignoruje pańskie prostackie posty.

Pozdrawiam z przyzwyczajenia

użytkownik usunięty
HRA

Możesz ignorować. Typowo babskie zachowanie, nie umie dyskutować to strzela popularnego 'focha'. Zresztą dyskusja z tobą jest pozbawiona sensu bo koniecznie chcesz żebym pisał podniosłym stylem. Jakby to był wymóg na uczestniczenie w rozmowie. Nie wiem co masz na myśli pisząc trolling bo przecież to taki modny wyraz. Więc albo zrozumiesz, że nie każdy pisze pompatycznie, albo koniec dyskusji.

Wyjaśnię Panu moja niechęć do dalszej polemiki: gdyby jakaś moja przyjaciółka zobaczyła , że pozwalam sobie na konwersację z tak kompletnym idiotą jakim bez watpienia Pan jest, to zarzucilłaby mi brak powagi i niestosowną figlarność.

Pozdrawiam Pana serdecznie po raz ostatni.

użytkownik usunięty
HRA

Hahaha, to jedyny mój komentarz do powyższej wypowiedzi. Widzę, że nie tylko masz wygórowane mniemanie o sobie, ale też jesteś całkowicie zależna od opinii innej osoby. Typowe - słaba jednostka próbuje sobie rekompensować swoje 'anomalie' poprzez wybór odpowiedniej osoby do rozmowy. Tworzysz takie kółko wzajemnej adoracji. Ciekawi mnie czym pani 'księżniczka' zajmuje się w życiu... Ale to tylko taka mała dygresja...
Papa i żyj dalej w swoim świecie złudzeń:-)

a dla mnie Juliette Lewis jest jedną z ładniejszych aktorek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones