Justin Bartha

Justin Lee Bartha

7,5
9 068 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Bartha

Myślałam, że w drugiej części będzie pojawiac się częsciej, chociaż wiadomo bylo ze
Wolfpack musi zostac w niezmienionym składzie ;) A tu znowu stanowił tło dla filmu i pojawił
się jedynie w ok.5 min. :P

supermonkey

on też nalezy do stada :P przeciez w 1 czesci Alan na dachu podczas toastu nazwał ich watahą czterech wilków... :P

użytkownik usunięty
CzegoNieWidac

No to z niego traktowany nieco po macoszemu wilczek. A szkoda, bo jest uroczy :)

agnessbold - O, tak. Masz rację. Chyba się w nim zakochałam :D (oglądałam też "Nowszy model" z Justinem w roli głównej, to pewnie dlatego:) )

użytkownik usunięty
sylwia132010

U mnie się zaczęło od obejrzenia Kac Vegas z przyjaciółką (jej już wtedy się podobał), potem miałyśmy fazę na właśnie Nowszy model (tutaj to już totalny odpał na Justina :D) i jeszcze kilka filmów z nim oblukałyśmy ^^ Ostatnio Bangkok :D

Nie oglądałam jeszcze Bangkoku, ale na pewno obejrzę :) Dopiero niedawno obejrzałam pierwszą część i sądzę, że chyba nigdy w życiu tak się nie uśmiałam z żadnego filmu, jak z tego. Naprawdę dobra komedia :D

użytkownik usunięty

Ojezu "Nowszy Model"? Największe ścierwo które byłem zmuszony oglądać :/

Nie możecie pominąć Skarbów Narodów!

użytkownik usunięty
MiszoZawodowiec

Aaaaa, oczywiście, Skarb Narodów obie części również obejrzany :))

supermonkey

też zawiodłam się w tej kwestii, a liczyłam na to, że będzie go więcej i zostanie wprowadzony w wir akcji, ale niestety ;( znów było go niewiele, a szkoda, bo mogli wymyślić coś naprawdę zabawnego, a tak pozostał tym statycznym, który wszystko zna tylko z opowieści, gdyby to było w prawdziwym życiu, to osobiście czułabym się trochę wykluczona, wszystko najlepsze mnie omija ;P

supermonkey

W obsadzie trzeciej części w ogóle go nie ma :(

redpinkbunny

przecież ma dodane kac vegas iii na swoim profilu na filmwebie o.O

supermonkey

Też myślałam, że będzie go więcej. Może w trójce.

Cartner

oby!

Cartner

Czy on zagra w 3 ? Bo jakos tak nie widzę go w obsadzie ...

Darciia

W obsadzie jest, tylko pewnie znowu zagra jakąś miniaturową rolę jak w przypadku drugiej części. ;/

Cartner

nawet go nie ma w zwiastunie..

DizzyMissLizzy

To druga sprawa.... Jak się nie pojawi w drugim zwiastunie to poważnie zwątpię czy w ogóle będzie w filmie. Chyba że naprawdę pokażą go przez trzy do siedmiu minut i na tym koniec. Najwyżej trzeba czekać na film..

supermonkey

To fakt mało go jest w całej trylogii. Szkoda :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones