Juliusz Machulski

Juliusz Jan Machulski

7,8
6 580 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Juliusz Machulski

Teraz spuścił z tonu, może "jest zarobiony" i nie ma już tego zacięcia i mu się nie chce

iwona_filmer

rutyna. Jak gość młody to ma energię, a teraz to już tylko jedzie na nazwisku

iwona_filmer

Ano nawet lecząc z filmami od najstarszych da się zauważyć że od kultowej seksmisij i kilerów po dobrego Vinci i niezłej kołysanki aż po Ambassadę.

movies_2

Większość filmów pana Juliusza po prostu mnie rozbawiła do łez

maciekd_filmweb

Mnie tak do Kilerów 2, potem już tylko trochę bawiły

movies_2

No tak, z górki niestety

iwona_filmer

Wszystkie jego dobre filmy były za życia ojca (ostatni Vinci podajże) , imo tata podsuwał scenariusze i nad wszystkim trzymał piecze, ostatnie "komedie" to jakiś inny świat i na pewno nie mój.

SebaWolf

jego ojciec był naprawdę wybitnym aktorem, szkoda że już nie powstanie żaden film przy współpracy ojca i syna

SebaWolf

Bardzo możliwe

iwona_filmer

Według mnie jego ostatnim niezłym filmem był "Szwadron". Ale to było 14 lat temu.

Gibon_Szybkoreki

Niestety...

Gibon_Szybkoreki

A żebyś wiedział :-) "Szwadron" to ostatni dobry film Machulskiego.

ebleble

Juliusz Machulski kręci komedię kryminalną Volta w roli głównej Andrzej Zieliński

giovanni50

Szwadron to nie był dobry film. A reżyser od wielu lat przeciętny, i to chyba za wiele powiedziane. Ale "na nazwisku" będzie jechał do końca, tak to jest w tej branży. Czytałem wywiady z nim w ostatnich latach to tu to tam i to nie jest człowiek zdolny do zrobienia dobrej komedii, bo on teraz mówi ludziom "jak żyć" albo "jak to warto ze sobą walczyć" lub też " po co jest kino"? Tylko że te jego mądrości to nie są żadne mądrości raczej fantasmagorie niegdyś jedynie świetnego reżysera. Dzisiaj jest cieniem samego siebie.

iwona_filmer

Tak, w latach 80. był wybitny, potem jeszcze "Szwadron" mu się udał i jego łabędzi śpiew "Vinci".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones