Justin Bieber

Justin Drew Bieber

6,3
360 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Justin Bieber

Zauważyłem, że ten młody, bardzo utalentowany chłopiec ma mnóstwo inteligentnych fanów w Polsce dlatego należy zbudować dla niego monumentalny posąg, aby każdy mógł podziwiać tego chłopaka. Osiągnął on bardzo wiele: stał sie jednym z najlepszych wokalistów od czasów The Beatles czy Rolling Stones . Wiem, że każdy fan Justina uważa, że ten szlachetny czyn podkreśli jego niebywały talent. Żaden piosenkarz nie zdobył tak jednoznacznej sympati młodzieży. Wielu młodych chłopców chce być takimi jak on. Młode dziewczyny wzdychają do jego zdjęc i szanują jego ciężka pracę jaką jest piosenkarstwo. Dlatego postarajmy się i zbudujmy dla niego posąg.

Pozdrawiam Damian Wilczur

Damian_Wilczur

niestety nie mogę się w pełni zgodzić z tym, co napisałeś- justin ma wielu antyfanów-zazdrośników
ALE POMNIK MU SIĘ NALEŻY!!!!!

866789s94

Po prostu ci, którzy go wyzywają zazdroszczą mu sławy i talentu jakim obdarzył go Bóg. A Justin umiał to wykorzystać i stał się światową gwiazdą.

Pozdrawiam Damian Wilczur

Damian_Wilczur

również pozdrawiam i zastanawiam się, czyim alterkontem jesteś

866789s94

Zaprzestań tych złych słow na mój temat drogie dzieco. Bóg kazał nam abyśmy szanowali się nawzajem. Twoje słowa o rzekomym alterkoncie obrażąją moją cześć. Jako kominiarz widziałem wiele rzeczy, ale to że młodszy obraża starszych to dla mnie szok. Będę modlił się o twoją duszę.

Najświętsza Maryjo Panno, Matko Boża i Ucieczko wszystkich biednych grzeszników. Przez nieskończone miłosierdzie Boże, przez nieskończone zasługi Jezusa Chrystusa i przez zasługi całego dworu niebieskiego racz przejąć z Najświętszego Serca Jezusowego cierpienia, które znosił przez całe życie, a które przyprawiły Go o konanie i krwawy pot w Ogrodzie Oliwnym. Racz je wyryć w sercu naszym i w sercach wszystkich ludzi; dla tych bowiem cierpień chcemy płakać i wyrzec się wszystkich grzechów, i za nie pokutować. Ofiarujemy też Krew Jezusa Chrystusa na podziękowanie, jak gdyby nam już wyjednała łaskę, o którą Cię prosiliśmy. Amen.

Damian_Wilczur

a skąd wiesz, ile mam lat?

866789s94

Bóg mi to mówi. Jesteś młoda osobą, która atakuje bezbronnego kominiarza. Nawet ja schorowany 37 letni człowiek nie mogę mieć własnego zdania ? Ale wybaczam ci dziecko.

Damian_Wilczur

pamiętaj, że mówisz do fanki justina- stoimy po tej samej stronie barykady

Damian_Wilczur

Co ci daje siedzenie na forum i drwienie z Boga?Powiedz, chce wiedzieć.

Allende_

hehe

Allende_

nic. pozdrawiam:)

DarthVaderka

Aha :) "hehe" - trochę niezrozumiałe dla mnie odświeżenie tematu..

Allende_

lubie twoj styl. pamietam cie jeszcze ze starych temtow na forum deppa. sentyment

DarthVaderka

Dziwne.. ja Ciebie nie kojarzę :) to ironia? ja wolałabym nie pamiętać swoich niektórych wypowiedzi..

Allende_

bo to nowe konto. stare powyzej

DarthVaderka

866789s94 ??

Allende_

nie to mialam na mysli

DarthVaderka

wow, nie wiedziałam, że jeszcze tutaj jesteś

DarthVaderka

to chyba dobrze ;) ale trochę się w sumie od "tamtych czasów" zmieniło..

Allende_

masz na mysli forum deppa?

DarthVaderka

haha, no.

Allende_

duzo sie zmienilo i to za sprawa jednej osoby

Damian_Wilczur

żal o czym ty piszesz na tej stronie ić do kościoła jak chcesz się pomodlić

Damian_Wilczur

Ja go nie lubię bo nie lubie jego głosu nie uważam zę nie ma talentu. Po prostu go nie lubie bo sława go niszczy i nie lubię jego głosu.Za pewne ma talent ale powoli kończy jak Miley bez obrazy.

użytkownik usunięty
Damian_Wilczur

Bardzo dobrze pan mówi. Jest to najlepszy muzyk w historii z najlepszym głosem. Pomnik należy mu się najbardziej z wszystkich muzyków. Szkoda mi tych ludzi, którzy tego chłopca atakuja na każdym kroku.

a mi szkoda was -.-'

Najlepszy muzyk w historii? No nie wydaje mi się

użytkownik usunięty
Damian_Wilczur

Damian nie p.i.e.r.d.o.l ! Dobrze ?

Damian_Wilczur

Daj mi namiary na swojego dilera. Też chcę miec taki odlot

ObiWanKenobi444

Niestety ale nie mam dilera. Nie jestem narkomanem bo to grzech śmiertelny, moje słowa płyną z serca i tego co mówi mi Pan Bóg.

Damian_Wilczur

Ja wiem, janino skwaro że to ty

Damian_Wilczur

Dopiero teraz po wszystkich wypowiedziach zauważyłam, że jesteś pseudokatolikiem. Wycofuję wszystko co napisałam dobrego o tobie.
Nudzi ci się?Ciekawe czyje zdjęcie wstawiłeś. Co chcesz osiągnąć tą dwulicowością?
Pewnie Jadwiga Skwara, Wrzos, Dorota Kolmus to też twoje konta o.O Jak można być takim chamem.

Allende_

tak, zdecydowanie antykatolik. Poprostu nie ma tytaj miejsca dla takich trolli. WON!!

GunsNRoses123

co za idiota, totalny brak gustu filmowego i pewnie też beztalencie. Oto oceny tego trolla :
- Justin Bieber 10/10
-Johny Depp 10/10
-Mel Gibson 1/10
-Peja 1/10
- Avatar 1/10
-Kubuś Puchatek ?!?!? 8/10 WHAT THE F*CK??
- Dawno temu w trawie 8/10 WHAT THE F*CK???
- Justin Bieber NSN 10/10 WHAT THE F*CK ?WHAT THE F*CK?

GunsNRoses123

Johnnego zostaw w spokoju.

Allende_

No dobrze, okej to dobry aktor, nawet bardzo dobry ale ARCYDZIEŁO to przesada

GunsNRoses123

Żadna przesada. Wybacz, ale o gustach zresztą się nie dyskutuje ;)

GunsNRoses123

Zamknij się już bo każdy tu polewa z ciebie. usiądź i ochłoń.

TorcidaTiger

Morda kartoflu, nikt cie nie pytał o zdanie

GunsNRoses123

A właśnie że większość:)

TorcidaTiger

żałosne....

GunsNRoses123

I prawdziwe. NIe smuć się.

TorcidaTiger

weź nie komentuj bo ani nie ma to sensu ani to śmieszne. Kompleksy przez cb przemawiają i tyle

GunsNRoses123

Twoim mózgiem mrówka mogłaby grać w golfa... o ile by trafiła w tą piłeczkę...

Damian_Wilczur

Damian_Wilczur - POLAĆ TEMU PANU!!!

Joha

Wychodzi na to że fanami Bimbera są pokemony bez życia i ortodoksyjni katolicy. Ale ja się pytam czy Bimber jest katolikiem, bo moim zdaniem nie.

Damian_Wilczur

Powiedz, że to prowokacja, albo żarty, proszę.

Damian_Wilczur

Za przeproszeniem...POJ*BAŁO CIĘ DZIECKO !!!

Damian_Wilczur

Za przeproszeniem...P*J*BAŁO CIĘ DZIECKO !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones